MECZ
21.09.17 | Ćwierćfinał | Cristina Adamescu | Dia Evtimova | 7-5, 7-60 | Varna | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Cristina Adamescu | Dia Evtimova | |
1. podanie % | 62/92 (67%) | 38/75 (51%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 28/62 (45%) | 19/38 (50%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 15/30 (50%) | 9/37 (24%) |
Zdobyte break-ball | 9/14 (64%) | 8/18 (44%) |
Punkty zdobyte przez return | 47/75 (63%) | 49/92 (53%) |
Zdobyte punkty – razem | 90/167 (54%) | 77/167 (46%) |
Double foul | 9 | 13 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Cristina Adamescu vs. Dia Evtimova - Wzajemne mecze
21.09.17 | Ćwierćfinał | Cristina Adamescu | Dia Evtimova | 7-5, 7-60 | szczegóły meczu | Varna | ceglana |
06.07.17 | 2. runda | Cristina Adamescu | Dia Evtimova | 4-6, 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | Istanbul | ceglana |
Cristina Adamescu form & Dia Evtimova form
Cristina Adamescu - ostatnie mecze
W25 Hong - twarda | ||||
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Riya Bhatia | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi - twarda | ||||
07.11.18 2. runda | vs. Suzan Lamens | 2-6, 0-1, - Cristina Adamescu - krecz | szczegóły meczu | |
05.11.18 1. runda | vs. Natcharee Teerachodjiranon | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi - twarda | ||||
30.10.18 1. runda | vs. Sang Hee Park | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Roja De - ceglana | ||||
07.10.18 2. runda klasyf. | vs. Lara Salden | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.10.18 1. runda klasyf. | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Chornomorsk - ceglana | ||||
25.09.18 1. runda | vs. Weronika Falkowska | 1-6, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
Dobrich - ceglana | ||||
16.09.18 1. runda klasyf. | vs. Petia Arshinkova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Varna - ceglana | ||||
11.09.18 1. runda | vs. Gabriela Duca | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Ricany - ceglana | ||||
28.08.18 1. runda | vs. Kristina Milenkovic | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
23.08.18 2. runda | vs. Selma Cadar | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.08.18 1. runda | vs. Andreea Elena Iordachi | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Amstelveen - ceglana | ||||
10.07.18 1. runda | vs. Dominique Karregat | 3-6, 2-4, - Cristina Adamescu - krecz | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
24.06.18 1. runda klasyf. | vs. Rebecca Ehn | 2-6, 0-2, - Cristina Adamescu - krecz | szczegóły meczu | |
Ystad - ceglana | ||||
17.06.18 Klasyf. | vs. Jessie Aney | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.06.18 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Viktorovitch | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Prerov - ceglana | ||||
12.06.18 1. runda | vs. Petra Melounova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Oeiras - ceglana | ||||
24.05.18 2. runda | vs. Gabriella Da Silva Fick | 2-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.05.18 1. runda | vs. Daniella Silva | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Karlskrona - ceglana | ||||
09.05.18 1. runda | vs. Malene Helgo | 6-3, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
04.05.18 Ćwierćfinał | vs. Mana Ayukawa | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.05.18 2. runda | vs. Nora Niedmers | 6-3, 4-6, 7-61 | szczegóły meczu | |
01.05.18 1. runda | vs. Gaia Squarcialupi | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
25.04.18 1. runda | vs. Ioana Loredana Rosca | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
13.03.18 1. runda | vs. Tatiana Pieri | 3-6, 2-3, - Cristina Adamescu - krecz | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
06.03.18 1. runda | vs. Martina Spigarelli | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
26.02.18 1. runda | vs. Katerina Vankova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
06.02.18 1. runda | vs. Gaia Sanesi | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
30.01.18 1. runda | vs. Dabin Kim | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Agadir - ceglana | ||||
18.11.17 Finał | vs. Oana Georgeta Simion | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Dia Evtimova - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Beatrice Ricci | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Basak Eraydin | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Vittoria Modesti | 4-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Iva Ivanova | 6-4, 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Wesley - ceglana | ||||
05.02.24 1. runda klasyf. | vs. Jada Robinson | 6-4, 2-6, 1-10 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
15.01.24 1. runda klasyf. | vs. Tiphanie Lemaitre | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
08.01.24 1. runda klasyf. | vs. Adriana Reami | 7-5, 4-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Vladislava Andreevskaya | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Koharu Niimi | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Vladislava Andreevskaya | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Defne Cirpanli | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Gaia Squarcialupi | 0-6, 1-2, - Dia Evtimova - krecz | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Fatma Idrizovic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
23.10.23 1. runda klasyf. | vs. Alisa Oktiabreva | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
17.10.23 1. runda klasyf. | vs. Samira De Stefano | 1-6, 0-1, - Dia Evtimova - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
26.09.23 Klasyf. | vs. Ylena In-Albon | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Beatrice Ricci | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Yasmine Mansouri | 1-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 Klasyf. | vs. Barbara Dessolis | 6-2, 6-74, 10-3 | szczegóły meczu | |
W25 Varna - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Aneta Laboutkova | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Elena Ruxandra Bertea | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ioana Teodora Sava | 6-2, 4-6, 10-1 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Fiona Ganz | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
30.08.23 Klasyf. | vs. Berta Bonardi | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda klasyf. | vs. Yasmine Mansouri | 7-64, 1-6, 7-62 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Angelica Moratelli | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
10.08.23 2. runda | vs. Vivian Wolff | 2-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.08.23 1. runda | vs. Nadiya Kolb | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.08.23 2. runda klasyf. | vs. Kateryna Lazarenko | 3-6, 6-3, 10-5 | szczegóły meczu | |
07.08.23 Klasyf. | vs. Sina Herrmann | 7-5, 3-6, 12-10 | szczegóły meczu |