MECZ
11.11.19 | 1. runda klasyf. | Corinna Dentoni | Joelle Steur | 6-0, 6-0 | W25 Orlando | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Corinna Dentoni vs. Joelle Steur - Wzajemne mecze
11.11.19 | 1. runda klasyf. | Corinna Dentoni | Joelle Steur | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | W25 Orlando | ceglana |
Corinna Dentoni form & Joelle Steur form
Corinna Dentoni - ostatnie mecze
W25 Santa - ceglana | ||||
19.09.23 Klasyf. | vs. Federica Bilardo | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.09.23 1. runda klasyf. | vs. Versace Gatti | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
21.02.23 1. runda | vs. Gabriella Price | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
14.02.23 1. runda | vs. Sohyun Park | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
04.10.22 1. runda klasyf. | vs. Virginia Ferrara | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
06.03.20 Ćwierćfinał | vs. Rebeka Masarova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.03.20 2. runda | vs. Martha Matoula | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.03.20 1. runda | vs. Dalila Spiteri | 4-6, 7-67, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
26.02.20 1. runda | vs. Rebeka Masarova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Grenoble - halowa | ||||
09.02.20 1. runda klasyf. | vs. Gaelle Desperrier | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Navi - twarda | ||||
16.12.19 Klasyf. | vs. Miyu Kato | 5-7, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
15.12.19 1. runda klasyf. | vs. Avika Sagwal | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Pune - twarda | ||||
12.12.19 2. runda | vs. Alicia Smith | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
11.12.19 1. runda | vs. Valeria Savinykh | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.12.19 Klasyf. | vs. Freya Christie | 4-6, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
08.12.19 1. runda klasyf. | vs. Deeksha Manju Prasad | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Orlando - ceglana | ||||
13.11.19 1. runda | vs. Chanelle Van Nguyen | 4-6, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.11.19 Klasyf. | vs. Emma Navarro | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.11.19 1. runda klasyf. | vs. Joelle Steur | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Malibu - twarda | ||||
06.11.19 1. runda | vs. Deniz Khazaniuk | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.11.19 1. runda klasyf. | vs. Eva Marie Voracek | 7-62, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.11.19 Klasyf. | vs. Ingrid Martins | 6-73, 7-5, 10-8 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
10.10.19 Ćwierćfinał | vs. Martina Trevisan | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.10.19 2. runda | vs. Anastasia Detiuc | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.10.19 1. runda | vs. Despina Papamichail | 3-6, 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.10.19 Klasyf. | vs. Camilla Rosatello | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
02.10.19 1. runda | vs. Martina Di Giuseppe | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.10.19 Klasyf. | vs. Eri Hozumi | 4-6, 7-66, 10-8 | szczegóły meczu | |
30.09.19 1. runda klasyf. | vs. Federica Rossi | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
25.09.19 1. runda | vs. Lucia Bronzetti | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu |
Joelle Steur - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Rebecca Peterson | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Sebastianna Scilipoti | 6-4, 3-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Martina Genis Salas | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sabadell - ceglana | ||||
23.03.24 Półfinał | vs. Kaitlin Quevedo | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Sarah Tatu | 6-2, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Tiphanie Lemaitre | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Alexandra Shubladze | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Basak Eraydin | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Ilay Yoruk | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Angela Fita Boluda | 6-3, 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 Klasyf. | vs. Vladislava Andreevskaya | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Melis Ayda Uyar | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Estella Jaeger | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-4, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
09.11.23 Ćwierćfinał | vs. Angela Fita Boluda | 3-4, - Joelle Steur - krecz | szczegóły meczu | |
08.11.23 2. runda | vs. Sylvie Zund | 6-71, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Judith Hernandez Miranda | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Villena - twarda | ||||
27.10.23 Półfinał | vs. Anastasia Abbagnato | 6-4, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.10.23 Ćwierćfinał | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-1, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.10.23 2. runda | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.10.23 1. runda | vs. Min Liu | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
08.10.23 2. runda klasyf. | vs. Anastasiya Fedoryshyn | 6-2, 1-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Lois Boisson | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.09.23 Klasyf. | vs. Sofia Rocchetti | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Andjela Lazarevic | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W80 Le - twarda | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Diana Martynov | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Oldenzaal - ceglana | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Nigina Abduraimova | 6-3, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.08.23 Klasyf. | vs. Matilda Mutavdzic | 5-7, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |