MECZ
25.09.18 | 1. runda | Weronika Falkowska | Cristina Adamescu | 6-1, 2-6, 7-5 | Chornomorsk | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Weronika Falkowska | Cristina Adamescu | |
1. podanie % | 59/91 (65%) | 84/113 (74%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 39/59 (66%) | 47/84 (56%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/32 (44%) | 12/29 (41%) |
Zdobyte break-ball | 6/15 (40%) | 5/18 (28%) |
Punkty zdobyte przez return | 54/113 (48%) | 38/91 (42%) |
Zdobyte punkty – razem | 107/204 (52%) | 97/204 (48%) |
Double foul | 5 | 3 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Cristina Adamescu | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Weronika Falkowska | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Cristina Adamescu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Weronika Falkowska | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-1 | Cristina Adamescu | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
4-1 | Cristina Adamescu | |
0-0, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
5-1 | Cristina Adamescu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Weronika Falkowska | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Cristina Adamescu | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Weronika Falkowska | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
Weronika Falkowska | 0-3 | |
0-0, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
Weronika Falkowska | 0-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-4 | Cristina Adamescu | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Weronika Falkowska | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-5 | Cristina Adamescu | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
2-6 |
3 | ||
Weronika Falkowska | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Cristina Adamescu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Weronika Falkowska | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Cristina Adamescu | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Weronika Falkowska | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Cristina Adamescu | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Weronika Falkowska | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-5 | Cristina Adamescu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Weronika Falkowska | 3-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-5 | Cristina Adamescu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Weronika Falkowska | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-5 | Cristina Adamescu | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
7-5 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Weronika Falkowska vs. Cristina Adamescu - Wzajemne mecze
25.09.18 | 1. runda | Weronika Falkowska | Cristina Adamescu | 6-1, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | Chornomorsk | ceglana |
Weronika Falkowska form & Cristina Adamescu form
Weronika Falkowska - ostatnie mecze
W35 Solarino - dywanowa | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Arianna Zucchini | 5-7, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
27.02.24 Klasyf. | vs. En Shuo Liang | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Anna Sinclair Rogers | 3-6, 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
W35 Wesley - ceglana | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Cadence Brace | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Porto - halowa | ||||
29.01.24 Klasyf. | vs. Matilde Jorge | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Sofia Costoulas | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-3, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Carole Monnet | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Vivian Wolff | 6-1, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 7-61, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Nikola Bartunkova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Veronika Erjavec | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Ljubljana - ceglana | ||||
11.09.23 1. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Tena Lukas | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Katarina Zavatska | 6-4, 2-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Bydgoszcz - ceglana | ||||
26.08.23 Półfinał | vs. Nika Radisic | 4-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Valeriya Olyanovskaya | 3-6, 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda | vs. Anna Turati | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Viktoriia Dema | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Wroclaw - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Warsaw - twarda | ||||
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Jana Fett | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
20.07.23 3. runda | vs. Alexandra Cadantu | 2-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.07.23 2. runda | vs. Alice Rame | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 The - ceglana | ||||
06.07.23 1. runda | vs. Lea Boskovic | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Tarvisio - ceglana | ||||
27.06.23 1. runda | vs. Arianna Zucchini | 4-6, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Biarritz - ceglana | ||||
14.06.23 1. runda | vs. Victoria Mboko | 6-2, 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Poertschach - ceglana | ||||
10.06.23 Finał | vs. Alexandra Cadantu | 4-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.06.23 Półfinał | vs. Victoria Mboko | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.06.23 Ćwierćfinał | vs. Sofia Sewing | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.06.23 2. runda | vs. Diana Marcinkevica | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |
Cristina Adamescu - ostatnie mecze
W25 Hong - twarda | ||||
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Riya Bhatia | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi - twarda | ||||
07.11.18 2. runda | vs. Suzan Lamens | 2-6, 0-1, - Cristina Adamescu - krecz | szczegóły meczu | |
05.11.18 1. runda | vs. Natcharee Teerachodjiranon | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi - twarda | ||||
30.10.18 1. runda | vs. Sang Hee Park | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Roja De - ceglana | ||||
07.10.18 2. runda klasyf. | vs. Lara Salden | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.10.18 1. runda klasyf. | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Chornomorsk - ceglana | ||||
25.09.18 1. runda | vs. Weronika Falkowska | 1-6, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
Dobrich - ceglana | ||||
16.09.18 1. runda klasyf. | vs. Petia Arshinkova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Varna - ceglana | ||||
11.09.18 1. runda | vs. Gabriela Duca | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Ricany - ceglana | ||||
28.08.18 1. runda | vs. Kristina Milenkovic | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
23.08.18 2. runda | vs. Selma Cadar | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.08.18 1. runda | vs. Andreea Elena Iordachi | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Amstelveen - ceglana | ||||
10.07.18 1. runda | vs. Dominique Karregat | 3-6, 2-4, - Cristina Adamescu - krecz | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
24.06.18 1. runda klasyf. | vs. Rebecca Ehn | 2-6, 0-2, - Cristina Adamescu - krecz | szczegóły meczu | |
Ystad - ceglana | ||||
17.06.18 Klasyf. | vs. Jessie Aney | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.06.18 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Viktorovitch | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Prerov - ceglana | ||||
12.06.18 1. runda | vs. Petra Melounova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Oeiras - ceglana | ||||
24.05.18 2. runda | vs. Gabriella Da Silva Fick | 2-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.05.18 1. runda | vs. Daniella Silva | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Karlskrona - ceglana | ||||
09.05.18 1. runda | vs. Malene Helgo | 6-3, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
04.05.18 Ćwierćfinał | vs. Mana Ayukawa | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.05.18 2. runda | vs. Nora Niedmers | 6-3, 4-6, 7-61 | szczegóły meczu | |
01.05.18 1. runda | vs. Gaia Squarcialupi | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
25.04.18 1. runda | vs. Ioana Loredana Rosca | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
13.03.18 1. runda | vs. Tatiana Pieri | 3-6, 2-3, - Cristina Adamescu - krecz | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
06.03.18 1. runda | vs. Martina Spigarelli | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
26.02.18 1. runda | vs. Katerina Vankova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
06.02.18 1. runda | vs. Gaia Sanesi | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
30.01.18 1. runda | vs. Dabin Kim | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Agadir - ceglana | ||||
18.11.17 Finał | vs. Oana Georgeta Simion | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu |