MECZ
26.08.19 | 2. runda klasyf. | Corina Mader | Anna Ozerova | 7-62, 6-3 | W15 Haren | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Szwajcaria
13.05.95, 28 lat
13.05.95, 28 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Corina Mader vs. Anna Ozerova - Wzajemne mecze
26.08.19 | 2. runda klasyf. | Corina Mader | Anna Ozerova | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | W15 Haren | ceglana |
Corina Mader form & Anna Ozerova form
Corina Mader - ostatnie mecze
W15 Lousada - halowa | ||||
29.11.21 Klasyf. | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-5, 2-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
28.11.21 1. runda klasyf. | vs. Elizabeth Jurna | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.11.21 Klasyf. | vs. Nikol Palecek | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.11.21 2. runda klasyf. | vs. Astrid Schmits | 6-3, 6-75, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
03.11.21 1. runda | vs. Lexie Stevens | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
06.09.21 1. runda klasyf. | vs. Tess Sugnaux | 4-6, 6-2, 10-12 | szczegóły meczu | |
W15 Aix - ceglana | ||||
30.08.21 1. runda klasyf. | vs. Lucie Pawlak | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Verbier - ceglana | ||||
22.08.21 1. runda klasyf. | vs. Sebastianna Scilipoti | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Klosters - ceglana | ||||
21.06.21 Klasyf. | vs. Jasmin Jebawy | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.06.21 1. runda klasyf. | vs. Diana Martynov | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
11.04.21 1. runda klasyf. | vs. Helena Narmont | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.03.20 1. runda klasyf. | vs. Renee Van Bommel | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
09.03.20 Klasyf. | vs. Tea Jandric | 1-6, 6-3, 9-11 | szczegóły meczu | |
W25 Altenkirchen - dywanowa | ||||
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Sinja Kraus | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
06.02.20 2. runda | vs. Karin Kennel | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.02.20 1. runda | vs. Anastasiya Poplavska | 4-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.02.20 Klasyf. | vs. Cheri Darley | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.02.20 1. runda klasyf. | vs. Tara Katarina Milic | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
28.01.20 1. runda | vs. Gozal Ainitdinova | 6-3, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.01.20 Klasyf. | vs. Emily Morton | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.01.20 1. runda klasyf. | vs. Audrey Dabomve | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
16.12.19 1. runda klasyf. | vs. Ena Kajevic | 1-6, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
08.12.19 1. runda klasyf. | vs. Maria Manilova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
14.11.19 2. runda | vs. Ellen Allgurin | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.11.19 1. runda | vs. Maria Shusharina | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
06.11.19 1. runda | vs. Melanie Klaffner | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.11.19 Klasyf. | vs. Sabina Zeynalova | 2-6, 6-2, 6-10 | szczegóły meczu | |
03.11.19 1. runda klasyf. | vs. Suhana Sofia Mohd Adam Das | 4-6, 7-65, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
22.10.19 Klasyf. | vs. Yana Mogilnitskaya | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.10.19 2. runda klasyf. | vs. Viktoriya Petrenko | Viktoriya Petrenko - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu |
Anna Ozerova - ostatnie mecze
W15 Karaganda - halowa | ||||
12.03.24 Klasyf. | vs. Milana Maslenkova | 4-6, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda klasyf. | vs. Yana Kim | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Karaganda - halowa | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Sofya Gapankova | 6-71, 0-1, - Anna Ozerova - krecz | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
05.02.24 Klasyf. | vs. Carolina Kuhl | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Abbagnato | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Loughborough - halowa | ||||
08.01.24 Klasyf. | vs. Amandine Monnot | - Anna Ozerova - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Nell Miller | 6-1, 4-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
W15 Alcala - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Carina Syrtveit | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Aneta Laboutkova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Haren - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Rikke De Koning | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Oldenzaal - ceglana | ||||
28.08.23 1. runda klasyf. | vs. Yana Morderger | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Wanfercee - ceglana | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Nina Radovanovic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Duffel - ceglana | ||||
15.08.23 1. runda | vs. Oceane Babel | 4-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Savitaipale - ceglana | ||||
03.08.23 1. runda | vs. Sabina Dadaciu | 6-70, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Vejle - ceglana | ||||
25.07.23 1. runda | vs. Nikol Rivkin | 1-6, 6-2, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Parnu - ceglana | ||||
19.07.23 1. runda | vs. Jenny Duerst | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.07.23 Klasyf. | vs. Darya Velikova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.07.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Maria Tottrup | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Liepaja - ceglana | ||||
03.07.23 1. runda | vs. Beatrise Zeltina | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Gdansk - ceglana | ||||
20.06.23 1. runda | vs. Carolina Kuhl | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kranjska - ceglana | ||||
14.06.23 1. runda | vs. Paula Cembranos | 2-6, 1-3, - Anna Ozerova - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Kocevje - ceglana | ||||
09.06.23 Ćwierćfinał | vs. Julia Stamatova | 5-7, 7-65, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.06.23 2. runda | vs. Denisa Hindova | 7-67, 0-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
08.06.23 1. runda | vs. Camilla Zanolini | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Troisdorf - ceglana | ||||
29.05.23 Klasyf. | vs. Diana Martynov | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Julia Victoria Rennert | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Vierumaki - twarda | ||||
10.05.23 2. runda | vs. Tamara Kostic | 2-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.05.23 1. runda | vs. Yoana Konstantinova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Nottingham - twarda | ||||
24.04.23 Klasyf. | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 3-6, 6-3, 4-10 | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Isabella Blanca Rosa Kamminga | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu |