Rumunia
14.12.96, 27 lat
14.12.96, 27 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Cristina Moroi vs. Rita Atik - Wzajemne mecze
27.07.15 | 2. runda | Cristina Moroi | Rita Atik | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | Tunis | ceglana |
Cristina Moroi form & Rita Atik form
Cristina Moroi - ostatnie mecze
Antalya - twarda | ||||
28.10.18 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Chornomorsk - ceglana | ||||
02.10.18 Klasyf. | vs. Anastasiia Kotsyuba | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
30.09.18 2. runda klasyf. | vs. Sofiia Vdovychenko | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
12.09.18 1. runda | vs. Chiraz Bechri | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
04.09.18 Klasyf. | vs. Viktoria Glotova | 6-3, 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Natalie Suk | 3-6, 7-61, 2-6 | szczegóły meczu | |
Telavi - ceglana | ||||
24.07.18 Klasyf. | vs. Anna Markvartova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
11.07.18 1. runda | vs. Ioana Gaspar | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Focsani - ceglana | ||||
02.07.18 Klasyf. | vs. Maria Del Rosario Vazquez | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.07.18 2. runda klasyf. | vs. Anda Ghinga | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Las Vegas - twarda | ||||
26.09.16 1. runda klasyf. | vs. Fanny Stollar | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Savitaipale - ceglana | ||||
25.07.16 1. runda klasyf. | vs. Sandra Ortevall | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
28.06.16 1. runda | vs. Eleni Kordolaimi | - | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
23.06.16 2. runda | vs. Lisa-Marie Maetschke | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.06.16 1. runda | vs. Caroline Van De Wijgaart | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Kiryat Shmona - twarda | ||||
30.05.16 Klasyf. | vs. Adva Dabah | 6-72, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tunis - ceglana | ||||
27.07.15 2. runda | vs. Rita Atik | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.07.15 Ćwierćfinał | vs. Lenka Wienerova | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.07.15 1. runda | vs. Sneha Padamata | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Targu Jiu - ceglana | ||||
20.07.15 Klasyf. | vs. Sara Cakarevic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.07.15 2. runda klasyf. | vs. Vania Ivanova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Iasi - ceglana | ||||
06.07.15 1. runda | vs. Michele Alexandra Zmau | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Balikesir - twarda | ||||
22.06.15 1. runda | vs. Nora Niedmers | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tarsus - ceglana | ||||
15.06.15 1. runda | vs. Lenka Wienerova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Adana - ceglana | ||||
08.06.15 1. runda | vs. Kerstin Peckl | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Galati - ceglana | ||||
01.06.15 2. runda klasyf. | vs. Anjana Suresh | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
27.04.15 1. runda | vs. Basak Akbas | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
13.04.15 Klasyf. | vs. Aymet Uzcategui | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
06.04.15 1. runda | vs. Christina Shakovets | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Alger - ceglana | ||||
22.09.14 1. runda | vs. Sihem Sahli | 6-75, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu |
Rita Atik - ostatnie mecze
W15 Cairo - ceglana | ||||
09.12.20 1. runda | vs. Lexie Stevens | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.12.20 Klasyf. | vs. Nada Fouad | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.12.20 2. runda klasyf. | vs. Dalia Sherif | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
02.12.20 1. runda | vs. Vanda Lukacs | 6-3, 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
01.12.20 Klasyf. | vs. Marie Mettraux | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.11.20 2. runda klasyf. | vs. Smriti Bhasin | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
25.11.20 1. runda | vs. Daria Mishina | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
01.10.20 2. runda | vs. Lulu Sun | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.09.20 1. runda | vs. Maria Tanasescu | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.09.20 Klasyf. | vs. Lulu Sun | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
24.09.20 2. runda | vs. Yuliya Hatouka | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.09.20 1. runda | vs. Maria Jazmin Amicuzi | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
16.09.20 1. runda | vs. Chiara Catini | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
24.02.20 2. runda klasyf. | vs. Melanie Stokke | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Inga Komleva | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
18.02.20 Klasyf. | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-77, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.02.20 2. runda klasyf. | vs. Gabriella Mujan | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Katyarina Paulenka | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
01.02.20 Półfinał | vs. Tamara Curovic | 6-2, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.01.20 Ćwierćfinał | vs. Vitalia Stamat | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.01.20 2. runda | vs. Anastasia Sukhotina | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.01.20 1. runda | vs. Lina Qostal | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
22.01.20 1. runda | vs. Nastja Kolar | 6-4, 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
04.11.19 Klasyf. | vs. Coralie Garrigues | 6-74, 6-3, 8-10 | szczegóły meczu | |
03.11.19 1. runda klasyf. | vs. Veronika Bokor | 6-2, 4-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
31.10.19 2. runda | vs. Sada Nahimana | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.10.19 1. runda | vs. Humera Baharmus | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.10.19 Klasyf. | vs. Graziella Barrett | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-2, 6-73, 0-1, - Rita Atik - krecz | szczegóły meczu | |
21.10.19 Klasyf. | vs. Celestine Avomo Ella | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu |