MECZ
07.12.15 | Ćwierćfinał | Conny Perrin | Prarthana Thombare | 6-4, 6-2 | Lagos | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Conny Perrin | Prarthana Thombare | |
1. podanie % | 32/50 (64%) | 33/72 (46%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 25/32 (78%) | 18/33 (55%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/18 (72%) | 20/39 (51%) |
Zdobyte break-ball | 3/10 (30%) | 0/1 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 34/72 (47%) | 12/50 (24%) |
Zdobyte punkty – razem | 72/122 (59%) | 50/122 (41%) |
Double foul | 1 | 2 |
Asy | 7 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Conny Perrin vs. Prarthana Thombare - Wzajemne mecze
07.12.15 | Ćwierćfinał | Conny Perrin | Prarthana Thombare | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | Lagos | twarda |
21.10.13 | 2. runda | Prarthana Thombare | Conny Perrin | 6-2, 7-611 | szczegóły meczu | Lagos | twarda |
Conny Perrin form & Prarthana Thombare form
Conny Perrin - ostatnie mecze
Charleston - twarda | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Mai Hontama | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
27.02.24 Klasyf. | vs. Iva Primorac | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Sara Sarinova | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
12.02.24 Klasyf. | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-4, 1-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Viktoria Morvayova | 6-1, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
29.11.23 2. runda | vs. Laura Pigossi | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Florianopolis - ceglana | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Elizabeth Mandlik | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.11.23 Klasyf. | vs. Sada Nahimana | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Nadia Podoroska | 6-75, 6-1, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.11.23 Klasyf. | vs. Paloma Goldsmith Weinreich | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Emma Navarro | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Midland - halowa | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Lulu Sun | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Camilla Rosatello | 2-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
10.10.23 Klasyf. | vs. Alina Korneeva | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Yashina | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Anna Bondar | 6-4, 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Chloe Paquet | 1-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Laura Mair | 6-2, 7-610 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
02.09.23 Półfinał | vs. Lucrezia Stefanini | 6-74, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Ekaterina Maklakova | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Fanny Ostlund | 7-62, 6-0 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Sinja Kraus | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Verbier - ceglana | ||||
27.08.23 Finał | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.08.23 Półfinał | vs. Tina Nadine Smith | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Valentina Ryser | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda | vs. Naima Karamoko | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda | vs. Giorgia Pinto | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Iasi - ceglana | ||||
20.07.23 2. runda | vs. Ana Bogdan | 4-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.07.23 1. runda | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu |
Prarthana Thombare - ostatnie mecze
Nanchang - twarda | ||||
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Kathinka Von Deichmann | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Koper - ceglana | ||||
02.05.22 Klasyf. | vs. Lara Smejkal | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.05.22 1. runda klasyf. | vs. Jasmin Jebawy | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
Perth - twarda | ||||
18.02.18 2. runda klasyf. | vs. Kyoka Okamura | 1-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.02.18 1. runda klasyf. | vs. Giorgie Jones | 5-7, 7-5, 1-0, Giorgie Jones - krecz | szczegóły meczu | |
Poitiers - halowa | ||||
23.10.17 1. runda klasyf. | vs. Audrey Albie | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bol - ceglana | ||||
06.06.17 1. runda | vs. Tereza Mrdeza | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.06.17 Klasyf. | vs. Ema Mulalic | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
17.04.17 Klasyf. | vs. Sara Cakarevic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.04.17 1. runda klasyf. | vs. Barbora Palcatova | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
10.04.17 2. runda klasyf. | vs. Helene Scholsen | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
03.04.17 1. runda klasyf. | vs. Ekaterine Gorgodze | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
27.03.17 2. runda klasyf. | vs. Katharina Hobgarski | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Clare - twarda | ||||
27.02.17 Klasyf. | vs. Gabriella Taylor | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.02.17 2. runda klasyf. | vs. Annie Donaldson | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Navi Mumbai - twarda | ||||
19.12.16 1. runda klasyf. | vs. Sheetal Shetty | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.12.16 Klasyf. | vs. Ji-Hee Choi | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
Pune - twarda | ||||
12.12.16 1. runda klasyf. | vs. Eetee Maheta | 3-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
Solapur - twarda | ||||
07.12.16 2. runda | vs. Chieh-Yu Hsu | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.12.16 1. runda | vs. Sowjanya Bavisetti | 6-3, 0-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Pune - twarda | ||||
07.11.16 1. runda | vs. Harmony Tan | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Pune - twarda | ||||
28.10.16 Półfinał | vs. Mihika Yadav | 4-6, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.10.16 Ćwierćfinał | vs. Sai Chamarthi | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.10.16 2. runda | vs. Sharrmadaa Baluu | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
25.10.16 1. runda | vs. Prakriti Banwani | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Lagos - twarda | ||||
17.10.16 1. runda | vs. Fatma Al Nabhani | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Lagos - twarda | ||||
12.10.16 2. runda | vs. Valentini Grammatikopoulou | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.10.16 1. runda | vs. Melissa Ishuan Ifidzhen | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Saint Malo - ceglana | ||||
19.09.16 1. runda klasyf. | vs. Lisa Sabino | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Saint Gaudens - ceglana | ||||
09.05.16 2. runda klasyf. | vs. Audrey Albie | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu |