INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Gergana Topalova vs. Dabin Kim - Wzajemne mecze
nie znaleziono żadnego meczu |
Gergana Topalova form & Dabin Kim form
Gergana Topalova - ostatnie mecze
W35 Alaminos - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Cristina Dinu | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Emma Fulvia Wiesenfeld | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Irene Burillo Escorihuela | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Ayla Aksu | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
15.02.24 1. runda | vs. Anastasiya Soboleva | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
10.02.24 Ćwierćfinał | vs. Polona Hercog | 1-6, - Gergana Topalova - krecz | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Paula Ormaechea | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Dimitra Pavlou | 7-61, 6-71, 7-64 | szczegóły meczu | |
W50 Porto - halowa | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Julie Struplova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Bengaluru - twarda | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Polina Kudermetova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Maja Chwalinska | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W100 Dubai - twarda | ||||
04.12.23 1. runda | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 0-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Elena Milovanovic | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Naima Karamoko | 3-6, 0-3, - Gergana Topalova - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Funchal - twarda | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Emilie Lindh Gallagher | 6-1, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
30.10.23 1. runda | vs. Polina Kudermetova | 2-6, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Amarni Banks | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
08.10.23 Finał | vs. Katarina Zavatska | 3-6, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.10.23 Półfinał | vs. Carlota Martinez Cirez | 4-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Irina Maria Bara | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
27.09.23 2. runda | vs. Mia Ristic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Pazardzhik - ceglana | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Polona Hercog | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Denislava Glushkova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Saint - ceglana | ||||
10.09.23 Finał | vs. Justina Mikulskyte | 7-5, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.09.23 Półfinał | vs. Ksenia Zaytseva | 2-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Kaylah Mcphee | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Amandine Monnot | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-2, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu |
Dabin Kim - ostatnie mecze
W15 Hinode - twarda | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Sofia Costoulas | 6-3, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Chihiro Muramatsu | 6-4, 2-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Ya-Hsuan Lee | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Yokohama - twarda | ||||
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Hayu Kinoshita | 6-77, 1-4, - Dabin Kim - krecz | szczegóły meczu | |
Seoul - twarda | ||||
07.10.23 1. runda klasyf. | vs. Irina Khromacheva | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
10.09.23 Finał | vs. Dayeon Back | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.09.23 Półfinał | vs. Yujin Ahn | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Hikaru Sato | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Heerae Im | 4-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Subin Park | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Hikaru Sato | 6-4, 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Daegu - twarda | ||||
11.06.23 Finał | vs. Sohyun Park | 6-2, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.06.23 Półfinał | vs. Destanee Aiava | 4-6, 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
09.06.23 Ćwierćfinał | vs. Priska Madelyn Nugroho | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
08.06.23 2. runda | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.06.23 1. runda | vs. Ikumi Yamazaki | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Changwon - twarda | ||||
02.06.23 Ćwierćfinał | vs. Yexin Ma | 6-0, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.06.23 2. runda | vs. Xinyu Jiang | 4-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.05.23 1. runda | vs. Ji-Hee Choi | 6-3, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Goyang - twarda | ||||
23.05.23 1. runda | vs. Yeon Woo Ku | 3-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.05.23 Klasyf. | vs. Hwiwon Wi | 3-6, 6-1, 12-10 | szczegóły meczu | |
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Soha Sadiq | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Incheon - twarda | ||||
17.05.23 1. runda | vs. Sohyun Park | 4-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Da Hye Kim | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.05.23 Klasyf. | vs. Milan Krish | 5-2, Milan Krish - krecz | szczegóły meczu | |
Billie Jean - twarda | ||||
15.04.23 Rubber 1 | vs. Vaidehi Chaudhari | 2-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.04.23 Rubber 1 | vs. Ominahon Valihanova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.04.23 Rubber 1 | vs. Zhaoxuan Yang | 6-77, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Kashiwa - twarda | ||||
05.04.23 1. runda | vs. Hong Yi Cody Wong | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.04.23 Klasyf. | vs. Ya-Yi Yang | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu |