INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Eliessa Vanlangendonck vs. Claudia Giovine - Wzajemne mecze
22.12.18 | Półfinał | Claudia Giovine | Eliessa Vanlangendonck | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | Monastir | twarda |
Eliessa Vanlangendonck form & Claudia Giovine form
Eliessa Vanlangendonck - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Arabella Koller | 6-3, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Alice Soulie | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Diana Martynov | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Naima Karamoko | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
03.03.24 Finał | vs. Karolina Kozakova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.03.24 Półfinał | vs. Sapfo Sakellaridi | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Arianna Zucchini | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Alina Granwehr | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Julia Adams | 2-6, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Audrey Albie | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Lea Boskovic | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.11.23 Klasyf. | vs. Celia Cervino Ruiz | 2-6, 6-2, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
11.11.23 Półfinał | vs. Carson Branstine | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Carmen Andreea Herea | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Vicky Van De Peer | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Polina Kaibekova | 4-6, 7-65, Polina Kaibekova - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Susan Bandecchi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Johanna Silva | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.10.23 Klasyf. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Lucrezia Piana | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Anastasiia Sergienko | 6-1, 2-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W60 Hamburg - halowa | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Lea Boskovic | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Julia Middendorf | 6-4, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Chiara Scholl | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Ranah Akua Stoiber | 1-6, 6-4, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Marine Szostak | 0-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Smriti Bhasin | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |
Claudia Giovine - ostatnie mecze
W15 Ortisei - halowa | ||||
04.11.20 2. runda | vs. Selena Janicijevic | 3-6, 7-65, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.11.20 1. runda | vs. Enola Chiesa | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
30.10.20 Ćwierćfinał | vs. Lucia Bronzetti | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.10.20 2. runda | vs. Ines Murta | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.10.20 1. runda | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Grado - ceglana | ||||
14.09.20 1. runda klasyf. | vs. Jenny Duerst | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Tarvisio - ceglana | ||||
09.09.20 Klasyf. | vs. Lucia Bronzetti | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.09.20 1. runda klasyf. | vs. Sara Ziodato | 6-76, 7-63, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Cordenons - ceglana | ||||
25.08.20 1. runda | vs. Qinwen Zheng | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
22.06.20 1. runda | vs. Enola Chiesa | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
28.01.20 1. runda | vs. Alize Lim | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
28.11.19 2. runda | vs. Indy De Vroome | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.11.19 1. runda | vs. Enola Chiesa | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
19.11.19 1. runda | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.11.19 Klasyf. | vs. Federica Arcidiacono | 3-6, 6-2, 11-9 | szczegóły meczu | |
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Ortisei - halowa | ||||
02.11.19 Finał | vs. Anja Wildgruber | 4-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.11.19 Półfinał | vs. Sina Herrmann | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.10.19 Ćwierćfinał | vs. Verena Hofer | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.10.19 2. runda | vs. Bojana Klincov | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.10.19 1. runda | vs. Silvia Saccani | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
16.10.19 1. runda | vs. Gozal Ainitdinova | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
11.10.19 Ćwierćfinał | vs. Mariia Tkacheva | 6-3, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.10.19 2. runda | vs. Yukina Saigo | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.10.19 1. runda | vs. Lia Karatancheva | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
02.10.19 1. runda | vs. Nadia Podoroska | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
25.09.19 2. runda | vs. Anna-Lena Friedsam | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.09.19 1. runda | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-2, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Trieste - ceglana | ||||
04.09.19 1. runda | vs. Jessica Pieri | 7-67, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sezze - ceglana | ||||
31.07.19 1. runda | vs. Dalila Spiteri | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |