MECZ
24.01.19 | 1. runda | Claudia Hoste Ferrer | Ana Giraldi Requena | 6-4, 6-3 | W15 Manacor | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Claudia Hoste Ferrer | Ana Giraldi Requena | |
1. podanie % | 42/69 (61%) | 34/58 (59%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 24/42 (57%) | 19/34 (56%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 16/27 (59%) | 9/24 (38%) |
Zdobyte break-ball | 5/8 (63%) | 3/9 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 30/58 (52%) | 29/69 (42%) |
Zdobyte punkty – razem | 70/127 (55%) | 57/127 (45%) |
Double foul | 4 | 6 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Ana Giraldi Requena | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Claudia Hoste Ferrer | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Ana Giraldi Requena | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Claudia Hoste Ferrer | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Ana Giraldi Requena | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Claudia Hoste Ferrer | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Ana Giraldi Requena | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Claudia Hoste Ferrer | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Ana Giraldi Requena | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Claudia Hoste Ferrer | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Ana Giraldi Requena | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
1-1 | Ana Giraldi Requena | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Claudia Hoste Ferrer | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Ana Giraldi Requena | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Claudia Hoste Ferrer | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Ana Giraldi Requena | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Claudia Hoste Ferrer | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Ana Giraldi Requena | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-3 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Hiszpania
11.01.00, 24 lat
10441 $
11.01.00, 24 lat
10441 $
Claudia Hoste Ferrer vs. Ana Giraldi Requena - Wzajemne mecze
24.03.24 | 1. runda klasyf. | Ana Giraldi Requena | Claudia Hoste Ferrer | 7-5, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu | W35 Terrassa | ceglana |
24.01.19 | 1. runda | Claudia Hoste Ferrer | Ana Giraldi Requena | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | W15 Manacor | ceglana |
Claudia Hoste Ferrer form & Ana Giraldi Requena form
Claudia Hoste Ferrer - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ana Giraldi Requena | 5-7, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sabadell - ceglana | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Kaitlin Quevedo | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Ania Hertel | 7-5, 6-74, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Julie Belgraver | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Denislava Glushkova | 6-76, 6-1, 2-4, - Claudia Hoste Ferrer - krecz | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Alexandra Shubladze | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
12.01.24 3. runda | vs. Ylena In-Albon | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Pia Lovric | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.01.24 1. runda | vs. Diana Demidova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-4, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
07.11.23 Klasyf. | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Simona Ogescu | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Anastasiya Soboleva | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
22.10.23 Finał | vs. Aya El Aouni | 6-2, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.10.23 Półfinał | vs. Rositsa Dencheva | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Jana Vanik | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Ela Nala Milic | 5-7, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Anastasiya Poplavska | 2-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Gergana Topalova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Giulia Pereira De Aguiar | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
02.10.23 Klasyf. | vs. Kathleen Kanev | 7-5, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Viktoria Veleva | 6-1, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Ceuta - twarda | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Victoria Muntean | 5-7, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Zaragoza - ceglana | ||||
06.09.23 2. runda | vs. Martina Colmegna | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Andrea Palazon | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Nadiya Kolb | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Malmo - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Evialina Laskevich | 1-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Maspalomas - ceglana | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Polina Kudermetova | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Cordenons - ceglana | ||||
31.07.23 Klasyf. | vs. Lexie Stevens | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Ana Giraldi Requena - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
25.03.24 Klasyf. | vs. Nika Radisic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 7-5, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Sabadell - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Daniela Vismane | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Mireia Sagrista Bermejo | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.03.24 Klasyf. | vs. Anna Klasen | 7-65, 1-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Ornella De Fazio | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Isabella De Micco Padula | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
05.03.24 Klasyf. | vs. Noka Juric | 2-6, 6-1, 7-10 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Lavinia Luciano | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Mariam Makashvili | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.02.24 2. runda klasyf. | vs. Lidia Encheva | 7-65, 1-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Ponomariova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Costanza Traversi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
21.12.23 1. runda | vs. Marie Villet | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
20.12.23 Klasyf. | vs. Meriem Makhlouf | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.12.23 1. runda klasyf. | vs. Florence Fedeli | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
11.12.23 2. runda klasyf. | vs. Caroline Romeo | 6-4, 4-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
05.12.23 Klasyf. | vs. Karolina Kozakova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Alina Granwehr | 3-6, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
28.11.23 Klasyf. | vs. Camilla Zanolini | 6-3, 2-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Rituparna Nayak | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Alcala - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Vlada Ekshibarova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nules - ceglana | ||||
15.11.23 Klasyf. | vs. Mina Hodzic | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Sofia Snitko | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Ester Ivaldo | 7-65, 2-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
05.11.23 2. runda klasyf. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 7-5, 1-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
23.10.23 Klasyf. | vs. Alina Charaeva | 6-3, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Celine Simunyu | 6-4, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Kateryna Lazarenko | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 Klasyf. | vs. Valerija Maija Kargina | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu |