MECZ
27.02.19 | 1. runda | Dabin Kim | Izabela Gabriela Novac | 6-1, 6-1 | W15 Nanchang | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Dabin Kim | Izabela Gabriela Novac | |
1. podanie % | 30/39 (77%) | 40/50 (80%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 23/30 (77%) | 16/40 (40%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 4/9 (44%) | 3/10 (30%) |
Zdobyte break-ball | 6/12 (50%) | 1/1 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 31/50 (62%) | 12/39 (31%) |
Zdobyte punkty – razem | 58/89 (65%) | 31/89 (35%) |
Double foul | 0 | 3 |
Asy | 1 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Dabin Kim | 4-1 | |
0-0, A-40 | ||
5-1 | Izabela Gabriela Novac | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Izabela Gabriela Novac | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Dabin Kim | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Izabela Gabriela Novac | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Dabin Kim | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Izabela Gabriela Novac | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Dabin Kim | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Izabela Gabriela Novac | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rumunia
07.06.99, 24 lat
07.06.99, 24 lat
Dabin Kim vs. Izabela Gabriela Novac - Wzajemne mecze
27.02.19 | 1. runda | Dabin Kim | Izabela Gabriela Novac | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Nanchang | ceglana |
Dabin Kim form & Izabela Gabriela Novac form
Dabin Kim - ostatnie mecze
W15 Hinode - twarda | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Sofia Costoulas | 6-3, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Chihiro Muramatsu | 6-4, 2-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Ya-Hsuan Lee | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Yokohama - twarda | ||||
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Hayu Kinoshita | 6-77, 1-4, - Dabin Kim - krecz | szczegóły meczu | |
Seoul - twarda | ||||
07.10.23 1. runda klasyf. | vs. Irina Khromacheva | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
10.09.23 Finał | vs. Dayeon Back | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.09.23 Półfinał | vs. Yujin Ahn | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Hikaru Sato | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Heerae Im | 4-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Subin Park | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Hikaru Sato | 6-4, 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Daegu - twarda | ||||
11.06.23 Finał | vs. Sohyun Park | 6-2, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.06.23 Półfinał | vs. Destanee Aiava | 4-6, 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
09.06.23 Ćwierćfinał | vs. Priska Madelyn Nugroho | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
08.06.23 2. runda | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.06.23 1. runda | vs. Ikumi Yamazaki | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Changwon - twarda | ||||
02.06.23 Ćwierćfinał | vs. Yexin Ma | 6-0, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.06.23 2. runda | vs. Xinyu Jiang | 4-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.05.23 1. runda | vs. Ji-Hee Choi | 6-3, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Goyang - twarda | ||||
23.05.23 1. runda | vs. Yeon Woo Ku | 3-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.05.23 Klasyf. | vs. Hwiwon Wi | 3-6, 6-1, 12-10 | szczegóły meczu | |
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Soha Sadiq | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Incheon - twarda | ||||
17.05.23 1. runda | vs. Sohyun Park | 4-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.05.23 Klasyf. | vs. Milan Krish | 5-2, Milan Krish - krecz | szczegóły meczu | |
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Da Hye Kim | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - twarda | ||||
15.04.23 Rubber 1 | vs. Vaidehi Chaudhari | 2-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.04.23 Rubber 1 | vs. Ominahon Valihanova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.04.23 Rubber 1 | vs. Zhaoxuan Yang | 6-77, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Kashiwa - twarda | ||||
05.04.23 1. runda | vs. Hong Yi Cody Wong | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.04.23 Klasyf. | vs. Ya-Yi Yang | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu |
Izabela Gabriela Novac - ostatnie mecze
W15 Cairo - ceglana | ||||
11.05.22 1. runda | vs. Anastasija Radojevic | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.05.22 Klasyf. | vs. Dalia Sherif | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.05.22 2. runda klasyf. | vs. Marine Boutros | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
03.05.22 Klasyf. | vs. Leena Metwally | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.05.22 2. runda klasyf. | vs. Jian Ibrahim | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
06.03.22 1. runda klasyf. | vs. Susanna Giovanardi | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
27.02.22 1. runda klasyf. | vs. Eva Gartseva | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.01.22 1. runda klasyf. | vs. Allison Nicole Isaacs | 2-6, 6-2, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
12.01.22 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Zhilina | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Amarante - twarda | ||||
19.07.21 Klasyf. | vs. Maria Aldea Wesselly | 3-6, 7-63, 6-10 | szczegóły meczu | |
18.07.21 2. runda klasyf. | vs. Luisa Pelayo | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Almada - twarda | ||||
11.07.21 1. runda klasyf. | vs. Maria Martinez Vaquero | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Timea Jaruskova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
29.03.21 2. runda klasyf. | vs. Iveta Dapkute | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.03.21 1. runda klasyf. | vs. Alina Nesmianovych | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
22.03.21 2. runda klasyf. | vs. Yeon Woo Ku | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.03.21 1. runda klasyf. | vs. Angelina Graovac | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
14.03.21 1. runda klasyf. | vs. Adi Gavish | 6-2, 1-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Varna - ceglana | ||||
07.09.20 1. runda klasyf. | vs. Daria Shalamanova | 1-6, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - twarda | ||||
05.03.20 2. runda | vs. Elisa Andrea Camerano | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.03.20 1. runda | vs. Zoi Meers | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Josephine Boualem | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
17.02.20 2. runda klasyf. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Helena Spiridis | 6-3, 3-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
04.12.19 1. runda | vs. Lexie Stevens | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
28.11.19 2. runda | vs. Viktoriia Kalinina | 2-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.11.19 1. runda | vs. Nina Ugrelidze | 2-6, 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
12.11.19 Klasyf. | vs. Ani Amiraghyan | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.11.19 2. runda klasyf. | vs. Sophia Intert | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Anna Powaska | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |