Dabin Kim/So-Ra Lee vs. Gergana Topalova/Daniela Vismane 10.03.2020

Dabin Kim/So-Ra Lee vs. Gergana Topalova/Daniela Vismane 10.03.2020 - W25 Cairo - porównanie

MECZ

10.03.201. rundaDabin Kim/So-Ra Lee Gergana Topalova/Daniela Vismane 6-3, 7-5 Egypt W25 Cairo twarda

STATYSTYKA MECZU

7-5

Dabin Kim
Korea
02.01.97, 23 lat







Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Bułgaria
22.02.00, 20 lat







Gergana Topalova
So-Ra Lee
Korea
22.07.94, 25 lat




Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra

Lotwa
10.08.00, 19 lat




Daniela Vismane
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko

Dabin Kim/So-Ra Lee vs. Gergana Topalova/Daniela Vismane - Wzajemne mecze

10.03.201. rundaDabin Kim/So-Ra LeeGergana Topalova/Daniela Vismane6-3, 7-5 szczegóły meczuEgypt W25 Cairo twarda

Dabin Kim/So-Ra Lee - ostatnie mecze

Egypt W25 Cairo - twarda
12.03.20
Ćwierćfinał
vs. Laura-Ioana Paar/Dejana Radanovic Laura-Ioana Paar/Dejana Radanovic/Daniela Vismane - nieobecny(a)/(i) zwycięstwoszczegóły meczu
10.03.20
1. runda
vs. Gergana Topalova/Daniela Vismane6-3, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
Republic of Korea W25 Incheon - twarda
27.05.19
Ćwierćfinał
vs. Yu-Chieh Hsieh/Pei-Chi Lee4-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
27.05.19
1. runda
vs. Su Jeong Jang/Na-Ri Kim7-63, 3-6, 10-8 zwycięstwoszczegóły meczu
Republic of Korea W25 Changwon - twarda
13.05.19
Ćwierćfinał
vs. Natalija Kostic/Olivia Tjandramulia6-76, 6-3, 6-10 porażkaszczegóły meczu
13.05.19
1. runda
vs. Sunam Jeong/Da Hye Kim Sunam Jeong/Da Hye Kim/Daniela Vismane - nieobecny(a)/(i) zwycięstwoszczegóły meczu
Republic of Korea Yeongwol - twarda
03.09.18
Finał
vs. Do Hee Bae/Seung-Yeon Hong6-2, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
03.09.18
1. runda
vs. Sunam Jeong/Da Hye Kim6-1, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
03.09.18
Ćwierćfinał
vs. Eunji Lee (2001)/Eunji Oh6-0, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
03.09.18
Półfinał
vs. Eunji Lim/Subin Park6-1, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Republic of Korea Yeongwol - twarda
04.09.17
Półfinał
vs. Ji-Hee Choi/Seo-Kyung Kang6-4, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
04.09.17
Finał
vs. Na-Ri Kim/Pei-Chi Lee1-6, 5-7 porażkaszczegóły meczu
04.09.17
1. runda
vs. Andrea Ka/Alexandra Walters6-2, 7-64 zwycięstwoszczegóły meczu
04.09.17
Ćwierćfinał
vs. Ching-Wen Hsu/Jia Qi Ren6-3, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Republic of Korea Yeongwol - twarda
28.08.17
Ćwierćfinał
vs. Hyejin Lee/You-Na Sul6-1, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
28.08.17
Półfinał
vs. Ji-Hee Choi/Seo-Kyung Kang3-6, 6-4, 2-10 porażkaszczegóły meczu
28.08.17
1. runda
vs. Yeong Won Jeong/Se-Hyun Kim3-6, 6-4, 10-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Republic of Korea Gimcheon - twarda
12.06.17
Ćwierćfinał
vs. Do Hee Bae/Sunam Jeong6-3, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
12.06.17
Finał
vs. Ji-Hee Choi/Seo-Kyung Kang4-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
12.06.17
Półfinał
vs. Sari Baba/Yukina Saigo6-3, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
12.06.17
1. runda
vs. Prerna Bhambri/Suzy Larkin3-6, 6-2, 10-6 zwycięstwoszczegóły meczu
Republic of Korea Gimcheon - twarda
05.06.17
Finał
vs. Sung-Hee Han/Seung-Yeon Hong6-3, 4-6, 5-10 porażkaszczegóły meczu
05.06.17
Ćwierćfinał
vs. Sinhee Kim/Se Jin Lee7-5, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
05.06.17
Półfinał
vs. So Hee Jung/Sang Hee Park3-6, 6-4, 10-8 zwycięstwoszczegóły meczu
05.06.17
1. runda
vs. Minami Akiyama/Prerna Bhambri6-3, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Republic of Korea Sangju - twarda
29.05.17
Ćwierćfinał
vs. Karin Kennel/Olivia Tjandramulia5-7, 6-1, 10-5 zwycięstwoszczegóły meczu
29.05.17
Półfinał
vs. So Hee Jung/Sang Hee Park6-3, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
29.05.17
Finał
vs. Ji-Hee Choi/Seo-Kyung Kang6-73, 3-6 porażkaszczegóły meczu
29.05.17
1. runda
vs. Minami Akiyama/Carina Ma Ka Man6-1, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Japan Nishi Tama - twarda
20.03.17
Ćwierćfinał
vs. Shiho Akita/Erika Sema7-65, 2-6, 13-15 porażkaszczegóły meczu

Gergana Topalova/Daniela Vismane - ostatnie mecze

Egypt W25 Cairo - twarda
10.03.20
1. runda
vs. Dabin Kim/So-Ra Lee3-6, 5-7 porażkaszczegóły meczu
Portugal W25 Obidos - dywanowa
08.04.19
Półfinał
vs. Sofia Shapatava/Emily Webley-Smith3-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
08.04.19
1. runda
vs. Olga Parres Azcoitia/Ioana Loredana Rosca Olga Parres Azcoitia/Ioana Loredana Rosca - nieobecny(a)/(i) zwycięstwoszczegóły meczu
08.04.19
Ćwierćfinał
vs. Sarah Beth Grey/Katy Dunne6-4, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
<