MECZ
23.03.17 | 2. runda | Daiana Negreanu | Ines Ibbou | 4-6, 6-2, 4-1, - krecz | Le Havre | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Daiana Negreanu | Ines Ibbou | |
1. podanie % | 47/66 (71%) | 54/76 (71%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 27/47 (57%) | 27/54 (50%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/19 (42%) | 9/22 (41%) |
Zdobyte break-ball | 7/16 (44%) | 5/10 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 40/76 (53%) | 31/66 (47%) |
Zdobyte punkty – razem | 75/142 (53%) | 67/142 (47%) |
Double foul | 3 | 4 |
Asy | 2 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Daiana Negreanu vs. Ines Ibbou - Wzajemne mecze
23.03.17 | 2. runda | Daiana Negreanu | Ines Ibbou | 4-6, 6-2, 4-1, Ines Ibbou - krecz | szczegóły meczu | Le Havre | ceglana |
Daiana Negreanu form & Ines Ibbou form
Daiana Negreanu - ostatnie mecze
Sant Cugat - ceglana | ||||
30.10.17 1. runda klasyf. | vs. Andjela Reljic | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.10.17 Klasyf. | vs. Seone Mendez | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.10.17 2. runda klasyf. | vs. Jordan Ortega Mendez | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Roja De - ceglana | ||||
17.10.17 1. runda | vs. Charlotte Roemer | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Lisbon - twarda | ||||
05.10.17 2. runda | vs. Karolina Berankova | 6-3, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.10.17 1. runda | vs. Adrienn Nagy | 6-3, 7-67 | szczegóły meczu | |
Balatonboglar - ceglana | ||||
05.09.17 1. runda | vs. Nicoleta Dascalu | 2-5, - Daiana Negreanu - krecz | szczegóły meczu | |
04.09.17 1. runda klasyf. | vs. Nikoletta Muller | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.09.17 Klasyf. | vs. Anna Pribylova | 6-2, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Montreux - ceglana | ||||
16.08.17 1. runda | vs. Ulrikke Eikeri | 4-6, 0-3, - Daiana Negreanu - krecz | szczegóły meczu | |
Savitaipale - ceglana | ||||
01.08.17 1. runda | vs. Csilla Argyelan | 2-6, 1-4, - Daiana Negreanu - krecz | szczegóły meczu | |
Tampere - ceglana | ||||
28.07.17 Ćwierćfinał | vs. Clothilde De Bernardi | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.07.17 2. runda | vs. Kyra Shroff | Kyra Shroff - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
26.07.17 1. runda | vs. Ella Haavisto | 6-73, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bursa - ceglana | ||||
18.07.17 1. runda | vs. Anastasia Gasanova | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.07.17 Klasyf. | vs. Gebriela Mihaylova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.07.17 1. runda klasyf. | vs. Ayca Senturk | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.07.17 2. runda klasyf. | vs. Ena Kajevic | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Rome - ceglana | ||||
03.07.17 1. runda klasyf. | vs. Karolayne Da Rosa | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.07.17 2. runda klasyf. | vs. Lisa Sabino | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Perigueux - ceglana | ||||
27.06.17 1. runda | vs. Sherazad Reix | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Montpellier - ceglana | ||||
19.06.17 Klasyf. | vs. Amandine Cazeaux | 5-7, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.06.17 1. runda klasyf. | vs. Justine Da Costa | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Barcelona - ceglana | ||||
12.06.17 1. runda klasyf. | vs. Isabelle Wallace | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
01.06.17 2. runda | vs. Emiliana Arango | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.05.17 1. runda | vs. Jennifer Luikham | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
26.05.17 Ćwierćfinał | vs. Georgia Andreea Craciun | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.05.17 2. runda | vs. Piia Suomalainen | 6-2, 0-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.05.17 1. runda | vs. Valeria Bhunu | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
La Bisbal - ceglana | ||||
18.05.17 2. runda | vs. Olga Saez Larra | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Ines Ibbou - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Carolina Kuhl | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Johanna Silva | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Chiraz Bechri | 6-1, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Naima Karamoko | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
27.11.23 Klasyf. | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Faro - twarda | ||||
16.10.23 Klasyf. | vs. Tilde Stromquist | 3-3, - Ines Ibbou - krecz | szczegóły meczu | |
15.10.23 2. runda klasyf. | vs. Nora Ayala Serra | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Quinta - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Eden Silva | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.10.23 Klasyf. | vs. Yasmine Mansouri | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-4, 3-6, 7-64 | szczegóły meczu | |
W25 Santarem - twarda | ||||
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Eva Guerrero Alvarez | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
29.08.23 1. runda klasyf. | vs. Emmanuelle Salas | 6-4, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Verbier - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Koksijde - ceglana | ||||
07.08.23 Klasyf. | vs. Anna Zyryanova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Emma Mazzoni | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Cordenons - ceglana | ||||
02.08.23 2. runda | vs. Camilla Rosatello | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.07.23 Klasyf. | vs. Nika Radisic | 6-3, 4-1, Nika Radisic - krecz | szczegóły meczu | |
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Silvia Njiric | 5-7, 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Montpellier - ceglana | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.07.23 Klasyf. | vs. Diana Martynov | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Emma Mazzoni | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Perigueux - ceglana | ||||
28.06.23 1. runda | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 0-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Biarritz - ceglana | ||||
13.06.23 Klasyf. | vs. Amandine Hesse | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Amira Ben Aissa | 6-4, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 La - twarda | ||||
06.06.23 1. runda | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 La - twarda | ||||
30.05.23 1. runda | vs. Kateryna Volodko | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Monastir - twarda | ||||
18.01.23 1. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.01.23 Klasyf. | vs. Anastasia Kovaleva | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.01.23 1. runda klasyf. | vs. Margarita Betova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |