MECZ
13.05.13 | 1. runda klasyf. | Conny Perrin | Anastasiya Komardina | 6-1, 6-0 | Prague | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Conny Perrin vs. Anastasiya Komardina - Wzajemne mecze
16.05.22 | 1. runda klasyf. | Conny Perrin | Anastasiya Komardina | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | Paris | ceglana |
13.05.13 | 1. runda klasyf. | Conny Perrin | Anastasiya Komardina | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | Prague | ceglana |
Conny Perrin form & Anastasiya Komardina form
Conny Perrin - ostatnie mecze
Charleston - twarda | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Mai Hontama | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
27.02.24 Klasyf. | vs. Iva Primorac | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Sara Sarinova | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
12.02.24 Klasyf. | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-4, 1-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Viktoria Morvayova | 6-1, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
29.11.23 2. runda | vs. Laura Pigossi | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Florianopolis - ceglana | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Elizabeth Mandlik | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.11.23 Klasyf. | vs. Sada Nahimana | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Nadia Podoroska | 6-75, 6-1, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.11.23 Klasyf. | vs. Paloma Goldsmith Weinreich | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Emma Navarro | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Midland - halowa | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Lulu Sun | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Camilla Rosatello | 2-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
10.10.23 Klasyf. | vs. Alina Korneeva | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Yashina | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Anna Bondar | 6-4, 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Chloe Paquet | 1-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Laura Mair | 6-2, 7-610 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
02.09.23 Półfinał | vs. Lucrezia Stefanini | 6-74, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Ekaterina Maklakova | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Fanny Ostlund | 7-62, 6-0 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Sinja Kraus | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Verbier - ceglana | ||||
27.08.23 Finał | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.08.23 Półfinał | vs. Tina Nadine Smith | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Valentina Ryser | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda | vs. Naima Karamoko | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda | vs. Giorgia Pinto | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Iasi - ceglana | ||||
20.07.23 2. runda | vs. Ana Bogdan | 4-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.07.23 1. runda | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu |
Anastasiya Komardina - ostatnie mecze
W25 Sozopol - twarda | ||||
12.10.22 1. runda | vs. Zeynep Sonmez | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sozopol - twarda | ||||
05.10.22 1. runda | vs. Natalia Szabanin | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
24.08.22 1. runda klasyf. | vs. Yanina Wickmayer | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
16.05.22 1. runda klasyf. | vs. Conny Perrin | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
10.01.21 1. runda klasyf. | vs. Renata Zarazua | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Reims - halowa | ||||
21.10.20 1. runda | vs. Reka-Luca Jani | 6-3, 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W25 Cherbourg - halowa | ||||
14.10.20 1. runda | vs. Jana Fett | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
22.09.20 1. runda klasyf. | vs. Elisabetta Cocciaretto | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W80 Cagnes - ceglana | ||||
14.09.20 Klasyf. | vs. Daniela Seguel | 4-6, 6-3, 5-10 | szczegóły meczu | |
13.09.20 1. runda klasyf. | vs. Aubane Droguet | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60+H Saint - ceglana | ||||
08.09.20 1. runda | vs. Elsa Jacquemot | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
30.08.20 1. runda | vs. Cristina Bucsa | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Oeiras - ceglana | ||||
21.08.20 Ćwierćfinał | vs. Alice Rame | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
20.08.20 2. runda | vs. Anna Siskova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.08.20 1. runda | vs. Francisca Jorge | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
08.08.20 1. runda klasyf. | vs. Kaja Juvan | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Palermo - ceglana | ||||
01.08.20 1. runda klasyf. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
28.07.20 1. runda | vs. Alice Tubello | 6-4, 2-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
27.07.20 1. runda | vs. Fiona Codino | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.07.20 1. runda | vs. Justina Mikulskyte | 0-6, 6-2, 11-9 | szczegóły meczu | |
18.07.20 1. runda | vs. Viktorija Golubic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.07.20 1. runda | vs. Caroline Romeo | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.07.20 1. runda | vs. Manon Arcangioli | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.07.20 1. runda | vs. Carole Monnet | 6-3, 5-4 | szczegóły meczu | |
W25 Cairo - twarda | ||||
10.03.20 1. runda | vs. Anastasia Gasanova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Lyon - halowa | ||||
02.03.20 1. runda | vs. Anna-Lena Friedsam | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.03.20 Klasyf. | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.02.20 1. runda klasyf. | vs. Natalija Stevanovic | 6-2, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - halowa | ||||
27.02.20 2. runda | vs. Taisya Pachkaleva | 7-5, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.02.20 1. runda | vs. Amina Anshba | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |