MECZ
21.09.19 | Półfinał | Dalayna Hewitt | Lauren Proctor | 1-6, 7-62, 7-63 | W15 Lubbock | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Dalayna Hewitt | Lauren Proctor | |
1. podanie % | 74/110 (67%) | 55/103 (53%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 56/74 (76%) | 43/55 (78%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 15/36 (42%) | 27/48 (56%) |
Zdobyte break-ball | 1/4 (25%) | 3/10 (30%) |
Punkty zdobyte przez return | 33/103 (32%) | 39/110 (35%) |
Zdobyte punkty – razem | 104/213 (49%) | 109/213 (51%) |
Double foul | 5 | 3 |
Asy | 14 | 7 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Dalayna Hewitt | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Lauren Proctor | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Dalayna Hewitt | 1-1 | |
0-0 | ||
1-2 | Lauren Proctor | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Dalayna Hewitt | 1-3 | |
0-0 | ||
1-4 | Lauren Proctor | |
Dalayna Hewitt | 1-5 | |
1-6 |
2 | ||
0-0 | Lauren Proctor | |
0-0, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Dalayna Hewitt | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-2 | Lauren Proctor | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Dalayna Hewitt | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-A[BP] | ||
1-3 | Lauren Proctor | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Dalayna Hewitt | 2-3 | |
0-0 | ||
2-4 | Lauren Proctor | |
Dalayna Hewitt | 3-4 | |
4-4 | Lauren Proctor | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Dalayna Hewitt | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-5 | Lauren Proctor | |
0-0 | ||
Dalayna Hewitt | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
6-6 | Lauren Proctor | |
0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0 | ||
6-7 | Lauren Proctor | |
0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0 | ||
7-63 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Dalayna Hewitt vs. Lauren Proctor - Wzajemne mecze
21.09.19 | Półfinał | Dalayna Hewitt | Lauren Proctor | 1-6, 7-62, 7-63 | szczegóły meczu | W15 Lubbock | twarda |
Dalayna Hewitt form & Lauren Proctor form
Dalayna Hewitt - ostatnie mecze
Charleston - twarda | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Diana Shnaider | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Spring - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Maria Kononova | 6-4, 3-6, 0-2, - Dalayna Hewitt - krecz | szczegóły meczu | |
W50 Mexico - twarda | ||||
24.02.24 Finał | vs. Jamie Loeb | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Półfinał | vs. Victoria Hu | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.02.24 Ćwierćfinał | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.02.24 2. runda | vs. Gabriela Ce | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Jana Kolodynska | 6-2, 7-61 | szczegóły meczu | |
W50 Morelia - twarda | ||||
12.02.24 Klasyf. | vs. Veronica Miroshnichenko | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Natalia Castaneda Guerrero | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W100 Irapuato - twarda | ||||
05.02.24 Klasyf. | vs. Whitney Osuigwe | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Isabelle Boulais | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
W75 Rome - halowa | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Liv Hovde | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.01.24 Klasyf. | vs. Victoria Flores | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.01.24 1. runda klasyf. | vs. Odessa Eisch | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W75+H Porto - halowa | ||||
22.01.24 Klasyf. | vs. Sonay Kartal | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Emily Appleton | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Veracruz - twarda | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Taylor Ng | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60+H Calgary - halowa | ||||
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Jamie Loeb | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Katherine Sebov | 6-4, 3-6, 7-63 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Cadence Brace | 6-2, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Midland - halowa | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Robin Anderson | 6-77, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Toronto - halowa | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Victoria Mboko | 6-73, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Kimmi Hance | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Dasha Plekhanova | 4-1, Dasha Plekhanova - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Saguenay - halowa | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Madison Sieg | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Haruka Kaji | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - halowa | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Renata Zarazua | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Varvara Lepchenko | 6-75, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santarem - twarda | ||||
26.09.23 Klasyf. | vs. Anna Kubareva | 6-2, 6-74, 2-10 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Rebecca Munk Mortensen | 1-6, 6-1, 10-3 | szczegóły meczu |
Lauren Proctor - ostatnie mecze
W100 Irapuato - twarda | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Whitney Osuigwe | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
24.01.24 2. runda | vs. Miriana Tona | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.01.24 1. runda | vs. Francesca Mattioli | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
17.01.24 2. runda | vs. Daria Lodikova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda | vs. Sol Ailin Larraya Guidi | 4-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
15.11.23 2. runda | vs. Fanny Ostlund | 6-2, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.11.23 1. runda | vs. Olivia Lincer | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Melany Solange Krywoj | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Karolina Lincer | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W80 Macon - twarda | ||||
16.10.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Sinclair Rogers | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Florence - twarda | ||||
09.10.23 1. runda klasyf. | vs. Panna Bartha | 5-7, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - halowa | ||||
02.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ania Hertel | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Hilton - ceglana | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Carolina Gomez | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Giulia Tedesco | 6-4, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
19.08.23 Półfinał | vs. Anastasiia Gureva | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.08.23 Ćwierćfinał | vs. Hiroko Kuwata | 2-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.08.23 2. runda | vs. Aurora Urso | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Merna Refaat | 2-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
11.08.23 Ćwierćfinał | vs. Merna Refaat | 6-3, 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
10.08.23 2. runda | vs. Lola Marandel | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.08.23 1. runda | vs. Lena Thomas Iglesias | 6-1, 3-0, Lena Thomas Iglesias - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
03.08.23 2. runda | vs. Beatrice Stagno | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Oleksandra Korashvili | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Bethany - ceglana | ||||
17.05.23 1. runda | vs. Mia Yamakita | 0-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W25 Guayaquil - ceglana | ||||
19.04.23 2. runda | vs. Martina Okalova | 2-6, 0-1, - Lauren Proctor - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Boca - ceglana | ||||
11.04.23 1. runda klasyf. | vs. Victoria Mboko | 7-5, 2-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
W25 Jackson - ceglana | ||||
05.04.23 1. runda | vs. Timea Babos | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Boca - ceglana | ||||
06.03.23 1. runda klasyf. | vs. Valeria Ray | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
21.02.23 1. runda | vs. Stacey Fung | 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
16.02.23 3. runda | vs. Hailey Baptiste | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |