MECZ
09.01.18 | 1. runda | Dagmar Dudlakova | Sofya Treshcheva | 6-2, 6-2 | Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Dagmar Dudlakova | Sofya Treshcheva | |
1. podanie % | 26/42 (62%) | 35/53 (66%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 22/26 (85%) | 19/35 (54%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/16 (50%) | 5/18 (28%) |
Zdobyte break-ball | 5/7 (71%) | 1/1 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 29/53 (55%) | 12/42 (29%) |
Zdobyte punkty – razem | 59/95 (62%) | 36/95 (38%) |
Double foul | 6 | 4 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
Czechy
22.10.90, 33 lat
22.10.90, 33 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
21.12.00, 23 lat
21.12.00, 23 lat
Dagmar Dudlakova vs. Sofya Treshcheva - Wzajemne mecze
09.01.18 | 1. runda | Dagmar Dudlakova | Sofya Treshcheva | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Antalya | ceglana |
Dagmar Dudlakova form & Sofya Treshcheva form
Dagmar Dudlakova - ostatnie mecze
W15 Tabarka - ceglana | ||||
13.03.19 1. runda | vs. Martina Spigarelli | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.03.19 1. runda klasyf. | vs. Gaia Squarcialupi | 6-2, 4-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
11.03.19 Klasyf. | vs. Eline Audenaert | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
06.03.19 1. runda | vs. Corinna Dentoni | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Stuttgart - halowa | ||||
21.01.19 1. runda klasyf. | vs. Evita Ramirez | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
10.01.19 2. runda | vs. Anastasiya Komardina | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.01.19 1. runda | vs. Warona Mdlulwa | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Jablonec Nad - dywanowa | ||||
05.12.18 1. runda | vs. Karolina Berankova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Milovice - halowa | ||||
26.11.18 1. runda klasyf. | vs. Denisa Pospisilova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Brno - ceglana | ||||
25.09.18 1. runda | vs. Daria Kuczer | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Ricany - ceglana | ||||
29.08.18 1. runda | vs. Oona Orpana | 1-6, 0-1, - Dagmar Dudlakova - krecz | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
22.08.18 2. runda | vs. Magdalena Pantuckova | 3-6, 6-79 | szczegóły meczu | |
21.08.18 1. runda | vs. Petra Januskova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Warsaw - ceglana | ||||
07.08.18 1. runda | vs. Irina Fetecau | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.08.18 2. runda klasyf. | vs. Katerina Filip | 6-3, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.08.18 Klasyf. | vs. Adrianna Sosnowska | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Anastasiya Kasarzheuskaya | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Olomouc - ceglana | ||||
15.07.18 2. runda klasyf. | vs. Victoria Muntean | 5-7, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Nicole Gadient | 7-61, 6-3 | szczegóły meczu | |
Jablonec Nad - ceglana | ||||
26.06.18 1. runda | vs. Petra Krejsova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Prerov - ceglana | ||||
12.06.18 1. runda | vs. Diana Sumova | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Stare Splavy - ceglana | ||||
04.06.18 2. runda klasyf. | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.06.18 1. runda klasyf. | vs. Tereza Vajsejtlova | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
03.05.18 2. runda | vs. Vitalia Stamat | 6-4, 4-6, 6-5, Vitalia Stamat - krecz | szczegóły meczu | |
03.05.18 Ćwierćfinał | vs. Victoria Muntean | - | szczegóły meczu | |
02.05.18 1. runda | vs. Noelia Zeballos | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
22.04.18 2. runda klasyf. | vs. Manon Leonard | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
16.04.18 1. runda klasyf. | vs. Lucia Cortez Llorca | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
08.04.18 1. runda klasyf. | vs. Olga Parres Azcoitia | 0-6, - Dagmar Dudlakova - krecz | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
09.03.18 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Detiuc | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Sofya Treshcheva - ostatnie mecze
Kazan - ceglana | ||||
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Darya Mukhina | 3-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
Fergana - twarda | ||||
18.06.18 Klasyf. | vs. Isabella Bozicevic | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
17.06.18 1. runda klasyf. | vs. Varvara Kuznetsova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Minsk - ceglana | ||||
11.06.18 Klasyf. | vs. Mariia Tkacheva | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.06.18 2. runda klasyf. | vs. Anna Martemyanova | 6-2, 6-74, 7-65 | szczegóły meczu | |
Minsk - ceglana | ||||
04.06.18 Klasyf. | vs. Kristina Sorokolet | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.06.18 2. runda klasyf. | vs. Maryna Kolb | 7-61, 6-3 | szczegóły meczu | |
Tbilisi - twarda | ||||
30.04.18 Klasyf. | vs. Anastasia Kulikova | 6-77, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.04.18 1. runda klasyf. | vs. Lizi Morgoshia | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Kazan - halowa | ||||
14.03.18 2. runda | vs. Anastasia Frolova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.03.18 1. runda | vs. Valeriya Pogrebnyak | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.03.18 Klasyf. | vs. Anastasia Chikalkina | 7-61, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.03.18 1. runda klasyf. | vs. Alisa Axyanova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Moscow - halowa | ||||
27.02.18 1. runda | vs. Valeriya Zeleva | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.02.18 Klasyf. | vs. Viktoriia Kalinina | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
25.02.18 1. runda klasyf. | vs. Sadafmoh Tolibova | 3-6, 6-4, 4-0, Sadafmoh Tolibova - krecz | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
28.01.18 2. runda klasyf. | vs. Sina Zuger | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.01.18 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Sukhotina | 6-73, 6-3, 3-0, Anastasia Sukhotina - krecz | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
09.01.18 1. runda | vs. Dagmar Dudlakova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
20.11.17 1. runda klasyf. | vs. Svenja Ochsner | 3-6, 7-67, 6-74 | szczegóły meczu | |
Istanbul - ceglana | ||||
09.08.17 1. runda | vs. Dana Kremer | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.08.17 Klasyf. | vs. Natalia Nikolopoulou | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.08.17 2. runda klasyf. | vs. Mariya Ponomareva | 3-6, 6-1, 7-62 | szczegóły meczu | |
Istanbul - ceglana | ||||
03.08.17 2. runda | vs. Chihiro Muramatsu | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.08.17 1. runda | vs. Louise Lampla | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
31.07.17 1. runda klasyf. | vs. Neslihan Demirci | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.07.17 Klasyf. | vs. Lidya Yargovan | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Trnava - halowa | ||||
06.02.17 1. runda klasyf. | vs. Tereza Svecova | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu |