MECZ
05.09.18 | 1. runda | Dabin Kim | Nikita Uberoi | 6-2, 6-1 | Yeongwol | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Dabin Kim | Nikita Uberoi | |
1. podanie % | 23/40 (58%) | 30/51 (59%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 18/23 (78%) | 16/30 (53%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/17 (53%) | 4/21 (19%) |
Zdobyte break-ball | 6/12 (50%) | 1/3 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 31/51 (61%) | 13/40 (33%) |
Zdobyte punkty – razem | 58/91 (64%) | 33/91 (36%) |
Double foul | 3 | 5 |
Asy | 2 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Nikita Uberoi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Dabin Kim | 1-0 | |
Dabin Kim | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Nikita Uberoi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
3-1 | Nikita Uberoi | |
4-1 | Nikita Uberoi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Dabin Kim | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | Nikita Uberoi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Dabin Kim | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Nikita Uberoi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
2-0 | Nikita Uberoi | |
3-0 | Nikita Uberoi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Dabin Kim | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Nikita Uberoi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Dabin Kim | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Dabin Kim vs. Nikita Uberoi - Wzajemne mecze
05.09.18 | 1. runda | Dabin Kim | Nikita Uberoi | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | Yeongwol | twarda |
Dabin Kim form & Nikita Uberoi form
Dabin Kim - ostatnie mecze
W40 Yokohama - twarda | ||||
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Hayu Kinoshita | 6-77, 1-4, - Dabin Kim - krecz | szczegóły meczu | |
Seoul - twarda | ||||
07.10.23 1. runda klasyf. | vs. Irina Khromacheva | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
10.09.23 Finał | vs. Dayeon Back | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.09.23 Półfinał | vs. Yujin Ahn | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Hikaru Sato | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Heerae Im | 4-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Subin Park | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Hikaru Sato | 6-4, 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Daegu - twarda | ||||
11.06.23 Finał | vs. Sohyun Park | 6-2, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.06.23 Półfinał | vs. Destanee Aiava | 4-6, 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
09.06.23 Ćwierćfinał | vs. Priska Madelyn Nugroho | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
08.06.23 2. runda | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.06.23 1. runda | vs. Ikumi Yamazaki | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Changwon - twarda | ||||
02.06.23 2. runda | vs. Xinyu Jiang | 4-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.06.23 Ćwierćfinał | vs. Yexin Ma | 6-0, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.05.23 1. runda | vs. Ji-Hee Choi | 6-3, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Goyang - twarda | ||||
23.05.23 1. runda | vs. Yeon Woo Ku | 3-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.05.23 Klasyf. | vs. Hwiwon Wi | 3-6, 6-1, 12-10 | szczegóły meczu | |
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Soha Sadiq | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Incheon - twarda | ||||
17.05.23 1. runda | vs. Sohyun Park | 4-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Da Hye Kim | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.05.23 Klasyf. | vs. Milan Krish | 5-2, Milan Krish - krecz | szczegóły meczu | |
Billie Jean - twarda | ||||
15.04.23 Rubber 1 | vs. Vaidehi Chaudhari | 2-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.04.23 Rubber 1 | vs. Ominahon Valihanova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.04.23 Rubber 1 | vs. Zhaoxuan Yang | 6-77, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Kashiwa - twarda | ||||
05.04.23 1. runda | vs. Hong Yi Cody Wong | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.04.23 Klasyf. | vs. Ya-Yi Yang | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.04.23 1. runda klasyf. | vs. Himari Sato | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Kofu - twarda | ||||
28.03.23 2. runda klasyf. | vs. Nene Watanabe | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.03.23 Klasyf. | vs. Natsumi Kawaguchi | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Nikita Uberoi - ostatnie mecze
W25 Santa - ceglana | ||||
10.04.23 1. runda klasyf. | vs. Arianna Zucchini | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
05.04.23 1. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
27.03.23 2. runda klasyf. | vs. Savanna Ly | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Jasna Kaltak | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Martyna Zaremba | 3-6, 6-3, 14-16 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.03.23 2. runda klasyf. | vs. Olga Golas | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Fleur Maris | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
06.03.23 2. runda klasyf. | vs. Beverley Nyangon | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Yokohama - twarda | ||||
03.03.20 1. runda klasyf. | vs. Ayaka Okuno | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.02.20 2. runda klasyf. | vs. Sai Chamarthi | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
03.02.20 2. runda klasyf. | vs. Kamila Kerimbayeva | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
26.01.20 1. runda klasyf. | vs. Yasmeen Ghaoui | 4-6, 7-64, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.01.20 2. runda klasyf. | vs. Laure Line Glaude | 6-74, 6-3, 10-12 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.01.20 1. runda | vs. Emily Welker | 1-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Hong - twarda | ||||
06.01.20 1. runda klasyf. | vs. Sohyun Park | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nonthaburi - twarda | ||||
02.12.19 2. runda klasyf. | vs. Ya Hsin Lee | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Maria Filimonikhina | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Nonthaburi - twarda | ||||
24.11.19 1. runda klasyf. | vs. Yi Tsen Cho | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Hua - twarda | ||||
04.11.19 1. runda klasyf. | vs. Aunchisa Chanta | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nanning - twarda | ||||
20.10.19 1. runda klasyf. | vs. Mei Xu Wu | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Hua - twarda | ||||
16.10.19 1. runda | vs. Jiangxue Han | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.10.19 Klasyf. | vs. Chhinda Som | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Hua - twarda | ||||
09.10.19 1. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.10.19 Klasyf. | vs. Jessica Fowler | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.10.19 1. runda klasyf. | vs. Nalu Himeno | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Anning - ceglana | ||||
24.09.19 1. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Anning - ceglana | ||||
17.09.19 1. runda | vs. Sakura Hondo | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Anning - ceglana | ||||
11.09.19 1. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Guiyang - twarda | ||||
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Eunhye Lee | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Huangshan - twarda | ||||
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Wanning Zhu | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu |