Grecja
29.11.98, 25 lat
29.11.98, 25 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Vanesa Pappa vs. Cristina Adamescu - Wzajemne mecze
26.10.16 | 1. runda | Cristina Adamescu | Vanesa Pappa | 7-60, 6-1 | szczegóły meczu | Antalya | ceglana |
Vanesa Pappa form & Cristina Adamescu form
Vanesa Pappa - ostatnie mecze
W15+H Amiens - ceglana | ||||
08.03.20 1. runda klasyf. | vs. Juliette Colard | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Fort - twarda | ||||
14.01.20 1. runda | vs. Warona Mdlulwa | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
24.04.19 Klasyf. | vs. Demi Tran | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
17.04.19 1. runda | vs. Zoe Gwen Scandalis | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.04.19 Klasyf. | vs. Lian Tran | 6-4, 1-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
15.04.19 1. runda klasyf. | vs. Sylvia Schenck | 6-2, 4-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
08.04.19 Klasyf. | vs. Anastasia Reimchen | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
02.12.18 1. runda klasyf. | vs. Aya El Sayed | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi - twarda | ||||
11.11.18 Klasyf. | vs. Man Ying Maggie Ng | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.11.18 2. runda klasyf. | vs. Sarah Pang | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi - twarda | ||||
03.11.18 2. runda klasyf. | vs. Supapitch Kuearum | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.11.18 1. runda klasyf. | vs. Jaipet Anontaweesil | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi - twarda | ||||
26.10.18 2. runda klasyf. | vs. Thamonpan Jonglertrakul | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
09.05.18 2. runda | vs. Sandra Samir | - | szczegóły meczu | |
08.05.18 1. runda | vs. Lina Boylan | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
30.04.18 Klasyf. | vs. Snehal Mane | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
29.04.18 2. runda klasyf. | vs. Alisa Grachova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
23.04.18 Klasyf. | vs. Maria Patrascu | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.04.18 1. runda klasyf. | vs. Maria Carla D'Annunzio | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Aschaffenburg - ceglana | ||||
17.07.17 1. runda klasyf. | vs. Ana-Lena Toto | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Lenzerheide - ceglana | ||||
19.06.17 1. runda klasyf. | vs. Valentina Ryser | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
03.04.17 2. runda klasyf. | vs. Luminita Tutunaru | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
14.11.16 Klasyf. | vs. Julie Ball | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
09.11.16 1. runda | vs. Amelie Boy | 2-6, 0-4, - Vanesa Pappa - krecz | szczegóły meczu | |
07.11.16 1. runda klasyf. | vs. Claudia Williams | 7-65, 1-1, Claudia Williams - krecz | szczegóły meczu | |
07.11.16 Klasyf. | vs. Lungile Ntuli | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
26.10.16 1. runda | vs. Cristina Adamescu | 6-70, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
19.10.16 1. runda | vs. Sofia Kvatsabaia | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.10.16 1. runda klasyf. | vs. Jue Wang | 6-75, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.10.16 Klasyf. | vs. Adi Spiegelman | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |
Cristina Adamescu - ostatnie mecze
W25 Hong - twarda | ||||
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Riya Bhatia | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi - twarda | ||||
07.11.18 2. runda | vs. Suzan Lamens | 2-6, 0-1, - Cristina Adamescu - krecz | szczegóły meczu | |
05.11.18 1. runda | vs. Natcharee Teerachodjiranon | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi - twarda | ||||
30.10.18 1. runda | vs. Sang Hee Park | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Roja De - ceglana | ||||
07.10.18 2. runda klasyf. | vs. Lara Salden | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.10.18 1. runda klasyf. | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Chornomorsk - ceglana | ||||
25.09.18 1. runda | vs. Weronika Falkowska | 1-6, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
Dobrich - ceglana | ||||
16.09.18 1. runda klasyf. | vs. Petia Arshinkova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Varna - ceglana | ||||
11.09.18 1. runda | vs. Gabriela Duca | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Ricany - ceglana | ||||
28.08.18 1. runda | vs. Kristina Milenkovic | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
23.08.18 2. runda | vs. Selma Cadar | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.08.18 1. runda | vs. Andreea Elena Iordachi | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Amstelveen - ceglana | ||||
10.07.18 1. runda | vs. Dominique Karregat | 3-6, 2-4, - Cristina Adamescu - krecz | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
24.06.18 1. runda klasyf. | vs. Rebecca Ehn | 2-6, 0-2, - Cristina Adamescu - krecz | szczegóły meczu | |
Ystad - ceglana | ||||
17.06.18 Klasyf. | vs. Jessie Aney | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.06.18 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Viktorovitch | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Prerov - ceglana | ||||
12.06.18 1. runda | vs. Petra Melounova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Oeiras - ceglana | ||||
24.05.18 2. runda | vs. Gabriella Da Silva Fick | 2-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.05.18 1. runda | vs. Daniella Silva | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Karlskrona - ceglana | ||||
09.05.18 1. runda | vs. Malene Helgo | 6-3, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
04.05.18 Ćwierćfinał | vs. Mana Ayukawa | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.05.18 2. runda | vs. Nora Niedmers | 6-3, 4-6, 7-61 | szczegóły meczu | |
01.05.18 1. runda | vs. Gaia Squarcialupi | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
25.04.18 1. runda | vs. Ioana Loredana Rosca | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
13.03.18 1. runda | vs. Tatiana Pieri | 3-6, 2-3, - Cristina Adamescu - krecz | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
06.03.18 1. runda | vs. Martina Spigarelli | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
26.02.18 1. runda | vs. Katerina Vankova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
06.02.18 1. runda | vs. Gaia Sanesi | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
30.01.18 1. runda | vs. Dabin Kim | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Agadir - ceglana | ||||
18.11.17 Finał | vs. Oana Georgeta Simion | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu |