MECZ
28.08.17 | 1. runda | Claudia Hoste Ferrer | Fiona Ganz | 7-5, 6-1 | Sion | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Claudia Hoste Ferrer | Fiona Ganz | |
1. podanie % | 36/60 (60%) | 37/52 (71%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 29/36 (81%) | 22/37 (59%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/24 (54%) | 6/15 (40%) |
Zdobyte break-ball | 4/7 (57%) | 1/3 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 24/52 (46%) | 18/60 (30%) |
Zdobyte punkty – razem | 66/112 (59%) | 46/112 (41%) |
Double foul | 2 | 2 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Claudia Hoste Ferrer vs. Fiona Ganz - Wzajemne mecze
28.08.17 | 1. runda | Claudia Hoste Ferrer | Fiona Ganz | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | Sion | ceglana |
Claudia Hoste Ferrer form & Fiona Ganz form
Claudia Hoste Ferrer - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ana Giraldi Requena | 5-7, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sabadell - ceglana | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Kaitlin Quevedo | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Ania Hertel | 7-5, 6-74, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Julie Belgraver | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Denislava Glushkova | 6-76, 6-1, 2-4, - Claudia Hoste Ferrer - krecz | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Alexandra Shubladze | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
12.01.24 3. runda | vs. Ylena In-Albon | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Pia Lovric | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.01.24 1. runda | vs. Diana Demidova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-4, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
07.11.23 Klasyf. | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Simona Ogescu | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Anastasiya Soboleva | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
22.10.23 Finał | vs. Aya El Aouni | 6-2, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.10.23 Półfinał | vs. Rositsa Dencheva | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Jana Vanik | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Ela Nala Milic | 5-7, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Anastasiya Poplavska | 2-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Gergana Topalova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Giulia Pereira De Aguiar | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
02.10.23 Klasyf. | vs. Kathleen Kanev | 7-5, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Viktoria Veleva | 6-1, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Ceuta - twarda | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Victoria Muntean | 5-7, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Zaragoza - ceglana | ||||
06.09.23 2. runda | vs. Martina Colmegna | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Andrea Palazon | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Nadiya Kolb | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Malmo - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Evialina Laskevich | 1-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Maspalomas - ceglana | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Polina Kudermetova | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Cordenons - ceglana | ||||
31.07.23 Klasyf. | vs. Lexie Stevens | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Fiona Ganz - ostatnie mecze
W15 Le - ceglana | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Camilla Gennaro | 2-6, 6-2, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Nikol Rivkin | 5-7, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Mathilde Lollia | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
16.03.24 Półfinał | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Veronika Podrez | 6-1, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Sandy Marti | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Vlada Mincheva | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
02.03.24 Półfinał | vs. Kaitlin Quevedo | 6-3, 2-6, 6-70 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Mihaela Djakovic | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Ela Nala Milic | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Julie Belgraver | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Laia Petretic | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Victoria Muntean | 6-2, 6-75, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. On Yu Choi | 2-6, 6-3, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Denisa Hindova | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Defne Cirpanli | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Diana Demidova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
08.01.24 1. runda | vs. Anna Ureke | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Funchal - twarda | ||||
13.11.23 Klasyf. | vs. Nefisa Berberovic | 1-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Ava Williamson | 6-2, 6-72, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Vivian Wolff | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Caroline Brack | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Veronika Podrez | 5-7, 6-74 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
17.10.23 Klasyf. | vs. Alisa Oktiabreva | 4-6, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Kaylah Mcphee | 6-4, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.10.23 Klasyf. | vs. Beatrice Ricci | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
03.10.23 Klasyf. | vs. Nina Vargova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Dijon - ceglana | ||||
16.09.23 Finał | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 6-73, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.09.23 Półfinał | vs. Alexandra Shubladze | 6-3, 6-75, 6-4 | szczegóły meczu |