MECZ
29.11.17 | 2. runda | Claudia Hoste Ferrer | Ivonne Cavalle-Reimers | 7-65, 6-1 | Castellon | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Claudia Hoste Ferrer | Ivonne Cavalle-Reimers | |
1. podanie % | 38/68 (56%) | 51/71 (72%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 23/38 (61%) | 23/51 (45%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 16/30 (53%) | 10/20 (50%) |
Zdobyte break-ball | 5/9 (56%) | 3/9 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 38/71 (54%) | 29/68 (43%) |
Zdobyte punkty – razem | 77/139 (55%) | 62/139 (45%) |
Double foul | 3 | 3 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Claudia Hoste Ferrer vs. Ivonne Cavalle-Reimers - Wzajemne mecze
26.03.22 | Półfinał | Ivonne Cavalle-Reimers | Claudia Hoste Ferrer | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | W15 Palmanova | ceglana |
19.09.21 | 1. runda klasyf. | Ivonne Cavalle-Reimers | Claudia Hoste Ferrer | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | W80 Valencia | ceglana |
29.10.20 | 2. runda | Ivonne Cavalle-Reimers | Claudia Hoste Ferrer | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Platja | ceglana |
13.02.18 | 1. runda | Claudia Hoste Ferrer | Ivonne Cavalle-Reimers | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | Manacor | ceglana |
29.11.17 | 2. runda | Claudia Hoste Ferrer | Ivonne Cavalle-Reimers | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | Castellon | ceglana |
08.05.17 | Klasyf. | Ivonne Cavalle-Reimers | Claudia Hoste Ferrer | 6-4, 7-61 | szczegóły meczu | Monzon | twarda |
Claudia Hoste Ferrer form & Ivonne Cavalle-Reimers form
Claudia Hoste Ferrer - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ana Giraldi Requena | 5-7, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sabadell - ceglana | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Kaitlin Quevedo | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Ania Hertel | 7-5, 6-74, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Julie Belgraver | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Denislava Glushkova | 6-76, 6-1, 2-4, - Claudia Hoste Ferrer - krecz | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Alexandra Shubladze | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
12.01.24 3. runda | vs. Ylena In-Albon | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Pia Lovric | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.01.24 1. runda | vs. Diana Demidova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-4, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
07.11.23 Klasyf. | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Simona Ogescu | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Anastasiya Soboleva | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
22.10.23 Finał | vs. Aya El Aouni | 6-2, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.10.23 Półfinał | vs. Rositsa Dencheva | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Jana Vanik | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Ela Nala Milic | 5-7, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Anastasiya Poplavska | 2-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Gergana Topalova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Giulia Pereira De Aguiar | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
02.10.23 Klasyf. | vs. Kathleen Kanev | 7-5, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Viktoria Veleva | 6-1, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Ceuta - twarda | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Victoria Muntean | 5-7, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Zaragoza - ceglana | ||||
06.09.23 2. runda | vs. Martina Colmegna | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Andrea Palazon | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Nadiya Kolb | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Malmo - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Evialina Laskevich | 1-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Maspalomas - ceglana | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Polina Kudermetova | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Cordenons - ceglana | ||||
31.07.23 Klasyf. | vs. Lexie Stevens | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Ivonne Cavalle-Reimers - ostatnie mecze
W50 Porto - halowa | ||||
29.01.24 Klasyf. | vs. Nefisa Berberovic | 5-7, 6-76 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Teresa Franco Dias | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
20.12.23 2. runda | vs. Miriana Tona | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.12.23 1. runda | vs. Shana Martin Mao | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
11.12.23 1. runda | vs. Jessie Aney | 6-1, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
23.10.23 Klasyf. | vs. Paula Arias Manjon | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Suhani Patil | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Matilda Mutavdzic | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Andrea Lazaro Garcia | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.09.23 2. runda | vs. Fanny Stollar | 6-4, 1-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.09.23 1. runda | vs. Federica Bilardo | 2-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.09.23 Klasyf. | vs. Martina Spigarelli | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Giulia Carbonaro | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Ceuta - twarda | ||||
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Aliona Falei | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Barbora Palicova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Polina Leykina | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
11.09.23 1. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Vigo - twarda | ||||
21.08.23 1. runda | vs. Jana Fett | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
W25 Ourense - twarda | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-3, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Caroline Romeo | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W100 Maspalomas - ceglana | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.08.23 Klasyf. | vs. Aurora Zantedeschi | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Barcelona - twarda | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Eva Lys | 6-4, 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
18.07.23 1. runda | vs. Destanee Aiava | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Tauste - twarda | ||||
20.06.23 1. runda | vs. Maria Bondarenko | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Madrid - twarda | ||||
13.06.23 1. runda | vs. Martha Matoula | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
La Bisbal - ceglana | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Tossa - dywanowa | ||||
04.05.23 2. runda | vs. Francesca Curmi | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu |