MECZ
16.10.19 | 1. runda | Costanza Traversi | Perla Nieuwboer | 4-6, 5-1, - krecz | W15 Tabarka | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Costanza Traversi | Perla Nieuwboer | |
1. podanie % | 42/50 (84%) | 33/56 (59%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 24/42 (57%) | 19/33 (58%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 4/8 (50%) | 8/23 (35%) |
Zdobyte break-ball | 4/11 (36%) | 3/5 (60%) |
Punkty zdobyte przez return | 29/56 (52%) | 22/50 (44%) |
Zdobyte punkty – razem | 57/106 (54%) | 49/106 (46%) |
Double foul | 2 | 6 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-2 | Perla Nieuwboer | |
0-0 | ||
Costanza Traversi | 0-3 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-3 | Perla Nieuwboer | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Costanza Traversi | 2-3 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-4 | Perla Nieuwboer | |
0-0 | ||
Costanza Traversi | 3-4 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
4-4 | Perla Nieuwboer | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Costanza Traversi | 4-5 | |
0-0, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Perla Nieuwboer | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-30[BP] | ||
Costanza Traversi | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Perla Nieuwboer | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Costanza Traversi | 3-0 | |
0-0 | ||
4-0 | Perla Nieuwboer | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Costanza Traversi | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Perla Nieuwboer | |
0-0 | ||
5-1 |
3 | ||
- krecz |
Włochy
19.07.00, 23 lat
14460 $
19.07.00, 23 lat
14460 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Holandia
06.01.00, 24 lat
06.01.00, 24 lat
Costanza Traversi vs. Perla Nieuwboer - Wzajemne mecze
16.10.19 | 1. runda | Costanza Traversi | Perla Nieuwboer | 4-6, 5-1, Perla Nieuwboer - krecz | szczegóły meczu | W15 Tabarka | ceglana |
Costanza Traversi form & Perla Nieuwboer form
Costanza Traversi - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Annika Kannan | 2-6, 6-4, 10-12 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Alexandra Shubladze | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
11.01.24 1. runda | vs. Verena Meliss | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.01.24 Klasyf. | vs. Celine Simunyu | 7-63, 1-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Vivien Noemi Faludi | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
22.12.23 Ćwierćfinał | vs. Panna Bartha | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.12.23 2. runda | vs. Melis Ayda Uyar | 5-7, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.12.23 1. runda | vs. Maria Vittoria Viviani | 2-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
08.11.23 2. runda | vs. Nadiya Kolb | 7-5, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Judith Perello Saavedra | 6-3, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.11.23 Klasyf. | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-1, 0-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Alicja Formella | 7-5, 5-7, 10-6 | szczegóły meczu | |
05.11.23 2. runda klasyf. | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
17.10.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Turati | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Eszter Meri | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Emma Tothova | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Stefanie Auer | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.10.23 Klasyf. | vs. Zuzana Sopkova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Marlene Hermann | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Duffel - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Tilwith Di Girolami | 6-2, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.08.23 Klasyf. | vs. Stefanie Auer | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Nanou Thys | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Osijek - ceglana | ||||
07.08.23 2. runda klasyf. | vs. Julia Stamatova | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Katarina Sopkova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Klosters - ceglana | ||||
03.07.23 Klasyf. | vs. Tina Nadine Smith | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Verena Gantschnig | 6-0, 3-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
W25 Tarvisio - ceglana | ||||
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Laura Mair | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kranjska - ceglana | ||||
15.06.23 2. runda | vs. Anna Zyryanova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.06.23 1. runda | vs. Gloria Ceschi | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu |
Perla Nieuwboer - ostatnie mecze
W25 Oldenzaal - ceglana | ||||
16.08.21 1. runda klasyf. | vs. Anna Gabric | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Knokke - ceglana | ||||
28.07.21 1. runda | vs. Adrienn Nagy | 6-1, 6-77, 0-3, - Perla Nieuwboer - krecz | szczegóły meczu | |
27.07.21 Klasyf. | vs. Chiara Tomasetti | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
26.07.21 2. runda klasyf. | vs. Laura Boehner | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Amstelveen - ceglana | ||||
05.07.21 1. runda klasyf. | vs. Tayisiya Morderger | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 The - ceglana | ||||
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Daniela Vismane | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
22.06.21 Klasyf. | vs. Elena Jamshidi | 6-2, 2-6, 12-14 | szczegóły meczu | |
21.06.21 1. runda klasyf. | vs. Sevil Yuldasheva | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.06.21 Klasyf. | vs. Christina Rosca | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.06.21 2. runda klasyf. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 2-6, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
13.06.21 1. runda klasyf. | vs. Duru Soke | 4-6, 6-4, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
07.06.21 2. runda klasyf. | vs. Izabelle Persson | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
03.05.21 2. runda klasyf. | vs. Julia Lovqvist | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.05.21 1. runda klasyf. | vs. Rachel Gans | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
25.04.21 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Bychkova | 6-2, 5-7, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
18.04.21 1. runda klasyf. | vs. Polina Bakhmutkina | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.03.21 1. runda klasyf. | vs. Stefana Lazar | 6-4, 5-7, 4-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
22.03.21 2. runda klasyf. | vs. Tara Wurth | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.03.21 1. runda klasyf. | vs. Nikola Novotna | 4-6, 6-2, 10-0 | szczegóły meczu | |
W15+H Amiens - ceglana | ||||
07.03.21 1. runda klasyf. | vs. Mathilde Dury | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
22.11.20 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Vasilyeva | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
15.11.20 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Duca | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
08.11.20 1. runda klasyf. | vs. Irene Lavino | 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
23.08.20 1. runda klasyf. | vs. Alina Michalitsch | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Cemre Anil | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.02.20 2. runda klasyf. | vs. Zoziya Kardava | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.02.20 Klasyf. | vs. Sai Chamarthi | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.02.20 1. runda klasyf. | vs. Ivana Milosevic | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.02.20 2. runda klasyf. | vs. Marina Magai | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu |