INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Chiara Grimm vs. Cristina Adamescu - Wzajemne mecze
11.10.17 | 1. runda | Cristina Adamescu | Chiara Grimm | 4-6, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | Antalya | ceglana |
Chiara Grimm form & Cristina Adamescu form
Chiara Grimm - ostatnie mecze
W15 Manacor - twarda | ||||
22.01.20 1. runda klasyf. | vs. Cristina Pescucci | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Oldenzaal - ceglana | ||||
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Nadine Keller | 6-75, 0-1, - Chiara Grimm - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Hechingen - ceglana | ||||
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Teliana Pereira | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Horb - ceglana | ||||
24.07.19 1. runda | vs. Eleonora Molinaro | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.07.19 Klasyf. | vs. Julia Lohoff | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Elena Gemovic | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Aschaffenburg - ceglana | ||||
15.07.19 Klasyf. | vs. Ivana Popovic | 6-71, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Sinja Kraus | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Darmstadt - ceglana | ||||
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Manon Arcangioli | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W25 Klosters - ceglana | ||||
19.06.19 1. runda | vs. Anita Wagner | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kaltenkirchen - ceglana | ||||
13.06.19 Ćwierćfinał | vs. Clara Tauson | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.06.19 2. runda | vs. Alina Silich | 6-78, 6-4, 7-61 | szczegóły meczu | |
11.06.19 1. runda | vs. Mariana Drazic | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.06.19 Klasyf. | vs. Nikola Breckova | 1-6, 6-1, 10-4 | szczegóły meczu | |
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Emily Casteleyn | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
21.05.19 Klasyf. | vs. Ana Bianca Mihaila | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
18.05.19 Półfinał | vs. Ines Ibbou | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.05.19 Ćwierćfinał | vs. Aleksandra Pospelova | 7-67, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.05.19 2. runda | vs. Melis Sezer | 5-7, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.05.19 1. runda | vs. Selin Ovunc | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
01.05.19 1. runda | vs. Ilay Yoruk | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
25.04.19 2. runda | vs. Sina Herrmann | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.04.19 Klasyf. | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.04.19 1. runda | vs. Bojana Marinkovic | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.04.19 1. runda klasyf. | vs. Sofia Haydee Nicolini | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
13.03.19 1. runda | vs. Malene Helgo | - | szczegóły meczu | |
11.03.19 1. runda klasyf. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 3-6, 6-4, 10-7 | szczegóły meczu | |
11.03.19 Klasyf. | vs. Carmen Schultheiss | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.01.19 1. runda | vs. Naho Sato | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.01.19 Klasyf. | vs. Aylin Abdioglu | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu |
Cristina Adamescu - ostatnie mecze
W25 Hong - twarda | ||||
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Riya Bhatia | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi - twarda | ||||
07.11.18 2. runda | vs. Suzan Lamens | 2-6, 0-1, - Cristina Adamescu - krecz | szczegóły meczu | |
05.11.18 1. runda | vs. Natcharee Teerachodjiranon | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi - twarda | ||||
30.10.18 1. runda | vs. Sang Hee Park | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Roja De - ceglana | ||||
07.10.18 2. runda klasyf. | vs. Lara Salden | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.10.18 1. runda klasyf. | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Chornomorsk - ceglana | ||||
25.09.18 1. runda | vs. Weronika Falkowska | 1-6, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
Dobrich - ceglana | ||||
16.09.18 1. runda klasyf. | vs. Petia Arshinkova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Varna - ceglana | ||||
11.09.18 1. runda | vs. Gabriela Duca | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Ricany - ceglana | ||||
28.08.18 1. runda | vs. Kristina Milenkovic | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
23.08.18 2. runda | vs. Selma Cadar | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.08.18 1. runda | vs. Andreea Elena Iordachi | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Amstelveen - ceglana | ||||
10.07.18 1. runda | vs. Dominique Karregat | 3-6, 2-4, - Cristina Adamescu - krecz | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
24.06.18 1. runda klasyf. | vs. Rebecca Ehn | 2-6, 0-2, - Cristina Adamescu - krecz | szczegóły meczu | |
Ystad - ceglana | ||||
17.06.18 Klasyf. | vs. Jessie Aney | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.06.18 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Viktorovitch | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Prerov - ceglana | ||||
12.06.18 1. runda | vs. Petra Melounova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Oeiras - ceglana | ||||
24.05.18 2. runda | vs. Gabriella Da Silva Fick | 2-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.05.18 1. runda | vs. Daniella Silva | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Karlskrona - ceglana | ||||
09.05.18 1. runda | vs. Malene Helgo | 6-3, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
04.05.18 Ćwierćfinał | vs. Mana Ayukawa | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.05.18 2. runda | vs. Nora Niedmers | 6-3, 4-6, 7-61 | szczegóły meczu | |
01.05.18 1. runda | vs. Gaia Squarcialupi | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
25.04.18 1. runda | vs. Ioana Loredana Rosca | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
13.03.18 1. runda | vs. Tatiana Pieri | 3-6, 2-3, - Cristina Adamescu - krecz | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
06.03.18 1. runda | vs. Martina Spigarelli | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
26.02.18 1. runda | vs. Katerina Vankova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
06.02.18 1. runda | vs. Gaia Sanesi | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
30.01.18 1. runda | vs. Dabin Kim | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Agadir - ceglana | ||||
18.11.17 Finał | vs. Oana Georgeta Simion | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu |