MECZ
10.11.17 | Ćwierćfinał | Cristina Adamescu | Miriana Tona | 0-6, 6-2, 6-1 | Beni Mellal | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Cristina Adamescu vs. Miriana Tona - Wzajemne mecze
15.11.17 | 2. runda | Cristina Adamescu | Miriana Tona | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | Agadir | ceglana |
10.11.17 | Ćwierćfinał | Cristina Adamescu | Miriana Tona | 0-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | Beni Mellal | ceglana |
Cristina Adamescu form & Miriana Tona form
Cristina Adamescu - ostatnie mecze
W25 Hong - twarda | ||||
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Riya Bhatia | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi - twarda | ||||
07.11.18 2. runda | vs. Suzan Lamens | 2-6, 0-1, - Cristina Adamescu - krecz | szczegóły meczu | |
05.11.18 1. runda | vs. Natcharee Teerachodjiranon | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi - twarda | ||||
30.10.18 1. runda | vs. Sang Hee Park | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Roja De - ceglana | ||||
07.10.18 2. runda klasyf. | vs. Lara Salden | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.10.18 1. runda klasyf. | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Chornomorsk - ceglana | ||||
25.09.18 1. runda | vs. Weronika Falkowska | 1-6, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
Dobrich - ceglana | ||||
16.09.18 1. runda klasyf. | vs. Petia Arshinkova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Varna - ceglana | ||||
11.09.18 1. runda | vs. Gabriela Duca | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Ricany - ceglana | ||||
28.08.18 1. runda | vs. Kristina Milenkovic | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
23.08.18 2. runda | vs. Selma Cadar | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.08.18 1. runda | vs. Andreea Elena Iordachi | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Amstelveen - ceglana | ||||
10.07.18 1. runda | vs. Dominique Karregat | 3-6, 2-4, - Cristina Adamescu - krecz | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
24.06.18 1. runda klasyf. | vs. Rebecca Ehn | 2-6, 0-2, - Cristina Adamescu - krecz | szczegóły meczu | |
Ystad - ceglana | ||||
17.06.18 Klasyf. | vs. Jessie Aney | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.06.18 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Viktorovitch | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Prerov - ceglana | ||||
12.06.18 1. runda | vs. Petra Melounova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Oeiras - ceglana | ||||
24.05.18 2. runda | vs. Gabriella Da Silva Fick | 2-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.05.18 1. runda | vs. Daniella Silva | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Karlskrona - ceglana | ||||
09.05.18 1. runda | vs. Malene Helgo | 6-3, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
04.05.18 Ćwierćfinał | vs. Mana Ayukawa | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.05.18 2. runda | vs. Nora Niedmers | 6-3, 4-6, 7-61 | szczegóły meczu | |
01.05.18 1. runda | vs. Gaia Squarcialupi | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
25.04.18 1. runda | vs. Ioana Loredana Rosca | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
13.03.18 1. runda | vs. Tatiana Pieri | 3-6, 2-3, - Cristina Adamescu - krecz | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
06.03.18 1. runda | vs. Martina Spigarelli | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
26.02.18 1. runda | vs. Katerina Vankova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
06.02.18 1. runda | vs. Gaia Sanesi | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
30.01.18 1. runda | vs. Dabin Kim | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Agadir - ceglana | ||||
18.11.17 Finał | vs. Oana Georgeta Simion | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Miriana Tona - ostatnie mecze
W50 Sao - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Luiza Fullana | 6-2, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Anika Jaskova | 6-4, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Nagpur - ceglana | ||||
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Dalila Jakupovic | 7-5, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Anastasia Zolotareva | 6-4, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-2, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
25.01.24 3. runda | vs. Alice Rame | 6-2, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.01.24 2. runda | vs. Lauren Proctor | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
18.01.24 3. runda | vs. Daniela Seguel | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Jessica Bertoldo | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
21.12.23 Ćwierćfinał | vs. Angella Okutoyi | 6-4, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.12.23 2. runda | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.12.23 1. runda | vs. Sara Cakarevic | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
13.12.23 2. runda | vs. Sofia Rocchetti | 5-7, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.12.23 1. runda | vs. Ksenia Laskutova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Beatrice Ricci | 1-6, 0-1, - Miriana Tona - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Julia Avdeeva | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Nadine Keller | 1-6, - Miriana Tona - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Julia Middendorf | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Carolin Raschdorf | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Vasilisa Borisova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Gabriela Lee | 6-3, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Saint - ceglana | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Amandine Hesse | 7-5, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Eva Vedder | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Arequipa - ceglana | ||||
20.08.23 Finał | vs. Jana Kolodynska | 6-2, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.08.23 Półfinał | vs. Victoria Muntean | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.08.23 Ćwierćfinał | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.08.23 2. runda | vs. Sabastiani Leon | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Dana Guzman | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W80 Brasilia - twarda | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Despina Papamichail | 3-6, 7-5, 5-7 | szczegóły meczu |