MECZ
04.09.19 | 1. runda | Da Hye Kim | Jiho Shin | 6-4, 6-1 | W15 Yeongwol | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Da Hye Kim | Jiho Shin | |
1. podanie % | 40/53 (75%) | 24/48 (50%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 25/40 (63%) | 14/24 (58%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 5/13 (38%) | 7/24 (29%) |
Zdobyte break-ball | 6/10 (60%) | 2/6 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 27/48 (56%) | 23/53 (43%) |
Zdobyte punkty – razem | 57/101 (56%) | 44/101 (44%) |
Double foul | 2 | 12 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Da Hye Kim | 0-0 | |
0-0, 0-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Jiho Shin | |
0-0, 15-0, 15-40, 30-40 | ||
Da Hye Kim | 2-0 | |
0-0 | ||
2-1 | Jiho Shin | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-40 | ||
Da Hye Kim | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
2-3 | Jiho Shin | |
0-0, 0-30 | ||
Da Hye Kim | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
3-4 | Jiho Shin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Da Hye Kim | 4-4 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
5-4 | Jiho Shin | |
0-0 | ||
6-4 |
2 | ||
Da Hye Kim | 0-0 | |
0-0, 30-0 | ||
1-0 | Jiho Shin | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, A-40[BP] | ||
Da Hye Kim | 2-0 | |
0-0 | ||
2-1 | Jiho Shin | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
Da Hye Kim | 3-1 | |
0-0, 15-15, 40-30 | ||
4-1 | Jiho Shin | |
0-0, 0-15 | ||
Da Hye Kim | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Da Hye Kim vs. Jiho Shin - Wzajemne mecze
04.09.19 | 1. runda | Da Hye Kim | Jiho Shin | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Yeongwol | twarda |
Da Hye Kim form & Jiho Shin form
Da Hye Kim - ostatnie mecze
W15 Yeongwol - twarda | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Eunhye Lee | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Gaeul Jang | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Changwon - twarda | ||||
31.05.23 1. runda | vs. Sunam Jeong | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.05.23 2. runda klasyf. | vs. Han Hyeongju | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.05.23 Klasyf. | vs. Heejin Han | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Eunji Lim | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Incheon - twarda | ||||
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Dabin Kim | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Matea Roki | 1-0, Matea Roki - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
06.09.22 1. runda | vs. Yidi Yang | 5-7, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
01.09.22 2. runda | vs. Junri Namigata | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.08.22 1. runda | vs. Arisha Ladhani | 4-6, 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.08.22 Klasyf. | vs. Gio Jang | 4-6, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
28.08.22 2. runda klasyf. | vs. Eunseo Kim | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Nonthaburi - twarda | ||||
04.12.19 1. runda | vs. Mai Napatt Nirundorn | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.12.19 Klasyf. | vs. Mana Kawamura | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.12.19 2. runda klasyf. | vs. Haine Ogata | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Jaipet Anontaweesil | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Nonthaburi - twarda | ||||
26.11.19 Klasyf. | vs. Jiangxue Han | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.11.19 2. runda klasyf. | vs. Mariya Polishchuk | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.11.19 1. runda klasyf. | vs. Rada Manataweewat | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
06.09.19 Ćwierćfinał | vs. Ji-Hee Choi | 3-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.09.19 2. runda | vs. Amber Marshall | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.09.19 1. runda | vs. Jiho Shin | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
31.08.19 Półfinał | vs. Yeon Woo Ku | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.08.19 Ćwierćfinał | vs. So-Ra Lee | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.08.19 2. runda | vs. Na-Ri Kim | 6-4, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.08.19 1. runda | vs. Seung-Yeon Hong | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Guiyang - twarda | ||||
20.08.19 1. runda | vs. Dabin Kim | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Huangshan - twarda | ||||
13.08.19 1. runda | vs. Fang Ying Xun | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Hua - twarda | ||||
12.07.19 Ćwierćfinał | vs. Bunyawi Thamchaiwat | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Jiho Shin - ostatnie mecze
W15 Karaganda - halowa | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Gozal Ainitdinova | 2-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Karaganda - halowa | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Daria Zelinskaya | 2-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Hwiwon Wi | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Milana Zhabrailova | 0-3, - Jiho Shin - krecz | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Emma Ottavia Ghirardato | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Alisha Reayer | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Baza - twarda | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Candela Yecora | 5-7, 1-3, - Jiho Shin - krecz | szczegóły meczu | |
02.10.23 Klasyf. | vs. Olga Parres Azcoitia | 0-6, 6-1, 10-4 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Maria De La Paz Alberto | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
W25 Ceuta - twarda | ||||
18.09.23 Klasyf. | vs. Carmen Lopez Martinez | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Zaragoza - ceglana | ||||
06.09.23 2. runda | vs. Solana Sierra | 1-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Danielle Willson | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.09.23 Klasyf. | vs. Nora Ayala Serra | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Vigo - twarda | ||||
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Don - dywanowa | ||||
11.07.23 1. runda | vs. Maria Berlanga Bandera | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 La - twarda | ||||
05.06.23 Klasyf. | vs. Kira Pavlova | 3-6, 3-3, - Jiho Shin - krecz | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Mariya Poduraeva | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
22.04.23 Półfinał | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.04.23 Ćwierćfinał | vs. Martina Caregaro | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.04.23 2. runda | vs. Chloe Noel | 3-6, 7-610, 7-62 | szczegóły meczu | |
19.04.23 1. runda | vs. Jenny Lim | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
10.04.23 Klasyf. | vs. Schena Benamar | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.04.23 1. runda klasyf. | vs. Zi Yi Gao | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
07.04.23 Ćwierćfinał | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.04.23 2. runda | vs. Judith Perello Saavedra | 6-1, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.04.23 1. runda | vs. Anna Klasen | 6-1, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Palmanova - ceglana | ||||
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Ida Johansson | 4-6, 6-2, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
01.03.23 1. runda | vs. Hanne Vandewinkel | 5-7, 7-65, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
21.02.23 Klasyf. | vs. Elisabeth Junge-Ilges | 4-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
20.02.23 2. runda klasyf. | vs. Aaddi Gupta | 7-64, 6-0 | szczegóły meczu |