MECZ
25.11.19 | 2. runda klasyf. | Claudia Hoste Ferrer | Diana Krasnova | 6-2, 6-1 | W15 Heraklion | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
22.06.97, 26 lat
22.06.97, 26 lat
Claudia Hoste Ferrer vs. Diana Krasnova - Wzajemne mecze
25.11.19 | 2. runda klasyf. | Claudia Hoste Ferrer | Diana Krasnova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Heraklion | ceglana |
Claudia Hoste Ferrer form & Diana Krasnova form
Claudia Hoste Ferrer - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ana Giraldi Requena | 5-7, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sabadell - ceglana | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Kaitlin Quevedo | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Ania Hertel | 7-5, 6-74, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Julie Belgraver | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Denislava Glushkova | 6-76, 6-1, 2-4, - Claudia Hoste Ferrer - krecz | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Alexandra Shubladze | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
12.01.24 3. runda | vs. Ylena In-Albon | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Pia Lovric | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.01.24 1. runda | vs. Diana Demidova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-4, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
07.11.23 Klasyf. | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Simona Ogescu | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Anastasiya Soboleva | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
22.10.23 Finał | vs. Aya El Aouni | 6-2, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.10.23 Półfinał | vs. Rositsa Dencheva | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Jana Vanik | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Ela Nala Milic | 5-7, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Anastasiya Poplavska | 2-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Gergana Topalova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Giulia Pereira De Aguiar | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
02.10.23 Klasyf. | vs. Kathleen Kanev | 7-5, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Viktoria Veleva | 6-1, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Ceuta - twarda | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Victoria Muntean | 5-7, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Zaragoza - ceglana | ||||
06.09.23 2. runda | vs. Martina Colmegna | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Andrea Palazon | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Nadiya Kolb | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Malmo - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Evialina Laskevich | 1-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Maspalomas - ceglana | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Polina Kudermetova | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Cordenons - ceglana | ||||
31.07.23 Klasyf. | vs. Lexie Stevens | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Diana Krasnova - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
10.03.20 2. runda klasyf. | vs. Darya Astakhova | 0-6, 6-4, 5-10 | szczegóły meczu | |
08.03.20 1. runda klasyf. | vs. Michaela Niedermeier | 6-0, 2-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
03.03.20 Klasyf. | vs. Agustina Chlpac | 4-6, 6-2, 3-10 | szczegóły meczu | |
02.03.20 2. runda klasyf. | vs. Julia Lovqvist | 5-7, 6-1, 10-1 | szczegóły meczu | |
01.03.20 1. runda klasyf. | vs. Sofiia Likhacheva | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
24.02.20 2. runda klasyf. | vs. Timea Jaruskova | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-4, 1-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
17.02.20 2. runda klasyf. | vs. Anna Ukolova | 6-77, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Oana Smaranda Corneanu | 7-612, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Liepaja - halowa | ||||
20.01.20 1. runda klasyf. | vs. Olga Terletska | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
12.12.19 2. runda | vs. Julia Stamatova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.12.19 1. runda | vs. Adelina Krueger | 4-6, 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
09.12.19 Klasyf. | vs. Chiara Scholl | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.12.19 1. runda klasyf. | vs. Lorenza Cuomo | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
05.12.19 2. runda | vs. Noelia Zeballos | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.12.19 1. runda | vs. Gabriela Duca | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.12.19 Klasyf. | vs. Alina Mukhortova | 6-2, 3-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
02.12.19 2. runda klasyf. | vs. Koral Koldobski | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Maria Marnellou | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
25.11.19 2. runda klasyf. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.11.19 1. runda klasyf. | vs. Olha Romanyshyn | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Elena Gemovic | 6-72, 6-0, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Telavi - ceglana | ||||
15.10.19 1. runda | vs. Anastasia Zolotareva | 1-6, 0-3, - Diana Krasnova - krecz | szczegóły meczu | |
13.10.19 Klasyf. | vs. Andreia Beberechi | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.10.19 1. runda klasyf. | vs. Irina Shchetinina | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Telavi - ceglana | ||||
07.10.19 Klasyf. | vs. Maria Toma | 7-5, 4-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
W25+H Las - ceglana | ||||
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Chisinau - ceglana | ||||
03.10.16 Klasyf. | vs. Viktoriia Dema | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.10.16 1. runda klasyf. | vs. Ecaterina Ivasco | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
19.09.16 1. runda | vs. Daria Lodikova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu |