MECZ
11.03.19 | 1. runda klasyf. | Constance Sibille | Emma Mazzoni | 6-2, 6-1 | W15 Gonesse | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Constance Sibille | Emma Mazzoni | |
1. podanie % | 17/33 (52%) | 37/57 (65%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 16/17 (94%) | 19/37 (51%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/16 (75%) | 7/20 (35%) |
Punkty zdobyte przez return | 31/57 (54%) | 5/33 (15%) |
Zdobyte punkty – razem | 59/90 (66%) | 31/90 (34%) |
Double foul | 3 | 2 |
Asy | 2 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Emma Mazzoni | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Constance Sibille | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
1-1 | Emma Mazzoni | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Constance Sibille | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Emma Mazzoni | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Constance Sibille | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Emma Mazzoni | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Constance Sibille | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Emma Mazzoni | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Constance Sibille | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Emma Mazzoni | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Constance Sibille | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Emma Mazzoni | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Constance Sibille | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Emma Mazzoni | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Francja
15.10.98, 25 lat
12440 $
15.10.98, 25 lat
12440 $
Constance Sibille vs. Emma Mazzoni - Wzajemne mecze
11.03.19 | 1. runda klasyf. | Constance Sibille | Emma Mazzoni | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Gonesse | ceglana |
Constance Sibille form & Emma Mazzoni form
Constance Sibille - ostatnie mecze
W25 Petange - halowa | ||||
30.10.19 Klasyf. | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-73, - Constance Sibille - krecz | szczegóły meczu | |
28.10.19 1. runda klasyf. | vs. Gina Veyder | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
18.10.19 Ćwierćfinał | vs. Valentina Ryser | 3-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.10.19 2. runda | vs. Warona Mdlulwa | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.10.19 1. runda | vs. Yu Shan | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
07.10.19 Klasyf. | vs. Indy De Vroome | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
06.10.19 1. runda klasyf. | vs. Mathilde Dury | 1-6, 6-4, 10-4 | szczegóły meczu | |
W25 Clermont - halowa | ||||
24.09.19 Klasyf. | vs. Margaux Orange | 6-3, 4-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
14.09.19 Półfinał | vs. Lisa Pigato | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.09.19 Ćwierćfinał | vs. Olympe Lancelot | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.09.19 2. runda | vs. Alice Amendola | 6-74, 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
11.09.19 1. runda | vs. Francesca Rumi | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
08.09.19 Finał | vs. Karin Kennel | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.09.19 Półfinał | vs. Olympe Lancelot | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.09.19 Ćwierćfinał | vs. Sophia Biolay | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.09.19 2. runda | vs. Nicole Gadient | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.09.19 1. runda | vs. Anna Popescu | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
31.08.19 Półfinał | vs. Seone Mendez | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.08.19 Ćwierćfinał | vs. Alicia Smith | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.08.19 2. runda | vs. Anita Bertoloni | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.08.19 1. runda | vs. Agathe Timsit | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Wanfercee - ceglana | ||||
23.08.19 Ćwierćfinał | vs. Amanda Carreras | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.08.19 2. runda | vs. Kathleen Kanev | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.08.19 1. runda | vs. Marte Lambrecht | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Oldenzaal - ceglana | ||||
15.08.19 2. runda | vs. Cindy Burger | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.08.19 1. runda | vs. Pauline Wuarin | 5-3, Pauline Wuarin - krecz | szczegóły meczu | |
W100 Contrexeville - ceglana | ||||
09.07.19 Klasyf. | vs. Jana Fett | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Michaela Honcova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
28.06.19 Ćwierćfinał | vs. Salma Djoubri | 4-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.06.19 2. runda | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu |
Emma Mazzoni - ostatnie mecze
W15 Montreal - halowa | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Kolie Allen | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Brossard - halowa | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Anna Frey | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Esch/Alzette - halowa | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Amelia Waligora | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.01.24 Klasyf. | vs. Karolina Kozakova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Leila Fabbri | 6-2, 7-67 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Klaudija Bubelyte | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Jana Vanik | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Lana Stanisic | 6-4, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Jada Robinson | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
06.11.23 Klasyf. | vs. Lucie Petruzelova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nasbypark - halowa | ||||
30.10.23 1. runda klasyf. | vs. Jana Otzipka | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W80 Le - twarda | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Pemra Ozgen | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Saint - ceglana | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Chiara Girelli | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Koksijde - ceglana | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ines Ibbou | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Montpellier - ceglana | ||||
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Ines Ibbou | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - ceglana | ||||
20.06.23 1. runda | vs. Tara Malik | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Sumter - twarda | ||||
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Jada Hart | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Montemor - twarda | ||||
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Eva Alvarez Sande | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Otocec - ceglana | ||||
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Martina Marusinova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kachreti - twarda | ||||
16.05.23 1. runda | vs. Anastasiia Gureva | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kachreti - twarda | ||||
09.05.23 1. runda | vs. Elena Pridankina | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.05.23 Klasyf. | vs. Anastasia Ponomariova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Oeiras - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Jesika Maleckova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
12.03.23 2. runda klasyf. | vs. Jeline Vandromme | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Arcadia - twarda | ||||
28.02.23 1. runda klasyf. | vs. Kate Fakih | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Porto - halowa | ||||
06.02.23 Klasyf. | vs. Lucia Cortez Llorca | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Carolina Mesquita | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Andrezieux - halowa | ||||
23.01.23 1. runda klasyf. | vs. Alice Tubello | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Santo - twarda | ||||
29.11.22 1. runda | vs. Tiffany William | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Santo - twarda | ||||
25.11.22 2. runda | vs. Ruxandra Schech | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu |