Indie
30.03.99, 25 lat
30.03.99, 25 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Aastha Dargude vs. Dabin Kim - Wzajemne mecze
14.08.17 | 1. runda klasyf. | Dabin Kim | Aastha Dargude | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | Nonthaburi | twarda |
Aastha Dargude form & Dabin Kim form
Aastha Dargude - ostatnie mecze
Gwalior - twarda | ||||
10.03.18 1. runda klasyf. | vs. Natasha Palha | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bhopal - twarda | ||||
03.03.18 1. runda klasyf. | vs. Zoe Gwen Scandalis | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Pune - twarda | ||||
11.12.17 1. runda klasyf. | vs. Aliona Bolsova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Solapur - twarda | ||||
04.12.17 1. runda klasyf. | vs. Saumya Vig | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Pune - twarda | ||||
06.11.17 1. runda klasyf. | vs. Shivani Swarup Ingle | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Colombo - ceglana | ||||
02.10.17 Klasyf. | vs. Alija Merdeeva | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi - twarda | ||||
14.08.17 1. runda klasyf. | vs. Dabin Kim | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi - twarda | ||||
07.08.17 1. runda klasyf. | vs. Reza Timmerman | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.08.17 2. runda klasyf. | vs. Si Qi Liu | 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi - twarda | ||||
31.07.17 1. runda klasyf. | vs. Jiahuan He | 6-2, 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
Aurangabad - ceglana | ||||
05.06.17 1. runda | vs. Alexandra Walters | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.06.17 1. runda klasyf. | vs. Sri Sai Shivani K. | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
05.06.17 Klasyf. | vs. Kaaviya Balasubramanian | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Navi Mumbai - twarda | ||||
19.12.16 1. runda klasyf. | vs. Amina Anshba | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Pune - twarda | ||||
12.12.16 1. runda klasyf. | vs. Beatrice Gumulya | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Solapur - twarda | ||||
05.12.16 Klasyf. | vs. Dakshata Girishkumar Patel | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Pune - twarda | ||||
07.11.16 1. runda klasyf. | vs. Moulika Ram | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Pune - twarda | ||||
26.10.16 2. runda | vs. Nidhi Chilumula | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.10.16 1. runda | vs. Aareyalee Amrutsinh Chavan | 6-0, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Pune - twarda | ||||
21.12.15 1. runda klasyf. | vs. Britt Geukens | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Navi Mumbai - twarda | ||||
14.12.15 1. runda | vs. Riya Bhatia | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Indore - twarda | ||||
07.12.15 1. runda | vs. Chun-Yan He | 7-66, 0-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
07.12.15 1. runda klasyf. | vs. Shrishti Daas | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.12.15 Klasyf. | vs. Jitasha Shastri M | 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
Gulbarga - twarda | ||||
23.11.15 Klasyf. | vs. Swetha Nalikala | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.11.15 1. runda | vs. Chun-Yan He | 7-5, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.11.15 Ćwierćfinał | vs. Tamachan Momkoonthod | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.11.15 2. runda | vs. Sneha Padamata | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Gulbarga - twarda | ||||
16.11.15 Klasyf. | vs. Niditra Rajmohan | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.11.15 1. runda | vs. Sharrmadaa Baluu | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Dabin Kim - ostatnie mecze
W15 Hinode - twarda | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Sofia Costoulas | 6-3, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Chihiro Muramatsu | 6-4, 2-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Ya-Hsuan Lee | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Yokohama - twarda | ||||
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Hayu Kinoshita | 6-77, 1-4, - Dabin Kim - krecz | szczegóły meczu | |
Seoul - twarda | ||||
07.10.23 1. runda klasyf. | vs. Irina Khromacheva | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
10.09.23 Finał | vs. Dayeon Back | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.09.23 Półfinał | vs. Yujin Ahn | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Hikaru Sato | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Heerae Im | 4-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Subin Park | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Hikaru Sato | 6-4, 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Daegu - twarda | ||||
11.06.23 Finał | vs. Sohyun Park | 6-2, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.06.23 Półfinał | vs. Destanee Aiava | 4-6, 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
09.06.23 Ćwierćfinał | vs. Priska Madelyn Nugroho | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
08.06.23 2. runda | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.06.23 1. runda | vs. Ikumi Yamazaki | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Changwon - twarda | ||||
02.06.23 Ćwierćfinał | vs. Yexin Ma | 6-0, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.06.23 2. runda | vs. Xinyu Jiang | 4-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.05.23 1. runda | vs. Ji-Hee Choi | 6-3, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Goyang - twarda | ||||
23.05.23 1. runda | vs. Yeon Woo Ku | 3-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.05.23 Klasyf. | vs. Hwiwon Wi | 3-6, 6-1, 12-10 | szczegóły meczu | |
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Soha Sadiq | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Incheon - twarda | ||||
17.05.23 1. runda | vs. Sohyun Park | 4-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.05.23 Klasyf. | vs. Milan Krish | 5-2, Milan Krish - krecz | szczegóły meczu | |
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Da Hye Kim | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - twarda | ||||
15.04.23 Rubber 1 | vs. Vaidehi Chaudhari | 2-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.04.23 Rubber 1 | vs. Ominahon Valihanova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.04.23 Rubber 1 | vs. Zhaoxuan Yang | 6-77, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Kashiwa - twarda | ||||
05.04.23 1. runda | vs. Hong Yi Cody Wong | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.04.23 Klasyf. | vs. Ya-Yi Yang | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu |