INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Andreea Mitu vs. Nina Bratchikova - Wzajemne mecze
02.09.13 | 2. runda | Andreea Mitu | Nina Bratchikova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | Trabzon | twarda |
12.09.11 | 1. runda | Andreea Mitu | Nina Bratchikova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | Sofia | ceglana |
Andreea Mitu form & Nina Bratchikova form
Andreea Mitu - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Elena Gabriela Ruse | 2-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Despina Papamichail | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 2. runda | vs. Vera Zvonareva | Vera Zvonareva - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Kristina Mladenovic | 5-0, Kristina Mladenovic - krecz | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Andrea Lazaro Garcia | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Macon - halowa | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Anastasija Sevastova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Talia Gibson | 3-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
Angers - halowa | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Erika Andreeva | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Anastasiya Soboleva | 4-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
03.12.23 Klasyf. | vs. Lois Boisson | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Elena Milovanovic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Renata Jamrichova | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
25.11.23 Półfinał | vs. Viktoriya Tomova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-3, 6-77, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Oceane Dodin | 7-612, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Aurora Zantedeschi | 6-1, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Tena Lukas | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Elena Korokozidi | 6-2, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Anca Alexia Todoni | 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
29.10.23 Finał | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.10.23 Półfinał | vs. Diane Parry | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Leonie Kung | 7-5, 6-77, 7-5 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Suana Tucakovic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
11.10.23 2. runda | vs. Lois Boisson | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Cristina Dinu | 4-6, 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Alice Rame | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu |
Nina Bratchikova - ostatnie mecze
Sharm El - ceglana | ||||
18.11.13 1. runda | vs. Valeriya Solovyeva | 6-2, 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
11.11.13 1. runda | vs. Lyudmyla Kichenok | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Istanbul - halowa | ||||
04.11.13 1. runda | vs. Laura-Ioana Paar | 0-6, 0-1, - Nina Bratchikova - krecz | szczegóły meczu | |
Lagos - twarda | ||||
21.10.13 Półfinał | vs. Naomi Broady | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.10.13 1. runda | vs. Idia Amen | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.10.13 Finał | vs. Gioia Barbieri | 6-3, 3-6, 0-3, - Nina Bratchikova - krecz | szczegóły meczu | |
21.10.13 2. runda | vs. Jasmin Steinherr | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.10.13 Ćwierćfinał | vs. Prarthana Thombare | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
Lagos - twarda | ||||
14.10.13 2. runda | vs. Gioia Barbieri | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.10.13 1. runda | vs. Alexandra Riley | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Trabzon - twarda | ||||
02.09.13 1. runda | vs. Claudia Coppola | 6-2, 3-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
02.09.13 2. runda | vs. Andreea Mitu | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
22.08.13 2. runda klasyf. | vs. Chanel Simmonds | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.08.13 1. runda klasyf. | vs. Anne Schaefer | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Astana - twarda | ||||
22.07.13 Ćwierćfinał | vs. Alize Lim | 6-74, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.07.13 1. runda | vs. Valeriya Solovyeva | 6-0, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.07.13 2. runda | vs. Lyudmyla Kichenok | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
17.07.13 2. runda | vs. Johanna Larsson | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.07.13 1. runda | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
08.07.13 1. runda | vs. Maria-Teresa Torro-Flor | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
25.06.13 1. runda | vs. Annika Beck | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
's-Hertogenbosch - trawiasta | ||||
16.06.13 Klasyf. | vs. Yulia Putintseva | 3-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.06.13 1. runda klasyf. | vs. Mallory Burdette | 2-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Nurnberg - ceglana | ||||
11.06.13 1. runda | vs. Annika Beck | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
29.05.13 1. runda | vs. Maria Kirilenko | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
13.05.13 1. runda | vs. Barbora Strycova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Cagnes Sur - ceglana | ||||
06.05.13 1. runda | vs. Virginie Razzano | 6-2, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Oeiras - ceglana | ||||
27.04.13 1. runda klasyf. | vs. Elina Svitolina | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Fes - ceglana | ||||
23.04.13 1. runda | vs. Simona Halep | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.04.13 Klasyf. | vs. Estrella Cabeza-Candela | 7-5, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu |