MECZ
15.09.14 | Ćwierćfinał | Andreea Mitu | Rebecca Peterson | 2-6, 6-2, 6-3 | Dobrich | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Andreea Mitu vs. Rebecca Peterson - Wzajemne mecze
23.02.15 | 2. runda | Andreea Mitu | Rebecca Peterson | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | Campinas | ceglana |
15.09.14 | Ćwierćfinał | Andreea Mitu | Rebecca Peterson | 2-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | Dobrich | ceglana |
Andreea Mitu form & Rebecca Peterson form
Andreea Mitu - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Elena Gabriela Ruse | 2-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Despina Papamichail | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 2. runda | vs. Vera Zvonareva | Vera Zvonareva - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Kristina Mladenovic | 5-0, Kristina Mladenovic - krecz | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Andrea Lazaro Garcia | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Macon - halowa | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Anastasija Sevastova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Talia Gibson | 3-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
Angers - halowa | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Erika Andreeva | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Anastasiya Soboleva | 4-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
03.12.23 Klasyf. | vs. Lois Boisson | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Elena Milovanovic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Renata Jamrichova | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
25.11.23 Półfinał | vs. Viktoriya Tomova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-3, 6-77, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Oceane Dodin | 7-612, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Aurora Zantedeschi | 6-1, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Tena Lukas | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Elena Korokozidi | 6-2, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Anca Alexia Todoni | 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
29.10.23 Finał | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.10.23 Półfinał | vs. Diane Parry | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Leonie Kung | 7-5, 6-77, 7-5 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Suana Tucakovic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
11.10.23 2. runda | vs. Lois Boisson | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Cristina Dinu | 4-6, 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Alice Rame | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu |
Rebecca Peterson - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
27.03.24 2. runda | vs. Julie Struplova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Joelle Steur | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W75 Andrezieux - halowa | ||||
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Tereza Martincova | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Magali Kempen | 6-3, 6-74, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Alice Robbe | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75+H Porto - halowa | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Jil Teichmann | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Zakharova | 4-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Eala | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Kamilla Rakhimova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.01.24 Klasyf. | vs. Polina Kudermetova | 6-2, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Nigina Abduraimova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
13.12.23 2. runda | vs. Anastasija Sevastova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.12.23 1. runda | vs. Mona Barthel | 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | |
Andorra - halowa | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Elsa Jacquemot | 2-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
28.08.23 1. runda | vs. Iga Swiatek | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Chicago - twarda | ||||
24.08.23 Ćwierćfinał | vs. Cristina Bucsa | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.08.23 2. runda | vs. Kaia Kanepi | 6-4, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.08.23 1. runda | vs. Diane Parry | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Stanford - twarda | ||||
15.08.23 2. runda | vs. Mai Hontama | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda | vs. Ashlyn Krueger | 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | |
W100 Landisville - twarda | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Mai Hontama | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Washington - twarda | ||||
29.07.23 1. runda klasyf. | vs. Ashlyn Krueger | 3-6, 6-3, 6-75 | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
12.07.23 2. runda | vs. Louisa Chirico | 6-74, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.07.23 1. runda | vs. Su Jeong Jang | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Sloane Stephens | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
's-Hertogenbosch - trawiasta | ||||
13.06.23 1. runda | vs. Ashlyn Krueger | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Makarska - ceglana | ||||
08.06.23 2. runda | vs. Ana Konjuh | - Rebecca Peterson - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
07.06.23 1. runda | vs. Tena Lukas | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
01.06.23 2. runda | vs. Xinyu Wang | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu |