MECZ
21.11.16 | 1. runda klasyf. | Claudia Hoste Ferrer | Guadalupe Perez Rojas | 6-3, 6-74, 7-63 | Valencia | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Claudia Hoste Ferrer vs. Guadalupe Perez Rojas - Wzajemne mecze
21.11.16 | 1. runda klasyf. | Claudia Hoste Ferrer | Guadalupe Perez Rojas | 6-3, 6-74, 7-63 | szczegóły meczu | Valencia | ceglana |
Claudia Hoste Ferrer form & Guadalupe Perez Rojas form
Claudia Hoste Ferrer - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ana Giraldi Requena | 5-7, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sabadell - ceglana | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Kaitlin Quevedo | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Ania Hertel | 7-5, 6-74, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Julie Belgraver | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Denislava Glushkova | 6-76, 6-1, 2-4, - Claudia Hoste Ferrer - krecz | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Alexandra Shubladze | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
12.01.24 3. runda | vs. Ylena In-Albon | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Pia Lovric | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.01.24 1. runda | vs. Diana Demidova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-4, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
07.11.23 Klasyf. | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Simona Ogescu | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Anastasiya Soboleva | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
22.10.23 Finał | vs. Aya El Aouni | 6-2, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.10.23 Półfinał | vs. Rositsa Dencheva | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Jana Vanik | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Ela Nala Milic | 5-7, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Anastasiya Poplavska | 2-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Gergana Topalova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Giulia Pereira De Aguiar | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
02.10.23 Klasyf. | vs. Kathleen Kanev | 7-5, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Viktoria Veleva | 6-1, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Ceuta - twarda | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Victoria Muntean | 5-7, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Zaragoza - ceglana | ||||
06.09.23 2. runda | vs. Martina Colmegna | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Andrea Palazon | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Nadiya Kolb | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Malmo - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Evialina Laskevich | 1-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Maspalomas - ceglana | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Polina Kudermetova | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Cordenons - ceglana | ||||
31.07.23 Klasyf. | vs. Lexie Stevens | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Guadalupe Perez Rojas - ostatnie mecze
Hammamet - ceglana | ||||
12.03.18 Klasyf. | vs. Clara Burel | - Guadalupe Perez Rojas - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
07.03.18 1. runda | vs. Margaux Bovy | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
01.03.18 2. runda | vs. Nastassja Burnett | 6-70, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.02.18 1. runda | vs. Giorgia Marchetti | 6-74, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
09.02.18 Ćwierćfinał | vs. Laura Pigossi | 6-4, 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.02.18 2. runda | vs. Katharina Hering | 6-2, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.02.18 1. runda | vs. Anastasia Nefedova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
30.01.18 1. runda | vs. Josephine Boualem | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Agadir - ceglana | ||||
15.11.17 2. runda | vs. Guillermina Naya | 1-6, 3-0, - Guadalupe Perez Rojas - krecz | szczegóły meczu | |
14.11.17 1. runda | vs. Pia Cuk | 6-4, 6-77, 6-4 | szczegóły meczu | |
Beni Mellal - ceglana | ||||
07.11.17 1. runda | vs. Cristina Adamescu | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Casablanca - ceglana | ||||
30.10.17 1. runda | vs. Sada Nahimana | 6-2, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Roja De - ceglana | ||||
16.10.17 1. runda | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
20.09.17 1. runda | vs. Nora Niedmers | 3-6, 1-1, - Guadalupe Perez Rojas - krecz | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
15.09.17 Ćwierćfinał | vs. Ines Murta | 0-6, 1-3, - Guadalupe Perez Rojas - krecz | szczegóły meczu | |
14.09.17 1. runda | vs. Federica Bilardo | 6-75, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
14.09.17 2. runda | vs. Francesca Sella | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
06.09.17 1. runda | vs. Molly Helgesson | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Mamaia - ceglana | ||||
28.08.17 2. runda klasyf. | vs. Tania Andrada Mare | 6-1, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
24.08.17 2. runda | vs. Gabriela Lee | 6-3, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.08.17 1. runda | vs. Emma Onila | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
04.07.17 1. runda | vs. Emily Fanning | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
28.06.17 1. runda | vs. Anastasia Bursa | 0-6, 5-6, - Guadalupe Perez Rojas - krecz | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
09.05.17 1. runda | vs. Francesca Sella | 6-73, 2-4, - Guadalupe Perez Rojas - krecz | szczegóły meczu | |
La Marsa - ceglana | ||||
04.05.17 2. runda | vs. Daniela Seguel | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.05.17 1. runda | vs. Sandra Samir | 2-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.05.17 Klasyf. | vs. Vasilisa Aponasenko | 1-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Tunis - ceglana | ||||
24.04.17 2. runda klasyf. | vs. Katarzyna Kawa | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.04.17 1. runda klasyf. | vs. Kerstin Peckl | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
30.03.17 1. runda | vs. Olga Parres Azcoitia | 2-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu |