MECZ
20.09.18 | 2. runda | Csilla Argyelan | Ana Shanidze | 6-0, 6-2 | Batumi | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Csilla Argyelan | Ana Shanidze | |
1. podanie % | 21/34 (62%) | 22/41 (54%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 13/21 (62%) | 8/22 (36%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/13 (69%) | 3/19 (16%) |
Zdobyte break-ball | 7/12 (58%) | 2/3 (67%) |
Punkty zdobyte przez return | 30/41 (73%) | 12/34 (35%) |
Zdobyte punkty – razem | 52/75 (69%) | 23/75 (31%) |
Double foul | 1 | 8 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Csilla Argyelan | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Ana Shanidze | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Csilla Argyelan | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Ana Shanidze | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Csilla Argyelan | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Ana Shanidze | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Csilla Argyelan | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
1-0 | Ana Shanidze | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Csilla Argyelan | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Ana Shanidze | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Csilla Argyelan | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-1 | Ana Shanidze | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Csilla Argyelan | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-2 | Ana Shanidze | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Gruzja
02.06.01, 22 lat
02.06.01, 22 lat
Csilla Argyelan vs. Ana Shanidze - Wzajemne mecze
20.09.18 | 2. runda | Csilla Argyelan | Ana Shanidze | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | Batumi | twarda |
Csilla Argyelan form & Ana Shanidze form
Csilla Argyelan - ostatnie mecze
W15 Tbilisi - twarda | ||||
30.04.19 Klasyf. | vs. Barbare Eristavi | 1-5, - Csilla Argyelan - krecz | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
07.11.18 1. runda | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Chornomorsk - ceglana | ||||
02.10.18 1. runda | vs. Anita Sahdiieva | 6-3, 3-6, 1-4, - Csilla Argyelan - krecz | szczegóły meczu | |
Chornomorsk - ceglana | ||||
25.09.18 1. runda | vs. Daria Solovyeva | 5-7, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
Batumi - twarda | ||||
20.09.18 2. runda | vs. Ana Shanidze | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.09.18 Ćwierćfinał | vs. Daria Kudashova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.09.18 1. runda | vs. Cagla Teoman | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Frydek Mistek - ceglana | ||||
09.09.18 1. runda klasyf. | vs. Katerina Mandelikova | 6-74, 6-75 | szczegóły meczu | |
Trieste - ceglana | ||||
04.09.18 1. runda | vs. Nika Radisic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
25.08.18 1. runda klasyf. | vs. Aleksandrina Naydenova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Vrnjacka Banja - ceglana | ||||
21.08.18 1. runda | vs. Nefisa Berberovic | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Arad - ceglana | ||||
08.08.18 1. runda | vs. Alexandra Damaschin | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Savitaipale - ceglana | ||||
02.08.18 2. runda | vs. Malene Helgo | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.08.18 1. runda | vs. Irina Lapustina | 6-3, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
22.07.18 1. runda klasyf. | vs. Katerina Vankova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Olomouc - ceglana | ||||
15.07.18 2. runda klasyf. | vs. Pia Konig | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Ludmila Kareisova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
07.07.18 1. runda klasyf. | vs. Nicoleta Dascalu | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Jablonec Nad - ceglana | ||||
24.06.18 2. runda klasyf. | vs. Petra Melounova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Kaltenkirchen - ceglana | ||||
18.06.18 2. runda klasyf. | vs. Jenifer Anger | 5-7, - Csilla Argyelan - krecz | szczegóły meczu | |
Hodmezovasarhely - ceglana | ||||
10.06.18 2. runda klasyf. | vs. Nadia Podoroska | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.06.18 1. runda klasyf. | vs. Reka Pecsi | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
07.06.18 2. runda | vs. Jana Jablonovska | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.06.18 1. runda | vs. Tea Faber | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Kaposvar - ceglana | ||||
08.05.18 1. runda | vs. Panna Udvardy | 0-6, 1-2, - Csilla Argyelan - krecz | szczegóły meczu | |
07.05.18 Klasyf. | vs. Adrienn Horvath | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.05.18 2. runda klasyf. | vs. Bojana Jovanovic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Tucepi - ceglana | ||||
21.04.18 1. runda klasyf. | vs. Nika Radisic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Encarnacion - ceglana | ||||
07.11.17 1. runda | vs. Liz Carolina Chileno | 4-6, - Csilla Argyelan - krecz | szczegóły meczu | |
Asuncion - ceglana | ||||
31.10.17 1. runda | vs. Lara Escauriza | 6-4, 0-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Ana Shanidze - ostatnie mecze
W15 Telavi - ceglana | ||||
14.10.19 1. runda | vs. Daria Krasnova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Telavi - ceglana | ||||
08.10.19 1. runda | vs. Nino Natsvlishvili | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Batumi - twarda | ||||
26.08.19 Klasyf. | vs. Ani Amiraghyan | - Ana Shanidze - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W15 Tbilisi - twarda | ||||
01.05.19 1. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Batumi - twarda | ||||
20.09.18 2. runda | vs. Csilla Argyelan | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.09.18 1. runda | vs. Alisa Yakimakho | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Telavi - ceglana | ||||
25.07.18 1. runda | vs. Anastasia Zolotareva | 6-3, 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Tbilisi - twarda | ||||
01.05.18 1. runda | vs. Anastasia Frolova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Telavi - ceglana | ||||
10.07.17 1. runda klasyf. | vs. Anna Siskova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
03.04.17 2. runda klasyf. | vs. Rio Kitagawa | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.04.17 1. runda klasyf. | vs. Alicja Zduniak | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
29.03.17 1. runda | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
22.03.17 1. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.03.17 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Kharchenko | 6-4, 3-0, Anastasia Kharchenko - krecz | szczegóły meczu | |
20.03.17 Klasyf. | vs. Anais Kikuchi | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
Telavi - ceglana | ||||
05.09.16 Klasyf. | vs. Anastasia Chikalkina | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Batumi - ceglana | ||||
29.08.16 1. runda | vs. Margarita Lazareva | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Baku - twarda | ||||
07.06.16 1. runda | vs. Alina Silich | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Baku - twarda | ||||
02.06.16 2. runda | vs. Sadafmoh Tolibova | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
01.06.16 1. runda | vs. Alexandra Walters | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Baku - twarda | ||||
26.05.16 2. runda | vs. Maria Kononova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.05.16 1. runda | vs. Kateryna Karpiuk | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
20.04.16 1. runda | vs. Daiana Negreanu | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
16.04.16 Półfinał | vs. Tina Tehrani | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.04.16 Ćwierćfinał | vs. Dana Kremer | 7-63, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.04.16 2. runda | vs. Daniela Vukovic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.04.16 1. runda | vs. Lisa-Marie Maetschke | 6-4, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.04.16 Klasyf. | vs. Eliessa Vanlangendonck | 5-7, 6-0, 7-64 | szczegóły meczu | |
11.04.16 1. runda klasyf. | vs. Odul Okur | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
07.04.16 2. runda | vs. Elena Rybakina | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu |