MECZ
10.10.18 | 1. runda | Claudia Hoste Ferrer | Ana Sofia Sanchez | 6-2, 3-6, 6-2 | Roja De | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Claudia Hoste Ferrer vs. Ana Sofia Sanchez - Wzajemne mecze
12.07.19 | Ćwierćfinał | Ana Sofia Sanchez | Claudia Hoste Ferrer | 6-2, 7-67 | szczegóły meczu | W25 Getxo | ceglana |
10.10.18 | 1. runda | Claudia Hoste Ferrer | Ana Sofia Sanchez | 6-2, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | Roja De | ceglana |
Claudia Hoste Ferrer form & Ana Sofia Sanchez form
Claudia Hoste Ferrer - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ana Giraldi Requena | 5-7, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sabadell - ceglana | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Kaitlin Quevedo | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Ania Hertel | 7-5, 6-74, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Julie Belgraver | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Denislava Glushkova | 6-76, 6-1, 2-4, - Claudia Hoste Ferrer - krecz | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Alexandra Shubladze | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
12.01.24 3. runda | vs. Ylena In-Albon | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Pia Lovric | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.01.24 1. runda | vs. Diana Demidova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-4, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
07.11.23 Klasyf. | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Simona Ogescu | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Anastasiya Soboleva | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
22.10.23 Finał | vs. Aya El Aouni | 6-2, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.10.23 Półfinał | vs. Rositsa Dencheva | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Jana Vanik | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Ela Nala Milic | 5-7, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Anastasiya Poplavska | 2-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Gergana Topalova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Giulia Pereira De Aguiar | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
02.10.23 Klasyf. | vs. Kathleen Kanev | 7-5, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Viktoria Veleva | 6-1, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Ceuta - twarda | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Victoria Muntean | 5-7, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Zaragoza - ceglana | ||||
06.09.23 2. runda | vs. Martina Colmegna | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Andrea Palazon | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Nadiya Kolb | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Malmo - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Evialina Laskevich | 1-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Maspalomas - ceglana | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Polina Kudermetova | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Cordenons - ceglana | ||||
31.07.23 Klasyf. | vs. Lexie Stevens | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Ana Sofia Sanchez - ostatnie mecze
San Luis - ceglana | ||||
25.03.24 1. runda | vs. Erika Andreeva | 4-6, 7-64, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Santo - twarda | ||||
13.03.24 2. runda | vs. Elysia Bolton | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W35 Santo - twarda | ||||
06.03.24 2. runda | vs. Lea Ma | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Spring - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Malkia Ngounoue | 3-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Hina Inoue | 6-76, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Mexico - twarda | ||||
21.02.24 2. runda | vs. Victoria Rodriguez | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-2, 1-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
W50 Morelia - twarda | ||||
14.02.24 2. runda | vs. Natalija Stevanovic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Iryna Shymanovich | 6-75, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Irapuato - twarda | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Whitney Osuigwe | 6-71, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
27.01.24 Półfinał | vs. Solana Sierra | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Jazmin Ortenzi | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
25.01.24 3. runda | vs. Jasmin Jebawy | Jasmin Jebawy - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
24.01.24 2. runda | vs. Nicole Fossa Huergo | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Sara Cakarevic | 3-6, 7-64, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.01.24 3. runda | vs. Ana Candiotto | 6-1, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Agustina Chlpac | 6-1, 4-1, Agustina Chlpac - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Vacaria - ceglana | ||||
12.12.23 1. runda | vs. Luiza Fullana | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Mogi - ceglana | ||||
09.12.23 Półfinał | vs. Francisca Jorge | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Selena Janicijevic | 2-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.12.23 2. runda | vs. Yuliana Monroy | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Catarina Ibiraba Melleiro | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Veracruz - twarda | ||||
29.11.23 2. runda | vs. Katarina Jokic | 6-1, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Ximena Garzon Martinez | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
20.11.23 Półfinał | vs. Jia-Jing Lu | 5-7, 6-3, 7-61 | szczegóły meczu | |
20.11.23 Finał | vs. Maria Mateas | 5-7, 6-72 | szczegóły meczu | |
19.11.23 Ćwierćfinał | vs. Haley Giavara | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.11.23 3. runda | vs. Varvara Lepchenko | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.11.23 2. runda | vs. Ania Hertel | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
12.11.23 Półfinał | vs. Jia-Jing Lu | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu |