MECZ
20.03.18 | 1. runda | Dabin Kim | Sunam Jeong | 6-4, 3-6, 6-1 | Nishi Tama | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Dabin Kim | Sunam Jeong | |
1. podanie % | 40/74 (54%) | 54/85 (64%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 28/40 (70%) | 32/54 (59%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 19/34 (56%) | 14/31 (45%) |
Zdobyte break-ball | 5/11 (45%) | 3/6 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 39/85 (46%) | 27/74 (36%) |
Zdobyte punkty – razem | 86/159 (54%) | 73/159 (46%) |
Double foul | 1 | 4 |
Asy | 8 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Sunam Jeong | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Dabin Kim | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-1 | Sunam Jeong | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Dabin Kim | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Sunam Jeong | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Dabin Kim | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-3 | Sunam Jeong | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Dabin Kim | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-4 | Sunam Jeong | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Dabin Kim | 5-4 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
6-4 |
2 | ||
Dabin Kim | 0-0 | |
0-0, 15-40[BP] | ||
0-1 | Sunam Jeong | |
0-0, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
0-2 | Sunam Jeong | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Dabin Kim | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-3 | Sunam Jeong | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Dabin Kim | 1-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Dabin Kim | 2-4 | |
0-0, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
Dabin Kim | 2-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Dabin Kim | 3-5 | |
0-0, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-6 |
3 | ||
0-0 | Sunam Jeong | |
1-0 | Sunam Jeong | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Dabin Kim | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Sunam Jeong | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Dabin Kim | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Dabin Kim | 4-1 | |
5-1 | Sunam Jeong | |
0-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Dabin Kim vs. Sunam Jeong - Wzajemne mecze
06.09.22 | 1. runda | Dabin Kim | Sunam Jeong | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Yeongwol | twarda |
20.03.18 | 1. runda | Dabin Kim | Sunam Jeong | 6-4, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | Nishi Tama | twarda |
15.06.17 | 2. runda | Sunam Jeong | Dabin Kim | 1-6, 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | Gimcheon | twarda |
Dabin Kim form & Sunam Jeong form
Dabin Kim - ostatnie mecze
W50 Shenzhen - twarda | ||||
14.04.24 1. runda klasyf. | vs. Wushuang Zheng | 2-6, - Dabin Kim - krecz | szczegóły meczu | |
Billie Jean - twarda | ||||
13.04.24 Rubber 1 | vs. Lin Zhu | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.04.24 Rubber 1 | vs. Mehetia Boosie | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Hinode - twarda | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Sofia Costoulas | 6-3, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Chihiro Muramatsu | 6-4, 2-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Ya-Hsuan Lee | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Yokohama - twarda | ||||
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Hayu Kinoshita | 6-77, 1-4, - Dabin Kim - krecz | szczegóły meczu | |
Seoul - twarda | ||||
07.10.23 1. runda klasyf. | vs. Irina Khromacheva | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
10.09.23 Finał | vs. Dayeon Back | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.09.23 Półfinał | vs. Yujin Ahn | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Hikaru Sato | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Heerae Im | 4-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Subin Park | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Hikaru Sato | 6-4, 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Daegu - twarda | ||||
11.06.23 Finał | vs. Sohyun Park | 6-2, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.06.23 Półfinał | vs. Destanee Aiava | 4-6, 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
09.06.23 Ćwierćfinał | vs. Priska Madelyn Nugroho | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
08.06.23 2. runda | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.06.23 1. runda | vs. Ikumi Yamazaki | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Changwon - twarda | ||||
02.06.23 2. runda | vs. Xinyu Jiang | 4-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.06.23 Ćwierćfinał | vs. Yexin Ma | 6-0, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.05.23 1. runda | vs. Ji-Hee Choi | 6-3, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Goyang - twarda | ||||
23.05.23 1. runda | vs. Yeon Woo Ku | 3-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.05.23 Klasyf. | vs. Hwiwon Wi | 3-6, 6-1, 12-10 | szczegóły meczu | |
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Soha Sadiq | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Incheon - twarda | ||||
17.05.23 1. runda | vs. Sohyun Park | 4-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Da Hye Kim | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.05.23 Klasyf. | vs. Milan Krish | 5-2, Milan Krish - krecz | szczegóły meczu | |
Billie Jean - twarda | ||||
15.04.23 Rubber 1 | vs. Vaidehi Chaudhari | 2-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.04.23 Rubber 1 | vs. Ominahon Valihanova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |
Sunam Jeong - ostatnie mecze
W15 Yeongwol - twarda | ||||
09.09.23 Półfinał | vs. Dayeon Back | 1-6, 1-4, - Sunam Jeong - krecz | szczegóły meczu | |
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Eunhye Lee | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Ho Ching Wu | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Rinon Okuwaki | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Cherry Kim | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Nana Kawagishi | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Daegu - twarda | ||||
06.06.23 1. runda | vs. Fangzhou Liu | 6-73, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Changwon - twarda | ||||
02.06.23 2. runda | vs. Ya-Hsuan Lee | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.05.23 1. runda | vs. Da Hye Kim | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Goyang - twarda | ||||
22.05.23 Klasyf. | vs. Xinxin Yao | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Gio Jang | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Incheon - twarda | ||||
17.05.23 1. runda | vs. Mayuka Aikawa | 6-0, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Jakarta - twarda | ||||
28.03.23 Klasyf. | vs. Xinyu Jiang | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.03.23 2. runda klasyf. | vs. Ikumi Yamazaki | 6-1, 4-6, 10-2 | szczegóły meczu | |
W25 Jakarta - twarda | ||||
20.03.23 2. runda klasyf. | vs. Mananchaya Sawangkaew | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Cylova Zuleyka Hukmasabiyya | 1-6, 6-2, 10-2 | szczegóły meczu | |
W15 Jakarta - twarda | ||||
15.03.23 1. runda | vs. Haruna Arakawa | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.03.23 Klasyf. | vs. Laquisa Khan | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.03.23 2. runda klasyf. | vs. Justmin Da Costa | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
06.09.22 1. runda | vs. Dabin Kim | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
04.09.22 Finał | vs. Clara Vlasselaer | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.09.22 Półfinał | vs. So-Ra Lee | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
02.09.22 Ćwierćfinał | vs. Junri Namigata | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.09.22 2. runda | vs. Dayeon Back | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
31.08.22 1. runda | vs. Ramu Ueda | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Incheon - twarda | ||||
07.06.22 1. runda | vs. Ya-Hsuan Lee | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Navi - twarda | ||||
22.12.19 Finał | vs. Barbara Haas | 6-4, 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
21.12.19 Półfinał | vs. Olga Doroshina | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.12.19 Ćwierćfinał | vs. Peangtarn Plipuech | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.12.19 2. runda | vs. Ulrikke Eikeri | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu |