MECZ
23.08.18 | 2. runda | Da Hye Kim | Yeong Won Jeong | 6-3, 7-5 | Gimcheon | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Da Hye Kim | Yeong Won Jeong | |
1. podanie % | 61/89 (69%) | 45/74 (61%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 31/61 (51%) | 20/45 (44%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/28 (50%) | 12/29 (41%) |
Zdobyte break-ball | 7/15 (47%) | 5/15 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 42/74 (57%) | 44/89 (49%) |
Zdobyte punkty – razem | 87/163 (53%) | 76/163 (47%) |
Double foul | 3 | 5 |
Asy | 0 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Yeong Won Jeong | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Da Hye Kim | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Yeong Won Jeong | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Da Hye Kim | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Yeong Won Jeong | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Da Hye Kim | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Yeong Won Jeong | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
4-3 | Yeong Won Jeong | |
0-0, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
5-3 | Yeong Won Jeong | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Da Hye Kim | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Yeong Won Jeong | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Da Hye Kim | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Yeong Won Jeong | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Da Hye Kim | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Yeong Won Jeong | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
3-3 | Yeong Won Jeong | |
0-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
4-3 | Yeong Won Jeong | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Da Hye Kim | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-5 | Yeong Won Jeong | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Da Hye Kim | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-5 | Yeong Won Jeong | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
7-5 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Da Hye Kim vs. Yeong Won Jeong - Wzajemne mecze
23.08.18 | 2. runda | Da Hye Kim | Yeong Won Jeong | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | Gimcheon | twarda |
11.06.18 | 2. runda klasyf. | Yeong Won Jeong | Da Hye Kim | 6-1, 7-62 | szczegóły meczu | Gyeongsan | twarda |
30.06.14 | 1. runda | Yeong Won Jeong | Da Hye Kim | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | Gimcheon | twarda |
28.10.13 | 1. runda | Da Hye Kim | Yeong Won Jeong | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Seoul | twarda |
Da Hye Kim form & Yeong Won Jeong form
Da Hye Kim - ostatnie mecze
W15 Yeongwol - twarda | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Eunhye Lee | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Gaeul Jang | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Changwon - twarda | ||||
31.05.23 1. runda | vs. Sunam Jeong | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.05.23 2. runda klasyf. | vs. Han Hyeongju | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.05.23 Klasyf. | vs. Heejin Han | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Eunji Lim | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Incheon - twarda | ||||
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Dabin Kim | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Matea Roki | 1-0, Matea Roki - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
06.09.22 1. runda | vs. Yidi Yang | 5-7, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
01.09.22 2. runda | vs. Junri Namigata | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.08.22 1. runda | vs. Arisha Ladhani | 4-6, 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.08.22 Klasyf. | vs. Gio Jang | 4-6, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
28.08.22 2. runda klasyf. | vs. Eunseo Kim | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Nonthaburi - twarda | ||||
04.12.19 1. runda | vs. Mai Napatt Nirundorn | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.12.19 Klasyf. | vs. Mana Kawamura | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.12.19 2. runda klasyf. | vs. Haine Ogata | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Jaipet Anontaweesil | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Nonthaburi - twarda | ||||
26.11.19 Klasyf. | vs. Jiangxue Han | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.11.19 2. runda klasyf. | vs. Mariya Polishchuk | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.11.19 1. runda klasyf. | vs. Rada Manataweewat | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
06.09.19 Ćwierćfinał | vs. Ji-Hee Choi | 3-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.09.19 2. runda | vs. Amber Marshall | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.09.19 1. runda | vs. Jiho Shin | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
31.08.19 Półfinał | vs. Yeon Woo Ku | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.08.19 Ćwierćfinał | vs. So-Ra Lee | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.08.19 2. runda | vs. Na-Ri Kim | 6-4, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.08.19 1. runda | vs. Seung-Yeon Hong | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Guiyang - twarda | ||||
20.08.19 1. runda | vs. Dabin Kim | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Huangshan - twarda | ||||
13.08.19 1. runda | vs. Fang Ying Xun | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Hua - twarda | ||||
12.07.19 Ćwierćfinał | vs. Bunyawi Thamchaiwat | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Yeong Won Jeong - ostatnie mecze
W15 Yeongwol - twarda | ||||
08.09.22 2. runda | vs. Risa Ushijima | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.09.22 1. runda | vs. Heejin Han | 4-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
28.08.22 2. runda klasyf. | vs. Dami Lee | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Goyang - twarda | ||||
23.08.22 1. runda | vs. Momoko Kobori | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Incheon - twarda | ||||
07.06.22 1. runda | vs. Mijeong Park | 0-3, - Yeong Won Jeong - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
06.03.22 1. runda klasyf. | vs. Zlata Yankovskaya | 4-6, 6-0, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
28.02.22 2. runda klasyf. | vs. Ikumi Yamazaki | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Seoul - halowa | ||||
20.12.21 1. runda | vs. Isabella Shinikova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
10.11.21 1. runda | vs. Vanda Vargova | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
03.11.21 1. runda | vs. Ozlem Uslu | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.10.21 1. runda | vs. Julie Belgraver | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.10.21 Klasyf. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-2, 4-1, Kajsa Rinaldo Persson - krecz | szczegóły meczu | |
25.10.21 2. runda klasyf. | vs. Fatma Idrizovic | 4-6, 6-3, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
19.10.21 Klasyf. | vs. Gaia Squarcialupi | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.10.21 2. runda klasyf. | vs. Antonia Aragosa | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.09.21 2. runda | vs. Aliona Falei | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.09.21 1. runda | vs. Yuka Hosoki | 2-6, 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.09.21 Klasyf. | vs. Hanna Piatrushka | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
30.08.21 2. runda klasyf. | vs. Asya Colombo | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
26.08.21 2. runda | vs. Jenna Defalco | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.08.21 1. runda | vs. Elina Zakharova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
24.08.21 Klasyf. | vs. Lina Qostal | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.08.21 2. runda klasyf. | vs. Hiba Heni | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
20.11.19 1. runda | vs. Joanna Zawadzka | 3-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
13.11.19 1. runda | vs. Sandra Samir | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Seoul - twarda | ||||
14.09.19 1. runda klasyf. | vs. Jaqueline Cristian | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
04.09.19 1. runda | vs. Tamachan Momkoonthod | 6-4, 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
27.08.19 1. runda | vs. So-Ra Lee | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Gimcheon - twarda | ||||
19.06.19 1. runda | vs. Hyojung Yea | 3-6, 2-4, - Yeong Won Jeong - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Gimcheon - twarda | ||||
11.06.19 1. runda | vs. Olga Helmi | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu |