MECZ
24.08.17 | 2. runda | Cristina Dinu | Alize Lim | 6-2, 6-3 | Hodmezovasarhely | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Cristina Dinu | Alize Lim | |
1. podanie % | 32/65 (49%) | 28/44 (64%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 23/32 (72%) | 12/28 (43%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 17/33 (52%) | 7/16 (44%) |
Zdobyte break-ball | 5/6 (83%) | 2/4 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 25/44 (57%) | 25/65 (38%) |
Zdobyte punkty – razem | 65/109 (60%) | 44/109 (40%) |
Double foul | 3 | 5 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Cristina Dinu vs. Alize Lim - Wzajemne mecze
24.08.17 | 2. runda | Cristina Dinu | Alize Lim | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | Hodmezovasarhely | ceglana |
Cristina Dinu form & Alize Lim form
Cristina Dinu - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Lois Boisson | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 1. runda | vs. Francesca Curmi | 1-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Gergana Topalova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Nuria Brancaccio | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Kristina Mladenovic | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Klaudija Bubelyte | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Tara Wurth | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
18.02.24 Finał | vs. Carson Branstine | 6-3, 3-0, Carson Branstine - krecz | szczegóły meczu | |
17.02.24 Półfinał | vs. Nuria Brancaccio | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Polona Hercog | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.02.24 1. runda | vs. Paula Ormaechea | 0-6, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Daniela Vismane | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Rositsa Dencheva | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Martina Colmegna | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
18.01.24 3. runda | vs. Shiho Akita | 6-0, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Lavinia Tanasie | 6-3, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
14.01.24 Finał | vs. Anastasiya Soboleva | 6-3, 1-0, Anastasiya Soboleva - krecz | szczegóły meczu | |
12.01.24 3. runda | vs. Anastasiia Gureva | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Ayla Aksu | 7-63, 7-63 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Półfinał | vs. Maria Sara Popa | Maria Sara Popa - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Dubai - twarda | ||||
05.12.23 1. runda | vs. Kristina Mladenovic | 7-5, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
19.11.23 Finał | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.11.23 Półfinał | vs. Dimitra Pavlou | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-2, Ilinca Dalina Amariei - krecz | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Eleni Christofi | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Klio Maria Ioannou | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Lina Gjorcheska | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Alexandra Cadantu | 6-2, 6-77, 6-4 | szczegóły meczu |
Alize Lim - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Maria Kalyakina | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Elina Popescu | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Emmanuelle Girard | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Calvi - twarda | ||||
13.04.22 1. runda | vs. Jessika Ponchet | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.04.22 Klasyf. | vs. Maelys Bougrat | 7-66, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.04.22 2. runda klasyf. | vs. Natalia Fehr | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Grado - ceglana | ||||
15.09.20 Klasyf. | vs. Nicole Fossa Huergo | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.09.20 1. runda klasyf. | vs. Anja Wildgruber | 7-5, 1-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W60+H Saint - ceglana | ||||
07.09.20 Klasyf. | vs. Audrey Albie | 6-3, 2-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W25 Marbella - ceglana | ||||
03.09.20 2. runda | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
02.09.20 1. runda | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 6-4, 4-6, 7-60 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
31.01.20 Ćwierćfinał | vs. Mina Hodzic | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.01.20 2. runda | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 2-6, 6-2, 7-66 | szczegóły meczu | |
28.01.20 1. runda | vs. Claudia Giovine | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
25.01.20 Ćwierćfinał | vs. Rosa Vicens Mas | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.01.20 2. runda | vs. Margaux Orange | 1-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.01.20 1. runda | vs. Sofia Neri | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25+H Bagnatica - ceglana | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Piangerelli | 6-4, 3-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
W80 Biarritz - ceglana | ||||
18.07.19 2. runda | vs. Jessika Ponchet | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
17.07.19 1. runda | vs. Kelia Le Bihan | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Getxo - ceglana | ||||
10.07.19 1. runda | vs. Anastasiya Komardina | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Denain - ceglana | ||||
03.07.19 1. runda | vs. Kamilla Rakhimova | 6-1, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
21.05.19 1. runda klasyf. | vs. Bernarda Pera | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W80 Cagnes - ceglana | ||||
07.05.19 1. runda | vs. Martina Di Giuseppe | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.05.19 1. runda klasyf. | vs. Mallaurie Noel | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.05.19 Klasyf. | vs. Luisa Stefani | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25+H Calvi - twarda | ||||
13.04.19 Półfinał | vs. Audrey Albie | 6-0, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.04.19 Ćwierćfinał | vs. Elixane Lechemia | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.04.19 2. runda | vs. Alice Robbe | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.04.19 1. runda | vs. Sherazad Reix | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu |