MECZ
05.12.16 | 2. runda klasyf. | Claudia Hoste Ferrer | Lara Panfilov | 7-5, 6-3 | Nules | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Holandia
10.08.00, 23 lat
10.08.00, 23 lat
Claudia Hoste Ferrer vs. Lara Panfilov - Wzajemne mecze
05.12.16 | 2. runda klasyf. | Claudia Hoste Ferrer | Lara Panfilov | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | Nules | ceglana |
Claudia Hoste Ferrer form & Lara Panfilov form
Claudia Hoste Ferrer - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ana Giraldi Requena | 5-7, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sabadell - ceglana | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Kaitlin Quevedo | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Ania Hertel | 7-5, 6-74, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Julie Belgraver | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Denislava Glushkova | 6-76, 6-1, 2-4, - Claudia Hoste Ferrer - krecz | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Alexandra Shubladze | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
12.01.24 3. runda | vs. Ylena In-Albon | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Pia Lovric | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.01.24 1. runda | vs. Diana Demidova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-4, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
07.11.23 Klasyf. | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Simona Ogescu | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Anastasiya Soboleva | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
22.10.23 Finał | vs. Aya El Aouni | 6-2, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.10.23 Półfinał | vs. Rositsa Dencheva | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Jana Vanik | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Ela Nala Milic | 5-7, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Anastasiya Poplavska | 2-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Gergana Topalova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Giulia Pereira De Aguiar | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
02.10.23 Klasyf. | vs. Kathleen Kanev | 7-5, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Viktoria Veleva | 6-1, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Ceuta - twarda | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Victoria Muntean | 5-7, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Zaragoza - ceglana | ||||
06.09.23 2. runda | vs. Martina Colmegna | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Andrea Palazon | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Nadiya Kolb | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Malmo - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Evialina Laskevich | 1-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Maspalomas - ceglana | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Polina Kudermetova | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Cordenons - ceglana | ||||
31.07.23 Klasyf. | vs. Lexie Stevens | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Lara Panfilov - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
10.03.20 2. runda klasyf. | vs. Kateryna Diatlova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
17.02.20 2. runda klasyf. | vs. Nuria Brancaccio | - Lara Panfilov - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Sabrina Rittberger | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
14.02.20 Ćwierćfinał | vs. Helene Pellicano | 3-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.02.20 2. runda | vs. Emilie Lindh Gallagher | 6-3, 4-6, 7-68 | szczegóły meczu | |
12.02.20 1. runda | vs. Maria Kallistrou | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.02.20 Klasyf. | vs. Alina Lebedeva | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.02.20 2. runda klasyf. | vs. Natalia Fehr | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
17.12.19 2. runda klasyf. | vs. Nikola Breckova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.12.19 Klasyf. | vs. Ena Kajevic | 6-2, 4-6, 10-12 | szczegóły meczu | |
16.12.19 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 2-6, 6-1, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
13.12.19 1. runda | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-3, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.12.19 Klasyf. | vs. Svetlana Iansitova | 6-4, 1-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
09.12.19 2. runda klasyf. | vs. Anne-Sophie Morandais | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
08.12.19 1. runda klasyf. | vs. Darya Lavrichenko | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
29.11.19 Ćwierćfinał | vs. Oona Orpana | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.11.19 2. runda | vs. Kristin Younes | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.11.19 1. runda | vs. Ioana Gaspar | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.11.19 Klasyf. | vs. Ksenia Khlynova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.11.19 2. runda klasyf. | vs. Ioana Zvonaru | 1-6, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
21.11.19 2. runda | vs. Anna Chekanskaya | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.11.19 1. runda | vs. Doga Turkmen | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.11.19 Klasyf. | vs. Avelina Sayfetdinova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.11.19 2. runda klasyf. | vs. Zofia Podbiol | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
30.10.19 1. runda | vs. Melanie Klaffner | 2-4, - Lara Panfilov - krecz | szczegóły meczu | |
28.10.19 Klasyf. | vs. Sabina Zeynalova | 7-5, 2-6, 13-11 | szczegóły meczu | |
W15 Sozopol - twarda | ||||
03.10.19 2. runda | vs. Petia Arshinkova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.10.19 1. runda | vs. Lyuboslava Peruhova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Arad - ceglana | ||||
16.09.19 2. runda klasyf. | vs. Melanie Stokke | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.09.19 1. runda klasyf. | vs. Sara Lanca | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu |