MECZ
10.04.18 | Klasyf. | Cristina Bucsa | Lisa Ponomar | 6-4, 6-2 | Obidos | dywanowa |
STATYSTYKA MECZU
Cristina Bucsa | Lisa Ponomar | |
1. podanie % | 32/55 (58%) | 36/55 (65%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 21/32 (66%) | 19/36 (53%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/23 (48%) | 6/19 (32%) |
Zdobyte break-ball | 5/7 (71%) | 2/5 (40%) |
Punkty zdobyte przez return | 30/55 (55%) | 23/55 (42%) |
Zdobyte punkty – razem | 62/110 (56%) | 48/110 (44%) |
Double foul | 4 | 5 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Cristina Bucsa vs. Lisa Ponomar - Wzajemne mecze
10.04.18 | Klasyf. | Cristina Bucsa | Lisa Ponomar | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | Obidos | dywanowa |
Cristina Bucsa form & Lisa Ponomar form
Cristina Bucsa - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Yulia Putintseva | 2-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
07.03.24 1. runda | vs. Caroline Dolehide | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
20.02.24 2. runda | vs. Anna Kalinskaya | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.02.24 Klasyf. | vs. Storm Hunter | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.02.24 1. runda klasyf. | vs. Celine Simunyu | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Abu Dhabi - twarda | ||||
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Elena Rybakina | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Heather Watson | 7-61, 7-5 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Xinyu Wang | 5-7, 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.02.24 Klasyf. | vs. Linda Noskova | 4-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ena Koike | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Anna Blinkova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
10.01.24 2. runda | vs. Elena Rybakina | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
08.01.24 1. runda | vs. Jasmine Paolini | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.01.24 Klasyf. | vs. Anna Kalinskaya | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.01.24 1. runda klasyf. | vs. Tahlia Kokkinis | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
03.01.24 2. runda | vs. Magda Linette | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda | vs. Greetje Minnen | 5-7, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
17.12.23 Finał | vs. Elsa Jacquemot | 2-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.12.23 Półfinał | vs. Anna Blinkova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.12.23 Ćwierćfinał | vs. Lois Boisson | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.12.23 2. runda | vs. Audrey Albie | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Nahia Berecoechea | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Angers - halowa | ||||
09.12.23 Półfinał | vs. Chloe Paquet | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Audrey Albie | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.12.23 2. runda | vs. Lea Boskovic | 6-3, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.12.23 1. runda | vs. Alice Robbe | 6-1, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Andorra - halowa | ||||
27.11.23 1. runda | vs. Celine Naef | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
16.10.23 1. runda | vs. Clara Burel | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Martina Trevisan | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Beijing - twarda | ||||
30.09.23 Klasyf. | vs. Eva Lys | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Lisa Ponomar - ostatnie mecze
W25 Braunschweig - ceglana | ||||
23.08.21 1. runda klasyf. | vs. Sophie Greiner | 4-6, 0-1, - Lisa Ponomar - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
25.11.20 1. runda | vs. Manon Arcangioli | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
29.10.20 2. runda | vs. Alice Robbe | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.10.20 1. runda | vs. Elena Malygina | 6-2, 6-75, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
23.10.20 Ćwierćfinał | vs. Barbara Gatica | 6-0, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.10.20 2. runda | vs. Rebeca Pereira | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
20.10.20 1. runda | vs. Anna Ureke | 6-4, 5-1, Anna Ureke - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
15.10.20 2. runda | vs. Anna Ukolova | 6-1, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.10.20 1. runda | vs. Alice Benvegnu | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Porto - twarda | ||||
30.09.20 1. runda | vs. Susan Bandecchi | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.09.20 Klasyf. | vs. Valeriya Strakhova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.09.20 2. runda klasyf. | vs. Ramu Ueda | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.09.20 1. runda klasyf. | vs. Alba Retortillo Soiras | 7-610, 1-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Porto - twarda | ||||
23.09.20 1. runda | vs. Julie Belgraver | 6-2, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.09.20 Klasyf. | vs. Iveta Dapkute | 6-3, 0-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
21.09.20 1. runda klasyf. | vs. Juliette Mazzoni | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
28.08.20 1. runda | vs. Kathleen Kanev | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.08.20 1. runda | vs. Greta Arn | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.08.20 1. runda | vs. Silvia Ambrosio | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.08.20 1. runda | vs. Quirine Lemoine | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.08.20 1. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 1-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.08.20 1. runda | vs. Tayisiya Morderger | 6-3, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.08.20 1. runda | vs. Basak Eraydin | 7-5, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.08.20 1. runda | vs. Antonia Schmidt | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.08.20 1. runda | vs. Oana Gavrila | 6-2, 6-73, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.08.20 1. runda | vs. Santa Strombach | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.08.20 1. runda | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.08.20 1. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.08.20 1. runda | vs. Arlinda Rushiti | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.08.20 1. runda | vs. Gabriela Duca | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |