MECZ
30.01.17 | 1. runda klasyf. | Cristina Bucsa | Alicja Zduniak | 6-2, 6-2 | Grenoble | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Polska
18.12.96, 27 lat
18.12.96, 27 lat
Cristina Bucsa vs. Alicja Zduniak - Wzajemne mecze
30.01.17 | 1. runda klasyf. | Cristina Bucsa | Alicja Zduniak | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Grenoble | halowa |
Cristina Bucsa form & Alicja Zduniak form
Cristina Bucsa - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Yulia Putintseva | 2-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
07.03.24 1. runda | vs. Caroline Dolehide | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
20.02.24 2. runda | vs. Anna Kalinskaya | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.02.24 Klasyf. | vs. Storm Hunter | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.02.24 1. runda klasyf. | vs. Celine Simunyu | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Abu Dhabi - twarda | ||||
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Elena Rybakina | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Heather Watson | 7-61, 7-5 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Xinyu Wang | 5-7, 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.02.24 Klasyf. | vs. Linda Noskova | 4-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ena Koike | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Anna Blinkova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
10.01.24 2. runda | vs. Elena Rybakina | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
08.01.24 1. runda | vs. Jasmine Paolini | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.01.24 Klasyf. | vs. Anna Kalinskaya | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.01.24 1. runda klasyf. | vs. Tahlia Kokkinis | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
03.01.24 2. runda | vs. Magda Linette | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda | vs. Greetje Minnen | 5-7, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
17.12.23 Finał | vs. Elsa Jacquemot | 2-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.12.23 Półfinał | vs. Anna Blinkova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.12.23 Ćwierćfinał | vs. Lois Boisson | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.12.23 2. runda | vs. Audrey Albie | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Nahia Berecoechea | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Angers - halowa | ||||
09.12.23 Półfinał | vs. Chloe Paquet | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Audrey Albie | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.12.23 2. runda | vs. Lea Boskovic | 6-3, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.12.23 1. runda | vs. Alice Robbe | 6-1, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Andorra - halowa | ||||
27.11.23 1. runda | vs. Celine Naef | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
16.10.23 1. runda | vs. Clara Burel | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Martina Trevisan | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Beijing - twarda | ||||
30.09.23 Klasyf. | vs. Eva Lys | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Alicja Zduniak - ostatnie mecze
Zawada - dywanowa | ||||
13.11.17 1. runda klasyf. | vs. Joanna Zawadzka | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
Stockholm - halowa | ||||
30.10.17 1. runda klasyf. | vs. Nelly Mezan | 6-2, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.10.17 Klasyf. | vs. Leticia Temirhanova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
18.10.17 1. runda | vs. Paulina Jastrzebska | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
09.10.17 Klasyf. | vs. Maria Patrascu | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
04.10.17 1. runda | vs. Giada Clerici | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.10.17 1. runda klasyf. | vs. Giulia Cerutti | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.10.17 Klasyf. | vs. Sitara Prabhu | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Bucha - ceglana | ||||
18.09.17 2. runda klasyf. | vs. Daria Orichkevitch | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.09.17 1. runda klasyf. | vs. Oleksandra Kudelska | 2-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Mragowo - ceglana | ||||
28.08.17 2. runda klasyf. | vs. Hanna Sokal | 6-4, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Mragowo - ceglana | ||||
21.08.17 1. runda klasyf. | vs. Kelly Williford | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
21.08.17 2. runda klasyf. | vs. Anna Derecka | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.08.17 Klasyf. | vs. Katarzyna Wysoczanska | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Mragowo - ceglana | ||||
14.08.17 1. runda klasyf. | vs. Nadia Brunzlow | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.08.17 Klasyf. | vs. Katarzyna Wysoczanska | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
14.08.17 2. runda klasyf. | vs. Naoko Eto | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
Mragowo - ceglana | ||||
07.08.17 2. runda klasyf. | vs. Carolina Cerowska | 3-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
Torun - ceglana | ||||
26.06.17 1. runda klasyf. | vs. Viktoria Surova | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Warsaw - ceglana | ||||
19.06.17 2. runda klasyf. | vs. Nadiya Kolb | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Prerov - ceglana | ||||
12.06.17 2. runda klasyf. | vs. Petra Pokorna | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.06.17 Klasyf. | vs. Anna Siskova | 2-6, 6-4, 6-76 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
29.05.17 Klasyf. | vs. Anastasia Nefedova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
22.05.17 1. runda klasyf. | vs. Zoe Bourbotte | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
10.04.17 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Pisareva | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
03.04.17 1. runda klasyf. | vs. Ana Shanidze | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
27.03.17 1. runda klasyf. | vs. Victoria Ocheva | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
20.02.17 1. runda klasyf. | vs. Aleah Marrow | 0-6, 7-65, 5-7 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
15.02.17 1. runda | vs. Ekaterina Klyueva | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
06.02.17 1. runda klasyf. | vs. Diana Belalova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |