Tajlandia
28.03.02, 22 lat
10407 $
28.03.02, 22 lat
10407 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Supapitch Kuearum vs. Dabin Kim - Wzajemne mecze
13.08.18 | 1. runda | Dabin Kim | Supapitch Kuearum | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | Nonthaburi | twarda |
04.08.18 | 1. runda klasyf. | Dabin Kim | Supapitch Kuearum | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | Nonthaburi | twarda |
Supapitch Kuearum form & Dabin Kim form
Supapitch Kuearum - ostatnie mecze
W15 Nakhon - twarda | ||||
19.07.23 1. runda | vs. Anri Nagata | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.07.23 Klasyf. | vs. Sue Yan Tan | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Rikke De Koning | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Lanlana Tararudee | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.07.23 Klasyf. | vs. Alicia Smith | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Ai Yamaguchi | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Lubbock - twarda | ||||
19.09.22 1. runda klasyf. | vs. Ange Oby Kajuru | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Chiang - twarda | ||||
24.06.22 Ćwierćfinał | vs. Thasaporn Naklo | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.06.22 2. runda | vs. Nana Kawagishi | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.06.22 1. runda | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Chiang - twarda | ||||
14.06.22 Klasyf. | vs. Kamonwan Yodpetch | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.06.22 2. runda klasyf. | vs. Sanjana Sirimalla | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
12.06.22 1. runda klasyf. | vs. Niharika Deshmukh | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Chiang - twarda | ||||
06.06.22 2. runda klasyf. | vs. Eri Shimizu | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.06.22 1. runda klasyf. | vs. Sin Yu Che | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Jodhpur - twarda | ||||
17.02.20 Klasyf. | vs. Soha Sadiq | 2-6, 6-1, 5-10 | szczegóły meczu | |
W25 Nonthaburi - twarda | ||||
05.02.20 1. runda | vs. Patcharin Cheapchadej | 0-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nonthaburi - twarda | ||||
31.01.20 Ćwierćfinał | vs. Leonie Kung | 6-4, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.01.20 2. runda | vs. Varvara Flink | 0-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.01.20 1. runda | vs. Marianna Zakarlyuk | 6-3, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Hong - twarda | ||||
08.01.20 1. runda | vs. Mana Ayukawa | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.01.20 Klasyf. | vs. Sohyun Park | 6-3, 2-6, 12-10 | szczegóły meczu | |
06.01.20 1. runda klasyf. | vs. Funa Kozaki | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Hong - twarda | ||||
30.12.19 1. runda klasyf. | vs. Olga Doroshina | 6-4, 2-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Nonthaburi - twarda | ||||
04.12.19 1. runda | vs. Jiangxue Han | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nonthaburi - twarda | ||||
28.11.19 2. runda | vs. Ying Zhang | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.11.19 1. runda | vs. Funa Kozaki | 6-4, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Hua - twarda | ||||
12.11.19 Klasyf. | vs. Man Ying Maggie Ng | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.11.19 1. runda klasyf. | vs. Aunchisa Chanta | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Hua - twarda | ||||
09.10.19 1. runda | vs. Jiangxue Han | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu |
Dabin Kim - ostatnie mecze
W15 Hinode - twarda | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Sofia Costoulas | 6-3, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Chihiro Muramatsu | 6-4, 2-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Ya-Hsuan Lee | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Yokohama - twarda | ||||
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Hayu Kinoshita | 6-77, 1-4, - Dabin Kim - krecz | szczegóły meczu | |
Seoul - twarda | ||||
07.10.23 1. runda klasyf. | vs. Irina Khromacheva | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
10.09.23 Finał | vs. Dayeon Back | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.09.23 Półfinał | vs. Yujin Ahn | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Hikaru Sato | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Heerae Im | 4-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Subin Park | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Hikaru Sato | 6-4, 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Daegu - twarda | ||||
11.06.23 Finał | vs. Sohyun Park | 6-2, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.06.23 Półfinał | vs. Destanee Aiava | 4-6, 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
09.06.23 Ćwierćfinał | vs. Priska Madelyn Nugroho | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
08.06.23 2. runda | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.06.23 1. runda | vs. Ikumi Yamazaki | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Changwon - twarda | ||||
02.06.23 Ćwierćfinał | vs. Yexin Ma | 6-0, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.06.23 2. runda | vs. Xinyu Jiang | 4-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.05.23 1. runda | vs. Ji-Hee Choi | 6-3, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Goyang - twarda | ||||
23.05.23 1. runda | vs. Yeon Woo Ku | 3-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.05.23 Klasyf. | vs. Hwiwon Wi | 3-6, 6-1, 12-10 | szczegóły meczu | |
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Soha Sadiq | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Incheon - twarda | ||||
17.05.23 1. runda | vs. Sohyun Park | 4-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Da Hye Kim | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.05.23 Klasyf. | vs. Milan Krish | 5-2, Milan Krish - krecz | szczegóły meczu | |
Billie Jean - twarda | ||||
15.04.23 Rubber 1 | vs. Vaidehi Chaudhari | 2-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.04.23 Rubber 1 | vs. Ominahon Valihanova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.04.23 Rubber 1 | vs. Zhaoxuan Yang | 6-77, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Kashiwa - twarda | ||||
05.04.23 1. runda | vs. Hong Yi Cody Wong | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.04.23 Klasyf. | vs. Ya-Yi Yang | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu |