MECZ
04.07.16 | 1. runda | Cristina Dinu | Dia Evtimova | 6-0, 6-4 | Budapest | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Cristina Dinu | Dia Evtimova | |
1. podanie % | 27/43 (63%) | 25/51 (49%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 21/27 (78%) | 11/25 (44%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/16 (50%) | 9/26 (35%) |
Zdobyte break-ball | 6/12 (50%) | 2/5 (40%) |
Punkty zdobyte przez return | 31/51 (61%) | 14/43 (33%) |
Zdobyte punkty – razem | 60/94 (64%) | 34/94 (36%) |
Double foul | 0 | 10 |
Asy | 3 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Cristina Dinu vs. Dia Evtimova - Wzajemne mecze
04.07.16 | 1. runda | Cristina Dinu | Dia Evtimova | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | Budapest | ceglana |
07.09.15 | 2. runda | Cristina Dinu | Dia Evtimova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | Sofia | ceglana |
16.09.13 | Ćwierćfinał | Cristina Dinu | Dia Evtimova | 2-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Dobrich | ceglana |
14.03.11 | Półfinał | Cristina Dinu | Dia Evtimova | 7-61, 6-0 | szczegóły meczu | Antalya | ceglana |
Cristina Dinu form & Dia Evtimova form
Cristina Dinu - ostatnie mecze
W75 Koper - ceglana | ||||
17.04.24 1. runda | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 7-5, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
13.04.24 Półfinał | vs. Katharina Hobgarski | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.04.24 Ćwierćfinał | vs. Ekaterina Reyngold | 7-5, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.04.24 2. runda | vs. Mia Horvit | 6-0, 7-64 | szczegóły meczu | |
09.04.24 1. runda | vs. Alba Rey Garcia | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
03.04.24 1. runda | vs. Michaela Laki | 6-1, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Lois Boisson | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 1. runda | vs. Francesca Curmi | 1-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Gergana Topalova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Nuria Brancaccio | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Kristina Mladenovic | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Klaudija Bubelyte | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Tara Wurth | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
18.02.24 Finał | vs. Carson Branstine | 6-3, 3-0, Carson Branstine - krecz | szczegóły meczu | |
17.02.24 Półfinał | vs. Nuria Brancaccio | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Polona Hercog | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.02.24 1. runda | vs. Paula Ormaechea | 0-6, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Daniela Vismane | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Rositsa Dencheva | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Martina Colmegna | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
18.01.24 3. runda | vs. Shiho Akita | 6-0, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Lavinia Tanasie | 6-3, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
14.01.24 Finał | vs. Anastasiya Soboleva | 6-3, 1-0, Anastasiya Soboleva - krecz | szczegóły meczu | |
12.01.24 3. runda | vs. Anastasiia Gureva | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Ayla Aksu | 7-63, 7-63 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Półfinał | vs. Maria Sara Popa | Maria Sara Popa - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Dubai - twarda | ||||
05.12.23 1. runda | vs. Kristina Mladenovic | 7-5, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
19.11.23 Finał | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Dia Evtimova - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.04.24 1. runda | vs. Nana Kawagishi | 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
10.04.24 1. runda | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
31.03.24 1. runda klasyf. | vs. Pari Singh | - Dia Evtimova - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Beatrice Ricci | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Basak Eraydin | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Vittoria Modesti | 4-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Iva Ivanova | 6-4, 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Wesley - ceglana | ||||
05.02.24 1. runda klasyf. | vs. Jada Robinson | 6-4, 2-6, 1-10 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
15.01.24 1. runda klasyf. | vs. Tiphanie Lemaitre | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
08.01.24 1. runda klasyf. | vs. Adriana Reami | 7-5, 4-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Vladislava Andreevskaya | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Koharu Niimi | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Vladislava Andreevskaya | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Defne Cirpanli | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Gaia Squarcialupi | 0-6, 1-2, - Dia Evtimova - krecz | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Fatma Idrizovic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
23.10.23 1. runda klasyf. | vs. Alisa Oktiabreva | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
17.10.23 1. runda klasyf. | vs. Samira De Stefano | 1-6, 0-1, - Dia Evtimova - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
26.09.23 Klasyf. | vs. Ylena In-Albon | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Beatrice Ricci | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Yasmine Mansouri | 1-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 Klasyf. | vs. Barbara Dessolis | 6-2, 6-74, 10-3 | szczegóły meczu | |
W25 Varna - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Aneta Laboutkova | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Elena Ruxandra Bertea | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ioana Teodora Sava | 6-2, 4-6, 10-1 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Fiona Ganz | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
30.08.23 Klasyf. | vs. Berta Bonardi | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda klasyf. | vs. Yasmine Mansouri | 7-64, 1-6, 7-62 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Angelica Moratelli | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
10.08.23 2. runda | vs. Vivian Wolff | 2-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu |