Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Serbia
29.04.97, 26 lat
29.04.97, 26 lat
Cristina Ene vs. Aleksandra Stosic - Wzajemne mecze
17.07.18 | Klasyf. | Cristina Ene | Aleksandra Stosic | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | Baja | ceglana |
Cristina Ene form & Aleksandra Stosic form
Cristina Ene - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
12.11.19 1. runda | vs. Gebriela Mihaylova | 6-3, 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
10.09.19 1. runda | vs. Lina Gjorcheska | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
04.09.19 1. runda | vs. Johana Markova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Warsaw - ceglana | ||||
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Sara Cakarevic | 7-61, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25 Grodzisk - ceglana | ||||
30.07.19 1. runda | vs. Ulrikke Eikeri | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bytom - ceglana | ||||
25.07.19 2. runda | vs. Maja Chwalinska | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.07.19 1. runda | vs. Ania Hertel | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Baja - ceglana | ||||
18.07.19 2. runda | vs. Reka-Luca Jani | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.07.19 1. runda | vs. Melanie Klaffner | 6-3, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Stuttgart - ceglana | ||||
02.07.19 1. runda | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Perigueux - ceglana | ||||
28.06.19 Ćwierćfinał | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.06.19 2. runda | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
26.06.19 1. runda | vs. Olga Saez Larra | 7-63, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
19.06.19 1. runda | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-3, 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Prerov - ceglana | ||||
13.06.19 2. runda | vs. Anhelina Kalinina | 0-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.06.19 1. runda | vs. Anna Morgina | 2-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.06.19 Klasyf. | vs. Martina Pradova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Rebeca Pereira | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.05.19 Ćwierćfinał | vs. Ines Ibbou | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.05.19 2. runda | vs. Jenny Duerst | 4-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.05.19 1. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
24.04.19 1. runda | vs. Kimberley Zimmermann | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
16.04.19 Klasyf. | vs. Susan Bandecchi | 6-1, 5-7, 4-10 | szczegóły meczu | |
15.04.19 1. runda klasyf. | vs. Naoko Eto | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Adrienn Nagy | 6-4, 1-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
22.03.19 Ćwierćfinał | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.03.19 2. runda | vs. Yuki Naito | 6-4, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.03.19 1. runda | vs. Bojana Klincov | 1-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.03.19 2. runda | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.03.19 1. runda | vs. Yukina Saigo | 5-7, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu |
Aleksandra Stosic - ostatnie mecze
Baja - ceglana | ||||
22.07.18 1. runda klasyf. | vs. Ksenia Laskutova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Baja - ceglana | ||||
17.07.18 1. runda klasyf. | vs. Vivien Abraham | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
17.07.18 Klasyf. | vs. Cristina Ene | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
09.07.18 Klasyf. | vs. Barbara Kotelesova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.07.18 1. runda klasyf. | vs. Camilla Raggi | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.07.18 2. runda klasyf. | vs. Ema Mulalic | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Maribor - ceglana | ||||
09.06.18 1. runda klasyf. | vs. Domenika Turkovic | 4-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
02.06.18 1. runda klasyf. | vs. Silvia Njiric | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Nis - ceglana | ||||
31.05.18 2. runda | vs. Despina Papamichail | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.05.18 1. runda | vs. Ani Vangelova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.05.18 Klasyf. | vs. Noa Krznaric | 6-4, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
27.05.18 2. runda klasyf. | vs. Camelia-Elena Hristea | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.05.18 1. runda klasyf. | vs. Teodora Vancagovic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Tucepi - ceglana | ||||
25.04.18 1. runda | vs. Lea Boskovic | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
11.03.18 2. runda klasyf. | vs. Alexandra Maria Staiculescu | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.03.18 1. runda klasyf. | vs. Scarlett - Rebecca Alhorn | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
07.03.18 1. runda | vs. Miriam Kolodziejova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.03.18 Klasyf. | vs. Emily Meyer | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.03.18 2. runda klasyf. | vs. Maria Marnellou | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.03.18 1. runda klasyf. | vs. Mila Mejic | 5-7, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
25.02.18 Klasyf. | vs. Dagmar Dudlakova | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.02.18 1. runda klasyf. | vs. Katerina Antoniou | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
20.11.17 1. runda klasyf. | vs. Anda Karanusic | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
14.11.17 1. runda | vs. Gabriela Horackova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.11.17 Klasyf. | vs. Eliz Maloney | 4-6, 6-3, 7-69 | szczegóły meczu | |
13.11.17 1. runda klasyf. | vs. Aleksandra Draganova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.11.17 2. runda klasyf. | vs. Muazzez Demirci | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Podgorica - ceglana | ||||
18.09.17 Klasyf. | vs. Bojana Marinkovic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.09.17 1. runda klasyf. | vs. Yasmeen Ghaoui | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Szekesfehervar - ceglana | ||||
13.09.17 1. runda | vs. Viktoria Surova | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu |