MECZ
03.07.17 | Klasyf. | Claudia Hoste Ferrer | Claudia Coppola | 6-3, 6-4 | Getxo | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Claudia Hoste Ferrer vs. Claudia Coppola - Wzajemne mecze
03.07.17 | Klasyf. | Claudia Hoste Ferrer | Claudia Coppola | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | Getxo | ceglana |
Claudia Hoste Ferrer form & Claudia Coppola form
Claudia Hoste Ferrer - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ana Giraldi Requena | 5-7, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sabadell - ceglana | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Kaitlin Quevedo | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Ania Hertel | 7-5, 6-74, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Julie Belgraver | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Denislava Glushkova | 6-76, 6-1, 2-4, - Claudia Hoste Ferrer - krecz | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Alexandra Shubladze | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
12.01.24 3. runda | vs. Ylena In-Albon | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Pia Lovric | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.01.24 1. runda | vs. Diana Demidova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-4, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
07.11.23 Klasyf. | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Simona Ogescu | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Anastasiya Soboleva | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
22.10.23 Finał | vs. Aya El Aouni | 6-2, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.10.23 Półfinał | vs. Rositsa Dencheva | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Jana Vanik | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Ela Nala Milic | 5-7, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Anastasiya Poplavska | 2-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Gergana Topalova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Giulia Pereira De Aguiar | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
02.10.23 Klasyf. | vs. Kathleen Kanev | 7-5, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Viktoria Veleva | 6-1, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Ceuta - twarda | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Victoria Muntean | 5-7, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Zaragoza - ceglana | ||||
06.09.23 2. runda | vs. Martina Colmegna | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Andrea Palazon | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Nadiya Kolb | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Malmo - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Evialina Laskevich | 1-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Maspalomas - ceglana | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Polina Kudermetova | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Cordenons - ceglana | ||||
31.07.23 Klasyf. | vs. Lexie Stevens | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Claudia Coppola - ostatnie mecze
W25 Altenkirchen - dywanowa | ||||
26.02.20 1. runda | vs. Susan Bandecchi | 1-6, 0-3, - Claudia Coppola - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
27.11.19 1. runda | vs. Matilde Paoletti | 6-3, 6-74, 6-72 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
20.11.19 1. runda | vs. Julia Payola | 0-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
Luxembourg - halowa | ||||
12.10.19 1. runda klasyf. | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kiryat - twarda | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Maya Tahan | 6-3, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Les - twarda | ||||
24.07.19 1. runda | vs. Nikola Breckova | 6-2, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Imola - dywanowa | ||||
17.07.19 1. runda | vs. Federica Prati | 5-7, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Netanya - twarda | ||||
19.06.19 1. runda | vs. Shahar Biran | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Akko - twarda | ||||
13.06.19 2. runda | vs. Ana Sofia Sanchez | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.06.19 1. runda | vs. Caroline Romeo | 1-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.06.19 Klasyf. | vs. Adelina Baravi | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Shachf Lieberman | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Nonthaburi - twarda | ||||
26.05.19 1. runda klasyf. | vs. Supapitch Kuearum | - Claudia Coppola - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W25 Nonthaburi - twarda | ||||
22.05.19 1. runda | vs. Akiko Omae | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.05.19 Klasyf. | vs. Kamonwan Buayam | 6-0, 3-0, Kamonwan Buayam - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Wiesbaden - ceglana | ||||
29.04.19 1. runda klasyf. | vs. Helene Scholsen | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Mathilde Armitano | - Claudia Coppola - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W25 Bolton - halowa | ||||
01.04.19 1. runda klasyf. | vs. Mina Hodzic | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
20.03.19 1. runda | vs. Lena Lutzeier | 5-7, - Claudia Coppola - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
13.03.19 1. runda | vs. Alice Gillan | 6-3, 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Altenkirchen - dywanowa | ||||
20.02.19 1. runda | vs. Isabella Shinikova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Petit - twarda | ||||
14.01.19 1. runda klasyf. | vs. Kelia Le Bihan | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
08.12.18 1. runda klasyf. | vs. Alena Fomina | 6-3, 4-6, 1-3, - Claudia Coppola - krecz | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
03.11.18 1. runda klasyf. | vs. Greta Arn | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Nantes - halowa | ||||
28.10.18 Klasyf. | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Lagos - twarda | ||||
08.10.18 1. runda | vs. Riya Bhatia | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Lagos - twarda | ||||
03.10.18 2. runda | vs. Estelle Cascino | 1-6, 0-1, - Claudia Coppola - krecz | szczegóły meczu | |
02.10.18 1. runda | vs. Julia Terziyska | 2-6, 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.09.18 Klasyf. | vs. Emerald Able | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
14.09.18 Ćwierćfinał | vs. Victoria Muntean | 1-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu |