MECZ
21.03.17 | 1. runda | Andreea Mitu | Tatiana Pieri | 6-4, 7-63 | Santa Margherita | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Andreea Mitu | Tatiana Pieri | |
1. podanie % | 48/69 (70%) | 60/80 (75%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 32/48 (67%) | 34/60 (57%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 16/21 (76%) | 13/20 (65%) |
Zdobyte break-ball | 2/9 (22%) | 1/4 (25%) |
Punkty zdobyte przez return | 33/80 (41%) | 21/69 (30%) |
Zdobyte punkty – razem | 81/149 (54%) | 68/149 (46%) |
Double foul | 1 | 2 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Andreea Mitu vs. Tatiana Pieri - Wzajemne mecze
04.09.18 | Klasyf. | Andreea Mitu | Tatiana Pieri | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | Montreux | ceglana |
21.03.17 | 1. runda | Andreea Mitu | Tatiana Pieri | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | Santa Margherita | ceglana |
Andreea Mitu form & Tatiana Pieri form
Andreea Mitu - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Elena Gabriela Ruse | 2-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Despina Papamichail | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 2. runda | vs. Vera Zvonareva | Vera Zvonareva - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Kristina Mladenovic | 5-0, Kristina Mladenovic - krecz | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Andrea Lazaro Garcia | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Macon - halowa | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Anastasija Sevastova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Talia Gibson | 3-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
Angers - halowa | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Erika Andreeva | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Anastasiya Soboleva | 4-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
03.12.23 Klasyf. | vs. Lois Boisson | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Elena Milovanovic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Renata Jamrichova | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
25.11.23 Półfinał | vs. Viktoriya Tomova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-3, 6-77, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Oceane Dodin | 7-612, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Aurora Zantedeschi | 6-1, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Tena Lukas | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Elena Korokozidi | 6-2, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Anca Alexia Todoni | 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
29.10.23 Finał | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.10.23 Półfinał | vs. Diane Parry | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Leonie Kung | 7-5, 6-77, 7-5 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Suana Tucakovic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
11.10.23 2. runda | vs. Lois Boisson | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Cristina Dinu | 4-6, 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Alice Rame | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu |
Tatiana Pieri - ostatnie mecze
W35 Santa - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Martina Colmegna | 3-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Lucie Havlickova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
23.02.24 2. runda | vs. Carlota Martinez Cirez | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Oana Gavrila | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Ariana Geerlings | 6-0, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W75+H Vero - ceglana | ||||
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Maria Kozyreva | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Layne Sleeth | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Varvara Lepchenko | 1-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.01.24 Klasyf. | vs. Allura Zamarripa | 5-7, 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Marine Partaud | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
16.01.24 Klasyf. | vs. Lea Ma | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda klasyf. | vs. Esther Vyrlan | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Akasha Urhobo | 0-6, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.01.24 Klasyf. | vs. Savanna Ly | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.01.24 1. runda klasyf. | vs. Rhea Verma | 6-4, 4-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
28.10.23 Ćwierćfinał | vs. Brenda Fruhvirtova | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.10.23 2. runda | vs. Katharina Hobgarski | Katharina Hobgarski - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Deborah Chiesa | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Tena Lukas | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 Klasyf. | vs. Giulia Carbonaro | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
10.10.23 Klasyf. | vs. Anastasia Abbagnato | - Tatiana Pieri - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda klasyf. | vs. Nikola Daubnerova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Nikola Bartunkova | 7-5, 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.09.23 2. runda | vs. Justina Mikulskyte | 6-3, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.09.23 1. runda | vs. Georgia Pedone | 4-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.09.23 Klasyf. | vs. Irene Lavino | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Camilla Gennaro | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Katharina Hobgarski | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Saint - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Emily Appleton | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.09.23 Klasyf. | vs. Vasanti Shinde | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu |