INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Dabin Kim vs. Dan Ni Wang - Wzajemne mecze
17.02.14 | 1. runda klasyf. | Dabin Kim | Dan Ni Wang | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | Nonthaburi | twarda |
Dabin Kim form & Dan Ni Wang form
Dabin Kim - ostatnie mecze
W15 Hinode - twarda | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Sofia Costoulas | 6-3, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Chihiro Muramatsu | 6-4, 2-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Ya-Hsuan Lee | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Yokohama - twarda | ||||
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Hayu Kinoshita | 6-77, 1-4, - Dabin Kim - krecz | szczegóły meczu | |
Seoul - twarda | ||||
07.10.23 1. runda klasyf. | vs. Irina Khromacheva | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
10.09.23 Finał | vs. Dayeon Back | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.09.23 Półfinał | vs. Yujin Ahn | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Hikaru Sato | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Heerae Im | 4-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Subin Park | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Hikaru Sato | 6-4, 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Daegu - twarda | ||||
11.06.23 Finał | vs. Sohyun Park | 6-2, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.06.23 Półfinał | vs. Destanee Aiava | 4-6, 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
09.06.23 Ćwierćfinał | vs. Priska Madelyn Nugroho | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
08.06.23 2. runda | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.06.23 1. runda | vs. Ikumi Yamazaki | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Changwon - twarda | ||||
02.06.23 Ćwierćfinał | vs. Yexin Ma | 6-0, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.06.23 2. runda | vs. Xinyu Jiang | 4-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.05.23 1. runda | vs. Ji-Hee Choi | 6-3, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Goyang - twarda | ||||
23.05.23 1. runda | vs. Yeon Woo Ku | 3-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.05.23 Klasyf. | vs. Hwiwon Wi | 3-6, 6-1, 12-10 | szczegóły meczu | |
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Soha Sadiq | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Incheon - twarda | ||||
17.05.23 1. runda | vs. Sohyun Park | 4-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Da Hye Kim | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.05.23 Klasyf. | vs. Milan Krish | 5-2, Milan Krish - krecz | szczegóły meczu | |
Billie Jean - twarda | ||||
15.04.23 Rubber 1 | vs. Vaidehi Chaudhari | 2-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.04.23 Rubber 1 | vs. Ominahon Valihanova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.04.23 Rubber 1 | vs. Zhaoxuan Yang | 6-77, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Kashiwa - twarda | ||||
05.04.23 1. runda | vs. Hong Yi Cody Wong | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.04.23 Klasyf. | vs. Ya-Yi Yang | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu |
Dan Ni Wang - ostatnie mecze
W25 Hong - twarda | ||||
30.12.19 1. runda klasyf. | vs. Wushuang Zheng | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bhopal - twarda | ||||
19.11.19 1. runda | vs. Eri Hozumi | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.11.19 Klasyf. | vs. Evgeniya Burdina | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Shreya Tatavarthy | 6-0, 7-61 | szczegóły meczu | |
W25 Gwalior - twarda | ||||
13.11.19 1. runda | vs. Vlada Ekshibarova | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.11.19 Klasyf. | vs. Mana Kawamura | 2-6, 6-3, 10-8 | szczegóły meczu | |
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Ananyaa Bhargava | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Shenzhen - twarda | ||||
06.11.19 1. runda | vs. Timea Babos | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Anning - ceglana | ||||
25.09.19 1. runda | vs. Jiayu Xu | 5-7, 6-0, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Anning - ceglana | ||||
17.09.19 1. runda | vs. Zhuoma Ni Ma | 6-1, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Anning - ceglana | ||||
10.09.19 1. runda | vs. Mana Kawamura | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kyoto - halowa | ||||
02.09.19 Klasyf. | vs. Yuka Hosoki | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.09.19 1. runda klasyf. | vs. Yu-Ting Hsieh | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Guiyang - twarda | ||||
18.08.19 1. runda klasyf. | vs. Jiahui Chen | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Huangshan - twarda | ||||
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Jiatian Qi | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
W25 Taipei - twarda | ||||
31.07.19 1. runda | vs. Mai Minokoshi | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.07.19 Klasyf. | vs. Ke Syuan Jhang | 6-3, 6-73, 10-8 | szczegóły meczu | |
W25 Ulanqab - twarda | ||||
09.07.19 Klasyf. | vs. Shanshan Guo | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Junsai Wang | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Tianjin - twarda | ||||
01.07.19 Klasyf. | vs. Carol Zhao | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.07.19 1. runda klasyf. | vs. Jennifer Luikham | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Naiman - twarda | ||||
27.06.19 2. runda | vs. Hiroko Kuwata | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.06.19 1. runda | vs. Jiatian Qi | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Hengyang - twarda | ||||
12.06.19 1. runda | vs. Maegan Manasse | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.06.19 Klasyf. | vs. Wanning Zhu | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Jiayun Zhu | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Shenzhen - twarda | ||||
04.06.19 Klasyf. | vs. Chieh-Yu Hsu | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.06.19 1. runda klasyf. | vs. Yi Liu | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Wuhan - twarda | ||||
16.05.19 Ćwierćfinał | vs. Meiling Wang | 7-62, 1-6, - Dan Ni Wang - krecz | szczegóły meczu | |
16.05.19 2. runda | vs. Jiatian Qi | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu |