MECZ
24.08.17 | 2. runda | Cristina Adamescu | Cristina Ene | 2-6, 7-63, 6-3 | Bucharest | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Cristina Adamescu | Cristina Ene | |
1. podanie % | 57/85 (67%) | 58/89 (65%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 30/57 (53%) | 27/58 (47%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/28 (29%) | 15/31 (48%) |
Zdobyte break-ball | 7/13 (54%) | 8/11 (73%) |
Punkty zdobyte przez return | 47/89 (53%) | 47/85 (55%) |
Zdobyte punkty – razem | 85/174 (49%) | 89/174 (51%) |
Double foul | 7 | 4 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Cristina Adamescu vs. Cristina Ene - Wzajemne mecze
24.08.17 | 2. runda | Cristina Adamescu | Cristina Ene | 2-6, 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | Bucharest | ceglana |
Cristina Adamescu form & Cristina Ene form
Cristina Adamescu - ostatnie mecze
W25 Hong - twarda | ||||
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Riya Bhatia | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi - twarda | ||||
07.11.18 2. runda | vs. Suzan Lamens | 2-6, 0-1, - Cristina Adamescu - krecz | szczegóły meczu | |
05.11.18 1. runda | vs. Natcharee Teerachodjiranon | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi - twarda | ||||
30.10.18 1. runda | vs. Sang Hee Park | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Roja De - ceglana | ||||
07.10.18 2. runda klasyf. | vs. Lara Salden | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.10.18 1. runda klasyf. | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Chornomorsk - ceglana | ||||
25.09.18 1. runda | vs. Weronika Falkowska | 1-6, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
Dobrich - ceglana | ||||
16.09.18 1. runda klasyf. | vs. Petia Arshinkova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Varna - ceglana | ||||
11.09.18 1. runda | vs. Gabriela Duca | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Ricany - ceglana | ||||
28.08.18 1. runda | vs. Kristina Milenkovic | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
23.08.18 2. runda | vs. Selma Cadar | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.08.18 1. runda | vs. Andreea Elena Iordachi | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Amstelveen - ceglana | ||||
10.07.18 1. runda | vs. Dominique Karregat | 3-6, 2-4, - Cristina Adamescu - krecz | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
24.06.18 1. runda klasyf. | vs. Rebecca Ehn | 2-6, 0-2, - Cristina Adamescu - krecz | szczegóły meczu | |
Ystad - ceglana | ||||
17.06.18 Klasyf. | vs. Jessie Aney | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.06.18 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Viktorovitch | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Prerov - ceglana | ||||
12.06.18 1. runda | vs. Petra Melounova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Oeiras - ceglana | ||||
24.05.18 2. runda | vs. Gabriella Da Silva Fick | 2-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.05.18 1. runda | vs. Daniella Silva | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Karlskrona - ceglana | ||||
09.05.18 1. runda | vs. Malene Helgo | 6-3, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
04.05.18 Ćwierćfinał | vs. Mana Ayukawa | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.05.18 2. runda | vs. Nora Niedmers | 6-3, 4-6, 7-61 | szczegóły meczu | |
01.05.18 1. runda | vs. Gaia Squarcialupi | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
25.04.18 1. runda | vs. Ioana Loredana Rosca | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
13.03.18 1. runda | vs. Tatiana Pieri | 3-6, 2-3, - Cristina Adamescu - krecz | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
06.03.18 1. runda | vs. Martina Spigarelli | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
26.02.18 1. runda | vs. Katerina Vankova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
06.02.18 1. runda | vs. Gaia Sanesi | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
30.01.18 1. runda | vs. Dabin Kim | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Agadir - ceglana | ||||
18.11.17 Finał | vs. Oana Georgeta Simion | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Cristina Ene - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
12.11.19 1. runda | vs. Gebriela Mihaylova | 6-3, 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
10.09.19 1. runda | vs. Lina Gjorcheska | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
04.09.19 1. runda | vs. Johana Markova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Warsaw - ceglana | ||||
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Sara Cakarevic | 7-61, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25 Grodzisk - ceglana | ||||
30.07.19 1. runda | vs. Ulrikke Eikeri | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bytom - ceglana | ||||
25.07.19 2. runda | vs. Maja Chwalinska | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.07.19 1. runda | vs. Ania Hertel | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Baja - ceglana | ||||
18.07.19 2. runda | vs. Reka-Luca Jani | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.07.19 1. runda | vs. Melanie Klaffner | 6-3, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Stuttgart - ceglana | ||||
02.07.19 1. runda | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Perigueux - ceglana | ||||
28.06.19 Ćwierćfinał | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.06.19 2. runda | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
26.06.19 1. runda | vs. Olga Saez Larra | 7-63, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
19.06.19 1. runda | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-3, 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Prerov - ceglana | ||||
13.06.19 2. runda | vs. Anhelina Kalinina | 0-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.06.19 1. runda | vs. Anna Morgina | 2-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.06.19 Klasyf. | vs. Martina Pradova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Rebeca Pereira | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.05.19 Ćwierćfinał | vs. Ines Ibbou | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.05.19 2. runda | vs. Jenny Duerst | 4-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.05.19 1. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
24.04.19 1. runda | vs. Kimberley Zimmermann | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
16.04.19 Klasyf. | vs. Susan Bandecchi | 6-1, 5-7, 4-10 | szczegóły meczu | |
15.04.19 1. runda klasyf. | vs. Naoko Eto | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Adrienn Nagy | 6-4, 1-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
22.03.19 Ćwierćfinał | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.03.19 2. runda | vs. Yuki Naito | 6-4, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.03.19 1. runda | vs. Bojana Klincov | 1-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.03.19 2. runda | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.03.19 1. runda | vs. Yukina Saigo | 5-7, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu |