MECZ
27.02.20 | 2. runda | Andreea Mitu | Marie Benoit | 6-2, 6-4 | W25 Altenkirchen | dywanowa |
STATYSTYKA MECZU
Andreea Mitu | Marie Benoit | |
1. podanie % | 33/54 (61%) | 27/50 (54%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 26/33 (79%) | 17/27 (63%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/21 (48%) | 11/23 (48%) |
Zdobyte break-ball | 4/8 (50%) | 1/2 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 22/50 (44%) | 18/54 (33%) |
Zdobyte punkty – razem | 58/104 (56%) | 46/104 (44%) |
Double foul | 3 | 5 |
Asy | 3 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Andreea Mitu | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-1 | Marie Benoit | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
4-1 | Marie Benoit | |
0-0, 15-0 | ||
Andreea Mitu | 5-1 | |
0-0, 0-15 | ||
5-2 | Marie Benoit | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
6-2 |
2 | ||
Andreea Mitu | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Marie Benoit | |
0-0, 0-30 | ||
Andreea Mitu | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
0-3 | Marie Benoit | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Andreea Mitu | 1-3 | |
0-0, 15-0 | ||
2-3 | Marie Benoit | |
0-0, 0-15, 40-30[BP] | ||
Andreea Mitu | 3-3 | |
0-0 | ||
3-4 | Marie Benoit | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Andreea Mitu | 4-4 | |
0-0 | ||
5-4 | Marie Benoit | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Andreea Mitu vs. Marie Benoit - Wzajemne mecze
27.02.20 | 2. runda | Andreea Mitu | Marie Benoit | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | W25 Altenkirchen | dywanowa |
Andreea Mitu form & Marie Benoit form
Andreea Mitu - ostatnie mecze
W75 Koper - ceglana | ||||
18.04.24 2. runda | vs. Chloe Paquet | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.04.24 1. runda | vs. Ana Lanisek | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Elena Gabriela Ruse | 2-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Despina Papamichail | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 2. runda | vs. Vera Zvonareva | Vera Zvonareva - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Kristina Mladenovic | 5-0, Kristina Mladenovic - krecz | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Andrea Lazaro Garcia | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Macon - halowa | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Anastasija Sevastova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Talia Gibson | 3-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
Angers - halowa | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Erika Andreeva | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Anastasiya Soboleva | 4-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
03.12.23 Klasyf. | vs. Lois Boisson | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Elena Milovanovic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Renata Jamrichova | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
25.11.23 Półfinał | vs. Viktoriya Tomova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-3, 6-77, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Oceane Dodin | 7-612, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Aurora Zantedeschi | 6-1, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Tena Lukas | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Elena Korokozidi | 6-2, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Anca Alexia Todoni | 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
29.10.23 Finał | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.10.23 Półfinał | vs. Diane Parry | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Leonie Kung | 7-5, 6-77, 7-5 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Suana Tucakovic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
11.10.23 2. runda | vs. Lois Boisson | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Marie Benoit - ostatnie mecze
W35 Santa - ceglana | ||||
05.04.24 Ćwierćfinał | vs. Anastasiya Soboleva | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.04.24 2. runda | vs. Laura Hietaranta | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.04.24 1. runda | vs. Angelica Raggi | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Santa - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Alice Rame | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Astrid Lew Yan Foon | Astrid Lew Yan Foon - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
24.02.24 Ćwierćfinał | vs. Carlota Martinez Cirez | 4-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.02.24 Półfinał | vs. Francesca Jones | 6-75, 2-4, - Marie Benoit - krecz | szczegóły meczu | |
23.02.24 2. runda | vs. Chantal Sauvant | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
22.02.24 1. runda | vs. Emma Lene | 1-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
18.02.24 Finał | vs. Lucija Ciric Bagaric | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
17.02.24 Półfinał | vs. Dalila Spiteri | 7-5, 2-0, Dalila Spiteri - krecz | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-73, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Chantal Sauvant | 6-0, 1-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
W75+H Vero - ceglana | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Maria Lourdes Carle | 6-74, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Hanna Chang | 6-3, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
21.01.24 Finał | vs. Leonie Kung | 6-4, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.01.24 Półfinał | vs. Jessica Pieri | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Madison Sieg | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Allura Zamarripa | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Allie Kiick | 6-0, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Vivian Wolff | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Leonie Kung | 6-3, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Funchal - twarda | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Anastasia Kovaleva | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Julia Middendorf | 2-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Emily Appleton | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Alice Rame | 6-4, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Daniela Vismane | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.09.23 3. runda | vs. Dea Herdzelas | 6-3, 3-0, Dea Herdzelas - krecz | szczegóły meczu |