MECZ
02.11.15 | 1. runda | Conny Perrin | Kinnie Laisne | 6-2, 6-3 | Loughborough | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Conny Perrin | Kinnie Laisne | |
1. podanie % | 33/50 (66%) | 55/82 (67%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 24/33 (73%) | 28/55 (51%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/17 (53%) | 12/27 (44%) |
Zdobyte break-ball | 5/9 (56%) | 1/3 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 42/82 (51%) | 17/50 (34%) |
Zdobyte punkty – razem | 75/132 (57%) | 57/132 (43%) |
Double foul | 2 | 2 |
Asy | 3 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Conny Perrin vs. Kinnie Laisne - Wzajemne mecze
02.11.15 | 1. runda | Conny Perrin | Kinnie Laisne | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | Loughborough | halowa |
20.04.15 | Półfinał | Kinnie Laisne | Conny Perrin | 6-1, 6-75, 6-4 | szczegóły meczu | Dakar | twarda |
Conny Perrin form & Kinnie Laisne form
Conny Perrin - ostatnie mecze
Charleston - twarda | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Mai Hontama | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
27.02.24 Klasyf. | vs. Iva Primorac | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Sara Sarinova | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
12.02.24 Klasyf. | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-4, 1-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Viktoria Morvayova | 6-1, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
29.11.23 2. runda | vs. Laura Pigossi | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Florianopolis - ceglana | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Elizabeth Mandlik | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.11.23 Klasyf. | vs. Sada Nahimana | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Nadia Podoroska | 6-75, 6-1, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.11.23 Klasyf. | vs. Paloma Goldsmith Weinreich | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Emma Navarro | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Midland - halowa | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Lulu Sun | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Camilla Rosatello | 2-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
10.10.23 Klasyf. | vs. Alina Korneeva | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Yashina | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Anna Bondar | 6-4, 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Chloe Paquet | 1-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Laura Mair | 6-2, 7-610 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
02.09.23 Półfinał | vs. Lucrezia Stefanini | 6-74, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Ekaterina Maklakova | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Fanny Ostlund | 7-62, 6-0 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Sinja Kraus | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Verbier - ceglana | ||||
27.08.23 Finał | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.08.23 Półfinał | vs. Tina Nadine Smith | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Valentina Ryser | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda | vs. Naima Karamoko | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda | vs. Giorgia Pinto | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Iasi - ceglana | ||||
20.07.23 2. runda | vs. Ana Bogdan | 4-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.07.23 1. runda | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu |
Kinnie Laisne - ostatnie mecze
Denain - ceglana | ||||
27.06.16 Klasyf. | vs. Tayisiya Morderger | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.06.16 1. runda klasyf. | vs. Marine Seuris | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Cagnes Sur - ceglana | ||||
02.05.16 2. runda klasyf. | vs. Tamara Korpatsch | 7-60, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.05.16 1. runda klasyf. | vs. Marine Partaud | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Wiesbaden - ceglana | ||||
25.04.16 1. runda klasyf. | vs. Veronika Kapshay | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.04.16 Klasyf. | vs. Laura Schaeder | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Dijon - halowa | ||||
11.04.16 1. runda | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 6-2, 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Le Havre - ceglana | ||||
22.03.16 1. runda | vs. Natalie Proese | 4-6, 6-4, 6-75 | szczegóły meczu | |
Macon - halowa | ||||
02.03.16 1. runda | vs. Klaartje Liebens | 4-6, 1-3, - Kinnie Laisne - krecz | szczegóły meczu | |
Wirral - halowa | ||||
16.02.16 1. runda | vs. Andrea Raaholdt | 7-5, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Sunderland - halowa | ||||
10.02.16 1. runda | vs. Katie Boulter | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Equeurdreville - halowa | ||||
09.11.15 1. runda | vs. Quirine Lemoine | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.11.15 2. runda | vs. Estrella Cabeza-Candela | 7-5, 4-3, Estrella Cabeza-Candela - krecz | szczegóły meczu | |
09.11.15 Ćwierćfinał | vs. Sofia Shapatava | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Loughborough - halowa | ||||
02.11.15 1. runda | vs. Conny Perrin | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Poitiers - halowa | ||||
26.10.15 1. runda klasyf. | vs. Rebecca Sramkova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bangkok - twarda | ||||
28.09.15 Ćwierćfinał | vs. Kamonwan Buayam | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.09.15 2. runda | vs. Yuuki Tanaka | 6-3, 4-0, Yuuki Tanaka - krecz | szczegóły meczu | |
28.09.15 1. runda | vs. Zuzana Luknarova | 6-72, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Bangkok - twarda | ||||
21.09.15 1. runda | vs. Mizuno Kijima | 6-0, 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
Koksijde - ceglana | ||||
03.08.15 1. runda klasyf. | vs. Chayenne Ewijk | 4-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
Roma - ceglana | ||||
27.07.15 Klasyf. | vs. Federica Di Sarra | 7-65, 0-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
27.07.15 1. runda klasyf. | vs. Elena Bavassano | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Denain - ceglana | ||||
29.06.15 Klasyf. | vs. Marine Normand | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
29.06.15 2. runda | vs. Cindy Burger | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.06.15 1. runda | vs. Natalie Proese | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Perigueux - ceglana | ||||
22.06.15 1. runda | vs. Florencia Molinero | 0-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.06.15 Klasyf. | vs. Tanya Noury | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Montpellier - ceglana | ||||
15.06.15 1. runda | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 7-5, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Marseille - ceglana | ||||
01.06.15 1. runda klasyf. | vs. Anastasiya Fedoryshyn | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |