MECZ
23.08.18 | 2. runda | Da Ye Kim | Rio Kitagawa | 6-4, 6-2 | Gimcheon | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Da Ye Kim | Rio Kitagawa | |
1. podanie % | 38/56 (68%) | 25/55 (45%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 22/38 (58%) | 11/25 (44%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/18 (39%) | 10/30 (33%) |
Zdobyte break-ball | 7/11 (64%) | 4/5 (80%) |
Punkty zdobyte przez return | 34/55 (62%) | 27/56 (48%) |
Zdobyte punkty – razem | 63/111 (57%) | 48/111 (43%) |
Double foul | 2 | 7 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Da Ye Kim | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Rio Kitagawa | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Da Ye Kim | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
Da Ye Kim | 2-1 | |
0-0, 40-40 | ||
Da Ye Kim | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Rio Kitagawa | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Da Ye Kim | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-3 | Rio Kitagawa | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Da Ye Kim | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Rio Kitagawa | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Da Ye Kim | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Rio Kitagawa | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Da Ye Kim | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
2-1 | Rio Kitagawa | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Da Ye Kim | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Rio Kitagawa | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Da Ye Kim | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Rio Kitagawa | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
Korea
20.05.99, 24 lat
20.05.99, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Japonia
15.09.93, 30 lat
18757 $
15.09.93, 30 lat
18757 $
Da Ye Kim vs. Rio Kitagawa - Wzajemne mecze
23.08.18 | 2. runda | Da Ye Kim | Rio Kitagawa | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | Gimcheon | twarda |
Da Ye Kim form & Rio Kitagawa form
Da Ye Kim - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Lorena Schaedel | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
06.02.24 Klasyf. | vs. Carolina Troiano | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Aglaya Fedorova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Lauryn Jacobs | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Eunhye Lee | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 Klasyf. | vs. Eunji Lim | 6-74, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Jieon Oh | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Liuyan An | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Soo Ha Jang | 1-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Chaewon Whang | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.08.23 Klasyf. | vs. Jiale Zhang | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ye Eun Kim | 1-6, 6-1, 13-11 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
06.09.22 Klasyf. | vs. Yujin Ahn | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.09.22 2. runda klasyf. | vs. Eunji Lim | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.09.22 1. runda klasyf. | vs. Elicia Kim | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
28.08.22 2. runda klasyf. | vs. Na Hyun Kang | 6-77, 6-3, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25 Goyang - twarda | ||||
22.08.22 Klasyf. | vs. Chisa Hosonuma | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.08.22 1. runda klasyf. | vs. Eun Bi Lee | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Incheon - twarda | ||||
09.06.22 2. runda | vs. Nana Kawagishi | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.06.22 1. runda | vs. Risa Ushijima | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Changwon - twarda | ||||
01.06.22 1. runda | vs. Eunhye Lee | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
03.09.19 Klasyf. | vs. Seung-Yeon Hong | 6-4, 3-6, 10-12 | szczegóły meczu | |
01.09.19 2. runda klasyf. | vs. Eunji Oh | 3-6, 6-4, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
27.08.19 1. runda | vs. Na-Ri Kim | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.08.19 Klasyf. | vs. Eunji Lim | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Hoyeon Nor | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Eun Ji Lee | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Gimcheon - twarda | ||||
19.06.19 1. runda | vs. Kanako Morisaki | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.06.19 Klasyf. | vs. Mijeong Park | 6-0, 5-7, 10-6 | szczegóły meczu | |
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Hikaru Sato | 6-4, 3-6, 10-6 | szczegóły meczu |
Rio Kitagawa - ostatnie mecze
Charleston - ceglana | ||||
30.09.18 1. runda klasyf. | vs. Victoria Hu | 0-3, - Rio Kitagawa - krecz | szczegóły meczu | |
Hilton Head - ceglana | ||||
26.09.18 1. runda | vs. Justina Mikulskyte | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Kyoto - halowa | ||||
04.09.18 1. runda | vs. Ikumi Yamazaki | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Nanao - dywanowa | ||||
27.08.18 2. runda klasyf. | vs. Rimi So | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.08.18 Klasyf. | vs. Yidi Yang | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
23.08.18 2. runda | vs. Da Ye Kim | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.08.18 1. runda | vs. Sung-Hee Han | 2-1, Sung-Hee Han - krecz | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
15.08.18 1. runda | vs. Ramya Natarajan | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Taipei - twarda | ||||
24.07.18 Klasyf. | vs. Ting-Pei Chang | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Jakarta - twarda | ||||
17.07.18 1. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Solo - twarda | ||||
10.07.18 1. runda | vs. Zhima Du | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Daegu - twarda | ||||
19.06.18 Klasyf. | vs. Ayaka Okuno | 0-6, 6-79 | szczegóły meczu | |
18.06.18 2. runda klasyf. | vs. Fatima Bizhukova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Gyeongsan - twarda | ||||
12.06.18 1. runda | vs. Ayaka Okuno | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Sangju - halowa | ||||
05.06.18 1. runda | vs. Sunam Jeong | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Karuizawa - dywanowa | ||||
20.05.18 1. runda klasyf. | vs. Rina Saigo | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Balatonboglar - ceglana | ||||
29.04.18 1. runda klasyf. | vs. Joanna Zawadzka | 4-6, 0-1, - Rio Kitagawa - krecz | szczegóły meczu | |
Tucepi - ceglana | ||||
26.04.18 2. runda | vs. Tena Lukas | 0-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.04.18 1. runda | vs. Anna Klasen | 7-67, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.04.18 Klasyf. | vs. Viktoria Surova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.04.18 2. runda klasyf. | vs. Andrea Zecevic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
12.04.18 2. runda | vs. Julia Terziyska | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.04.18 1. runda | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
09.04.18 Klasyf. | vs. Alexandra Walters | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.04.18 2. runda klasyf. | vs. Lara Panfilov | 7-61, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
01.04.18 2. runda klasyf. | vs. Olga Helmi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
29.03.18 2. runda | vs. Barbora Stefkova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.03.18 1. runda | vs. Sri Peddi Reddy | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
06.03.18 1. runda | vs. Nina Stadler | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
18.02.18 2. runda klasyf. | vs. Corina Mader | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu |