Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Niemcy
12.03.94, 30 lat
12.03.94, 30 lat
Cornelia Lister vs. Carolin Schmidt - Wzajemne mecze
14.08.17 | Klasyf. | Cornelia Lister | Carolin Schmidt | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | Leipzig | ceglana |
Cornelia Lister form & Carolin Schmidt form
Cornelia Lister - ostatnie mecze
W25+H Irapuato - twarda | ||||
11.03.20 2. runda | vs. Gabriela Lee | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
10.03.20 Klasyf. | vs. Amy Zhu | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.03.20 1. runda | vs. Charlotte Chavatipon | 4-6, 7-68, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.03.20 1. runda klasyf. | vs. Jennifer Sabrina Moreno Rodriguez | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W100+H Dubai - twarda | ||||
08.12.19 1. runda klasyf. | vs. Isabella Shinikova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Zhengzhou - twarda | ||||
07.09.19 1. runda klasyf. | vs. Jia-Jing Lu | 6-1, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
08.07.19 1. runda | vs. Ekaterine Gorgodze | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Trnava - ceglana | ||||
15.05.19 1. runda | vs. Bernarda Pera | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.05.19 Klasyf. | vs. Magdalena Pantuckova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.05.19 1. runda klasyf. | vs. Panna Udvardy | 1-6, 6-4, 10-8 | szczegóły meczu | |
Lugano - ceglana | ||||
07.04.19 1. runda klasyf. | vs. Tereza Mrdeza | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Guadalajara - twarda | ||||
09.03.19 1. runda klasyf. | vs. Laura Pigossi | 5-7, 7-65, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25+H Irapuato - twarda | ||||
07.03.19 2. runda | vs. Astra Sharma | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.03.19 1. runda | vs. Pamela Montez | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
05.03.19 Klasyf. | vs. Reka-Luca Jani | 6-4, 6-75, 13-11 | szczegóły meczu | |
04.03.19 1. runda klasyf. | vs. Anna Danilina | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
08.12.18 1. runda klasyf. | vs. Pemra Ozgen | 6-2, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Oslo - halowa | ||||
24.10.18 2. runda | vs. Katarzyna Piter | 7-5, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.10.18 1. runda | vs. Vlada Ekshibarova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.10.18 Klasyf. | vs. Bojana Marinkovic | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.10.18 1. runda klasyf. | vs. Beatrice Henriette Faureng | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Stockton - twarda | ||||
02.10.18 2. runda klasyf. | vs. Beatrice Gumulya | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.10.18 Klasyf. | vs. Maegan Manasse | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.10.18 1. runda klasyf. | vs. Klara Kosan | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Templeton - twarda | ||||
24.09.18 2. runda klasyf. | vs. Maegan Manasse | 6-1, 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
23.09.18 1. runda klasyf. | vs. Chanel Simmonds | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Lubbock - twarda | ||||
17.09.18 Klasyf. | vs. Emily Fanning | 6-1, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.09.18 1. runda klasyf. | vs. Eva Siska | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.09.18 2. runda klasyf. | vs. Nikita Uberoi | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Zagreb - ceglana | ||||
05.09.18 1. runda | vs. Pemra Ozgen | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu |
Carolin Schmidt - ostatnie mecze
Wanfercee Baulet - ceglana | ||||
22.08.17 1. runda | vs. Lara Salden | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Leipzig - ceglana | ||||
14.08.17 1. runda klasyf. | vs. Maria Novikova | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
14.08.17 2. runda klasyf. | vs. Lisa Ponomar | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.08.17 Klasyf. | vs. Cornelia Lister | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Amstelveen - ceglana | ||||
10.07.17 2. runda klasyf. | vs. Jamie Jillissen | 6-71, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
Darmstadt - ceglana | ||||
03.07.17 Klasyf. | vs. Vendula Zovincova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.07.17 1. runda klasyf. | vs. Natalie Barbir | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Kaltenkirchen - ceglana | ||||
22.06.17 2. runda | vs. Magali Kempen | 6-2, 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.06.17 1. runda | vs. Alicia Melosch | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.06.17 2. runda klasyf. | vs. Hanna Fangmann | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.06.17 Klasyf. | vs. Joanna Zawadzka | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.06.17 1. runda klasyf. | vs. Anna Milena Behrendt | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Altenkirchen - dywanowa | ||||
13.02.17 1. runda klasyf. | vs. Arabela Fernandez-Rabener | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.02.17 2. runda klasyf. | vs. Tayisiya Morderger | 7-64, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Helsinki - halowa | ||||
16.11.16 2. runda | vs. Elena Rybakina | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.11.16 1. runda | vs. Aino Alkio | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.11.16 1. runda klasyf. | vs. Alicia Melosch | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.11.16 Klasyf. | vs. Kamilla Bartone | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Stockholm - halowa | ||||
31.10.16 Klasyf. | vs. Paulina Wulcan | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
31.10.16 1. runda klasyf. | vs. Hanna Wikberg | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Stockholm - halowa | ||||
24.10.16 1. runda klasyf. | vs. Anastasija Homutova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
24.10.16 Klasyf. | vs. Adna Sofradzija | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sozopol - twarda | ||||
03.10.16 Klasyf. | vs. Franziska Kommer | - Carolin Schmidt - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Sozopol - twarda | ||||
27.09.16 1. runda | vs. Alena Fomina | 3-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.09.16 1. runda klasyf. | vs. Sara Cvorovic | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.09.16 Klasyf. | vs. Hristina Dyankova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Petange - halowa | ||||
15.09.16 Ćwierćfinał | vs. Elixane Lechemia | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.09.16 2. runda | vs. Victoria Larriere | 4-6, 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.09.16 1. runda | vs. Tiffany Cornelius | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.09.16 1. runda klasyf. | vs. Laura Rijkers | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu |