MECZ
12.12.17 | 1. runda | Costanza Traversi | Camilla Scala | 6-4, - krecz | Cordenons | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Costanza Traversi | Camilla Scala | |
1. podanie % | 30/35 (86%) | 19/30 (63%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 15/30 (50%) | 9/19 (47%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 4/5 (80%) | 5/11 (45%) |
Zdobyte break-ball | 3/6 (50%) | 2/6 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 16/30 (53%) | 16/35 (46%) |
Zdobyte punkty – razem | 35/65 (54%) | 30/65 (46%) |
Double foul | 0 | 2 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
Włochy
19.07.00, 23 lat
14460 $
19.07.00, 23 lat
14460 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Costanza Traversi vs. Camilla Scala - Wzajemne mecze
12.12.17 | 1. runda | Costanza Traversi | Camilla Scala | 6-4, Camilla Scala - krecz | szczegóły meczu | Cordenons | ceglana |
Costanza Traversi form & Camilla Scala form
Costanza Traversi - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Annika Kannan | 2-6, 6-4, 10-12 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Alexandra Shubladze | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
11.01.24 1. runda | vs. Verena Meliss | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.01.24 Klasyf. | vs. Celine Simunyu | 7-63, 1-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Vivien Noemi Faludi | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
22.12.23 Ćwierćfinał | vs. Panna Bartha | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.12.23 2. runda | vs. Melis Ayda Uyar | 5-7, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.12.23 1. runda | vs. Maria Vittoria Viviani | 2-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
08.11.23 2. runda | vs. Nadiya Kolb | 7-5, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Judith Perello Saavedra | 6-3, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.11.23 Klasyf. | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-1, 0-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
05.11.23 2. runda klasyf. | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Alicja Formella | 7-5, 5-7, 10-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
17.10.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Turati | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Eszter Meri | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Emma Tothova | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Stefanie Auer | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.10.23 Klasyf. | vs. Zuzana Sopkova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Marlene Hermann | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Duffel - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Tilwith Di Girolami | 6-2, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.08.23 Klasyf. | vs. Stefanie Auer | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Nanou Thys | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Osijek - ceglana | ||||
07.08.23 2. runda klasyf. | vs. Julia Stamatova | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Katarina Sopkova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Klosters - ceglana | ||||
03.07.23 Klasyf. | vs. Tina Nadine Smith | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Verena Gantschnig | 6-0, 3-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
W25 Tarvisio - ceglana | ||||
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Laura Mair | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kranjska - ceglana | ||||
15.06.23 2. runda | vs. Anna Zyryanova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.06.23 1. runda | vs. Gloria Ceschi | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu |
Camilla Scala - ostatnie mecze
All Lower - ceglana | ||||
01.07.20 1. runda | vs. Liudmila Samsonova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.06.20 1. runda | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-3, 3-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
25.09.19 1. runda | vs. Anastasia Detiuc | 0-4, - Camilla Scala - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
21.09.19 Półfinał | vs. Martina Trevisan | 0-6, 0-3, - Camilla Scala - krecz | szczegóły meczu | |
20.09.19 Ćwierćfinał | vs. Stefania Rubini | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.09.19 2. runda | vs. Lisa Pigato | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.09.19 1. runda | vs. Deborah Chiesa | 2-6, 7-60, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
13.09.19 Ćwierćfinał | vs. Valentyna Ivakhnenko | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.09.19 2. runda | vs. Verena Meliss | 1-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.09.19 1. runda | vs. Claire Liu | 1-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Trieste - ceglana | ||||
06.09.19 Ćwierćfinał | vs. Susan Bandecchi | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.09.19 2. runda | vs. Carolina Meligeni Alves | 3-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.09.19 1. runda | vs. Stefania Rubini | 4-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25+H Bagnatica - ceglana | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Amandine Hesse | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.08.19 Klasyf. | vs. Malene Helgo | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Ginevra Aprea | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Cordenons - ceglana | ||||
10.08.19 Półfinał | vs. Nika Radisic | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.08.19 2. runda | vs. Francesca Jones | Francesca Jones - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
09.08.19 Ćwierćfinał | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-2, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.08.19 1. runda | vs. Martina Colmegna | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Sezze - ceglana | ||||
01.08.19 1. runda | vs. Maria Marfutina | 1-6, 7-63, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Schio - ceglana | ||||
27.07.19 Półfinał | vs. Manca Pislak | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
26.07.19 Ćwierćfinał | vs. Lisa Pigato | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.07.19 2. runda | vs. Katerina Tsygourova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.07.19 1. runda | vs. Anastasia Piangerelli | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
W25 Imola - dywanowa | ||||
16.07.19 1. runda | vs. Eleni Kordolaimi | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
W25 Torino - ceglana | ||||
10.07.19 1. runda | vs. Mayar Sherif | 2-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
09.07.19 Klasyf. | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Camilla Rosatello | 6-1, 6-72, 10-6 | szczegóły meczu | |
W25 Biella - ceglana | ||||
02.07.19 Klasyf. | vs. Martina Colmegna | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu |