MECZ
14.10.19 | Klasyf. | Cristina Bucsa | Lucia Cortez Llorca | 6-2, 7-5 | W25 Seville | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Cristina Bucsa | Lucia Cortez Llorca | |
1. podanie % | 42/63 (67%) | 43/71 (61%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 26/42 (62%) | 26/43 (60%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/21 (62%) | 9/28 (32%) |
Zdobyte break-ball | 5/10 (50%) | 2/6 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 36/71 (51%) | 24/63 (38%) |
Zdobyte punkty – razem | 75/134 (56%) | 59/134 (44%) |
Double foul | 0 | 6 |
Asy | 2 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Lucia Cortez Llorca | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Cristina Bucsa | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Lucia Cortez Llorca | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Cristina Bucsa | 3-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Lucia Cortez Llorca | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
5-1 | Lucia Cortez Llorca | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Cristina Bucsa | 5-2 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Lucia Cortez Llorca | |
0-0 | ||
Cristina Bucsa | 0-1 | |
1-1 | Lucia Cortez Llorca | |
Cristina Bucsa | 1-2 | |
2-2 | Lucia Cortez Llorca | |
0-0, 0-15, 40-40 | ||
Cristina Bucsa | 3-2 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Lucia Cortez Llorca | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Cristina Bucsa | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
4-4 | Lucia Cortez Llorca | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
Cristina Bucsa | 5-4 | |
0-0 | ||
5-5 | Lucia Cortez Llorca | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
7-5 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Cristina Bucsa vs. Lucia Cortez Llorca - Wzajemne mecze
14.10.19 | Klasyf. | Cristina Bucsa | Lucia Cortez Llorca | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | W25 Seville | ceglana |
Cristina Bucsa form & Lucia Cortez Llorca form
Cristina Bucsa - ostatnie mecze
Bogota - ceglana | ||||
05.04.24 Ćwierćfinał | vs. Kamilla Rakhimova | 6-0, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.04.24 2. runda | vs. Jule Niemeier | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.04.24 1. runda | vs. Xiaodi You | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
Miami - twarda | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Yulia Putintseva | 2-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
07.03.24 1. runda | vs. Caroline Dolehide | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
20.02.24 2. runda | vs. Anna Kalinskaya | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.02.24 Klasyf. | vs. Storm Hunter | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.02.24 1. runda klasyf. | vs. Celine Simunyu | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Abu Dhabi - twarda | ||||
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Elena Rybakina | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Heather Watson | 7-61, 7-5 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Xinyu Wang | 5-7, 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.02.24 Klasyf. | vs. Linda Noskova | 4-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ena Koike | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Anna Blinkova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
10.01.24 2. runda | vs. Elena Rybakina | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
08.01.24 1. runda | vs. Jasmine Paolini | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.01.24 Klasyf. | vs. Anna Kalinskaya | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.01.24 1. runda klasyf. | vs. Tahlia Kokkinis | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
03.01.24 2. runda | vs. Magda Linette | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda | vs. Greetje Minnen | 5-7, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
17.12.23 Finał | vs. Elsa Jacquemot | 2-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.12.23 Półfinał | vs. Anna Blinkova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.12.23 Ćwierćfinał | vs. Lois Boisson | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.12.23 2. runda | vs. Audrey Albie | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Nahia Berecoechea | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Angers - halowa | ||||
09.12.23 Półfinał | vs. Chloe Paquet | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Audrey Albie | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.12.23 2. runda | vs. Lea Boskovic | 6-3, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.12.23 1. runda | vs. Alice Robbe | 6-1, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Andorra - halowa | ||||
27.11.23 1. runda | vs. Celine Naef | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Lucia Cortez Llorca - ostatnie mecze
W100 Oeiras - ceglana | ||||
22.04.24 1. runda klasyf. | vs. Margaux Rouvroy | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W75 Chiasso - ceglana | ||||
18.04.24 2. runda | vs. Simona Waltert | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.04.24 1. runda | vs. Alina Granwehr | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.04.24 Klasyf. | vs. Kiara Cvetkovic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Zaragoza - ceglana | ||||
10.04.24 1. runda | vs. Natalija Stevanovic | 1-6, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.04.24 Klasyf. | vs. Eleni Christofi | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.04.24 1. runda klasyf. | vs. Martina Puvill | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sabadell - ceglana | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Joelle Steur | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Mihaela Djakovic | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Sara Dols | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Barbora Palicova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Quinta - twarda | ||||
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ines Ibbou | 4-6, 6-3, 6-74 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Carlota Martinez Cirez | 7-64, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Andrea Lazaro Garcia | 5-7, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Ceuta - twarda | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Kira Pavlova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Judith Perello Saavedra | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W80 Le - twarda | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Celine Naef | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Audrey Albie | 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Natalia Szabanin | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 Klasyf. | vs. Lara Schmidt | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Sofia Milatova | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Trieste - ceglana | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Iva Primorac | 1-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Ourense - twarda | ||||
19.08.23 Półfinał | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.08.23 Ćwierćfinał | vs. Ekaterina Reyngold | 3-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.08.23 2. runda | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 3-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Maria Bondarenko | 2-6, 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
W100 Maspalomas - ceglana | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Cordenons - ceglana | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Ines Ibbou | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Vitoria - twarda | ||||
21.07.23 Ćwierćfinał | vs. Alexandra Eala | 2-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.07.23 2. runda | vs. Oceane Dodin | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu |